Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Linhart Cup
Pořadatel:  Sportovní centrum Linhart
Datum:  13.-16.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Burda Oliver Petr
 
 
 
Mašata Daniel
6:2, 6:1
 
Lvovský Albert
6:3, 6:3
 
Kalina Tobiáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Luňák Maxim
 
Mlynár Michal
6:1, 6:0
 
 
 
Rampír Jakub
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
Malý Jakub
6:0, 6:4
 
Kejla Jakub
6:4, 7:6
 
 
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Čapek Bohumil
 
Kříž Daniel
6:1, 1:0, scr.
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Bešťák Jiří
 
Kubáč Petr
6:7, 6:2, 1:0 (5)
 
Kozel Aleš
4:6, 6:1, 1:0 (7)
 
 
7:6, 6:4
 
Houdek Marek
 
Hep Matyáš
7:6, 0:6, 1:0 (10)
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Hrabánek Petr
 
Dymák Filip
6:3, 6:0
 
Jurda Jakub
7:5, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Štreit David
 
Rozhodčí turnaje: Haslinger Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků20
NasazeníBH
Burda Oliver Petr 12915
Štreit David 18212
Mlynár Michal 2889
Houdek Marek 3349
Čapek Bohumil 3479
Luňák Maxim 3716
Hep Matyáš 3816
Kříž Daniel 4626
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 502022

Burda Oliver Petr - Luňák Maxim
 
 
 
Hrabánek Petr - Malý Jakub
7:5, 6:3
 
Jurda Jakub - Mašata Daniel
6:3, 6:3
 
Čapek Bohumil - Šmíd Martin
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Hep Matyáš - Rampír Jakub
 
Lvovský Albert - Dzúr Jan
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Mlynár Michal - Kejla Jakub
 
Zíta Tomáš - Dzúr Štěpán
6:3, 6:4
 
Dymák Filip - Kozel Aleš
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Bešťák Jiří - Houdek Marek
 
Rozhodčí turnaje: Haslinger Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Burda Oliver Petr 12915
Mlynár Michal 2889
Houdek Marek 3349
Čapek Bohumil 3479
Luňák Maxim 3716
Hep Matyáš 3816
Mašata Daniel 5564
Bešťák Jiří 5884
Kategorie : 4Součet BH: 62
Kódové číslo akce: 504022

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Holub Martin13.05.2008TK Kvasiny

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štreit David03.08.2006SK Tenis Kladno
Luňák Maxim20.12.2007TC VŠ Praha
Mašata Daniel10.07.2007TJ Solidarita Praha 10
Burda Oliver Petr24.12.2006SK Meteor Praha
Zíta Tomáš26.06.2008TK Lysá n.L.
Dzúr Štěpán07.11.2008LTC Houštka
Dzúr Jan07.11.2008LTC Houštka