Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Wilson Tempo Cup
Pořadatel:  Tempo Praha
Datum:  09.-11.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Goldman Jakub
 
 
 
Korec Jakub
6:2, 7:5
 
Starý Michal
6:0, 6:0
 
Kosma Andrej
6:0, 6:2
 
 
 
Gráfek Filip
scr.
 
 
 
Valeš Vojtěch
6:4, 6:3
 
 
 
Vašut Šimon
6:0, 6:1
 
 
 
Arefe Tarkan
6:2, 6:2
 
 
 
Šiler Martin
6:3, 3:6, 1:0
 
 
 
Janeček Adam
6:1, 6:2
 
 
 
Havránek Šimon
6:3, 6:2
 
 
 
Olšanský Viktor
6:2, 6:3
 
 
 
Bešťák Jiří
6:0, 6:4
 
 
 
Stehlík Matěj
6:1, 6:2
 
 
 
Krištůfek Lukáš
6:2, 6:2
 
 
 
Pešl Alec
6:1, 6:1
 
 
 
Klim Filip
6:1, 6:1
 
 
 
Mach Jan
6:3, 6:7, 1:0
 
 
 
Weston William Roy
6:2, 6:0
 
 
 
Losman Matěj
6:0, 6:0
 
 
 
Polák Štěpán
6:1, 6:4
 
 
 
Gibek Jan
6:1, 7:6
 
 
 
Kameník David
6:0, 6:3
 
 
 
Kroutil Tomáš
6:3, 6:1
 
 
 
Klim David
6:3, 6:0
 
 
 
Křížek David
6:2, 7:5
 
 
 
Rat Adam
4:6, 7:6, 1:0
 
 
 
Šafrata Jan
6:3, 6:3
 
 
 
Studený Tomáš
scr.
 
 
 
Kotrc Adam
4:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Pelikán Daniel
1:0, scr.
 
 
 
Císař Šimon
6:2, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Dušek Karel
 
Rozhodčí turnaje: P.Pokorná 736401113
Poznámka pořadatele: DVOUHRA: čtrvrfinále dvouhry v Neděli v 8:15. Čtyřhra žáci 13:30 Klim,Goldman, Valeš.Šafrata, 14:30 Mach,Weston,Kameník,Krištůfek, arefe,Olsansky
Počet účastníků33
NasazeníBH
Goldman Jakub 18812
Dušek Karel 20412
Klim David 23212
Janeček Adam 25012
Šiler Martin 26112
Mach Jan 2799
Křížek David 2899
Klim Filip 3579
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 502022

Klim David - Goldman Jakub
 
 
 
Valeš Vojtěch - Šafrata Jan
scr.
 
Kotrc Adam - Bešťák Jiří
6:0, 6:0
 
Starý Michal - Havránek Šimon
6:0, 6:3
 
 
 
Arefe Tarkan - Olšanský Viktor
2:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Weston William Roy - Mach Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Rat Adam - Kroutil Tomáš
6:3, 7:5
 
 
 
Kameník David - Krištůfek Lukáš
6:1, 7:6
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Janeček Adam - Losman Matěj
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Goldman Jakub 18812
Klim David 23212
Janeček Adam 25012
Mach Jan 2799
Starý Michal 3709
Kameník David 4566
Havránek Šimon 4636
Rat Adam 4736
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 504022

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Frank Matyáš27.12.2004Sokol Praha Dejvice
Voláček Oliver10.06.2004SK OAZA Praha
Vlček Daniel31.05.2006Open Tennis Club
Fiala Matyáš01.06.2004TO SK Mělník

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Císař Šimon22.05.2005TK Ruzyně Praha