Český tenisový svaz

Gráfek Filip

Datum narození:
04.12.2005
Platnost reg. do:
27.11.2018
Klub:
LTC Český Krumlov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LTC Český Krumlov
810 (6)
 
 
 
2017
LTC Český Krumlov
383 (12)
 
 
 
2018
LTC Český Krumlov
243 (1)
418 (6)
 
 
2019
LTC Český Krumlov
 
263 (9)
463 (6)
 
30.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Soukup, Vild - Gráfek, Košta 6:1, 6:1
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018, LTC Český Krumlov - TK Pelhřimov A
0
2.
08.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, LTC Český Krumlov - LTC Tábor 1903 B
1
3.
08.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu - LTC Český Krumlov
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018, LTC Český Krumlov - TK Pelhřimov A
0
2.
08.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, LTC Český Krumlov - LTC Tábor 1903 B
1
3.
08.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, TJ Jiskra Třeboň,z.s.- oddíl tenisu - LTC Český Krumlov
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

0
2
16.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

10
3
27.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

7
4
06.01.2018

Tsport Votice o.s. (C - 400), K: 4/-

0
5
13.01.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

10
6
20.01.2018, Písek Cup

TK Písek (C - 400), K: 4/4

15
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

0
8
03.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
9
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
10
17.02.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

10
11
24.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

0
12
10.03.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
13
17.03.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/-

10
14
24.03.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
15
31.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 5/5

15
16
07.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
17
01.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/-

10
18
02.06.2018, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

0
19
03.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
20
07.07.2018

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

15
21
11.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

0
22
14.07.2018, Junior open

SKT Planá n.Luž. (C - 200), K: 4/4

0
23
21.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

30
24
11.08.2018, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

10
25
25.08.2018, TROČIL CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

0
26
08.09.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

10
27
22.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (C - 200), K: 4/4

15
28
28.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 6/4

14
 Jednotlivci celkem
198/28

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
2
16.12.2017

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
3
27.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
4
06.01.2018

Tsport Votice o.s. (C - 400), K: 4/-

-
5
13.01.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

0
6
20.01.2018, Písek Cup

TK Písek (C - 400), K: 4/4

0
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

0
8
03.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
9
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
10
17.02.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

7
11
24.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

0
12
10.03.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
13
17.03.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/-

-
14
24.03.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
15
31.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 5/5

0
16
07.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
17
01.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/-

-
18
02.06.2018, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

0
19
03.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
20
07.07.2018

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

0
21
11.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

15
22
14.07.2018, Junior open

SKT Planá n.Luž. (C - 200), K: 4/4

0
23
21.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
24
11.08.2018, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/5

10
25
25.08.2018, TROČIL CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

0
26
08.09.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

0
27
22.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (C - 200), K: 4/4

7
28
28.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 6/4

0
 Jednotlivci celkem
49/24
13.01.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

8>4 Botek, Ledvina - Gráfek, Šmejkal 6:0, 5:7, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
11.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/5

8>4 Šmejkal, Gráfek - Kutlák, Sýkora 6:0, 6:3
4>2 Šmejkal, Gráfek - Čížek, Marek 5:7, 6:3, 7:6
2>1 Růžička, Dolenský - Šmejkal, Gráfek 6:3, 6:3
získané body: 15 b.
21.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Prokš, Gráfek - Košta, Vaňáč 6:0, 6:1
2>1 Ferus, Kodad - Prokš, Gráfek 6:2, 6:2
získané body: 10 b.