Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
13.-16.12.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
506023
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R P R E Z E N T A C E

Prezentace lze formou sms v pátek do 10:00 na tel. 775 733 784. Následně bude turnaj rozlosován a rozpis zápasů s pavoukem bude vyvěšen na webu do 11:00. První zápasy budou odehrány v pátek od 17:00. V pátek budou hrát pouze hráči z Prahy a blízkého okolí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
 
20.11.2019 10:07:46
2.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
235
12
 
 
01.11.2019 18:04:12
3.
Rosecký Daniel 20.06.2006 TK Čechie Karlín z.s.
391
6
 
 
06.11.2019 12:47:32
4.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
391
6
36
 
09.12.2019 11:23:13
5.
Kuba Luboš 10.10.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
465
6
442
 
15.11.2019 10:15:27
6.
Beneš Daniel 27.02.2006 SK OAZA Praha
515
6
 
volná karta
11.12.2019 20:32:39
7.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
560
4
267
 
20.11.2019 10:08:35
8.
Malý Vítek 19.08.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
617
4
240
přijat
05.12.2019 06:34:35
9.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
622
4
49
 
09.12.2019 19:56:50
10.
Říha Šimon 17.01.2006 HTK Třebíč
651
4
 
 
10.12.2019 10:18:23
11.
Slabý Michal 16.02.2007 TK Čechie Karlín z.s.
681
4
249
 
03.11.2019 19:28:35
12.
Boháč Antonín 03.03.2008 Open Tennis Club
852
3
86
 
02.12.2019 22:31:12
13.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
985
3
144
 
11.11.2019 14:49:06
14.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
1044
1
278
 
01.11.2019 00:27:14
15.
Severýn Václav 19.06.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
1044
1
285
 
08.11.2019 19:51:45
16.
Šimek Matyas 23.10.2007 SK Aritma Praha
1044
1
368
volná karta
22.11.2019 09:35:16
17.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
1044
1
442
volná karta
26.11.2019 14:51:27
18.
Antoš Daniel 13.01.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
631
volná karta
27.11.2019 17:15:38
19.
Šandera Filip 30.04.2007 TJ Sokol Vysočany
1044
1
848
volná karta
28.11.2019 23:34:51
20.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
1044
1
308
volná karta
29.11.2019 17:10:17
21.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1044
1
502
 
07.12.2019 10:57:05
22.
Andrijčuk Daniel 02.01.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
 
 
11.12.2019 20:30:19
23.
Dejmek Adam Jan 15.09.2008 SK Meteor Praha
1044
1
424
 
11.12.2019 20:30:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
720
4
331
odhlášeno hráčem
23.11.2019 17:19:42
2.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
29.11.2019 06:51:46
3.
Blažek Dan 04.08.2007 SK Aritma Praha
1044
1
642
odhlášeno hráčem
03.12.2019 19:16:25
4.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
1044
1
169
odhlášeno hráčem
05.12.2019 17:58:19
5.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
502
6
 
odhlášeno pořadatelem
06.12.2019 10:39:21
6.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
odhlášeno hráčem
06.12.2019 20:17:55
7.
Bodnár Tobiáš Petr 15.06.2006 TK Kadaň
397
6
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 06:54:46
8.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 08:12:08
9.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:54:06
10.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
667
4
229
odhlášeno hráčem
07.12.2019 11:25:25
11.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:12
12.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
1044
1
325
IS: kolizní přihláška
07.12.2019 12:00:13
13.
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov
651
4
157
odhlášeno hráčem
09.12.2019 15:15:22
14.
Sniegoň David 03.01.2007 TJ Sokol Vysočany
576
4
208
odhlášeno hráčem
12.12.2019 14:28:04