Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  27.09-01.10.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pluhařová Terezie
 
 
 
Abeldinova Alla
6:3, 6:1
 
Hejdová Hana
6:4, 2:6, 6:3
 
Zýtová Julie
3:6, 6:3, 6:3
 
Krejčí Kateřina
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Lebišová Veronika
 
Cmarová Lucie
6:2, 6:3
 
 
 
Čákorová Jana
6:1, 6:0
 
Paroulková Sára
6:0, 6:1
 
Hrdinková Denise
5:7, 6:4, scr.
 
Munzarová Lenka
6:3, 4:6, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Richtrová Sabina
 
Krýslová Vendula
6:3, 2:6, 6:1
 
 
 
Mihoková Petra
6:3, 6:1
 
Kalousková Sylvie
4:6, 6:0, 6:4
 
Neumannová Lucie
7:5, 6:2
 
Hertlová Veronika
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Hrubanová Gabriela
 
Valoušková Eliška
6:1, 6:1
 
 
 
Charvátová Vivien
6:2, 7:5
 
Panchartek Anna
6:3, 6:1
 
Kubíková Lucie Marie
6:2, 6:7, 6:1
 
Štětková Klára
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Nováková Karolína
 
Jelínková Daniela
7:5, 6:3
 
 
 
Drudíková Monika
5:7, 7:6, 6:0
 
Šalková Dominika
6:0, 6:0
 
Michálková Veronika
6:1, 6:1
 
Nesvadbová Michaela
6:2, 6:2
 
 
7:5, 6:2
 
Čiháková Kateřina
 
Němcová Eliška
6:2, 6:3
 
 
 
Poláková Tereza
6:1, 7:5
 
Lamiová Klára
7:5, 6:3
 
Kroupová Natálie
6:3, 7:5
 
Křenková Tereza
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:7, 6:1
 
Dörreová Adéla
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:1, 7:6
 
 
 
Bezdíčková Hana
6:3, 5:7, 6:2
 
Kmínková Zuzana
 
Hranáčová Kristýna
6:1, 1:6, 6:3
 
Gygalová Kateřina
6:0, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Kadlecová Simona
 
Stejskalová Iva
7:6, 3:6, 6:4
 
 
 
Nová Andrea
6:1, 2:0, scr.
 
Jindrová Natálie
7:6, 6:1
 
Pláničková Kateřina
6:4, 6:4
 
Neradová Kamila
6:1, 6:1
 
 
7:6, 6:2
 
Břicháčková Sabina
 
Rozhodčí turnaje: JAN HAVEL
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 10.30 finále dvouhry. 10.30 finále čtyřhry.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pluhařová Terezie 945
Břicháčková Sabina 1635
Dörreová Adéla 1735
Sirotková Šarlota Sofie 2230
Krýslová Vendula 2230
Jelínková Daniela 3225
Nováková Karolína 3725
Richtrová Sabina 4120
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 412202

Pluhařová Terezie - Nováková Karolína
 
 
 
Nesvadbová Michaela - Krejčí Kateřina
6:2, 6:2
 
Čákorová Jana - Mihoková Petra
6:3, 7:5
 
Lamiová Klára - Bezdíčková Hana
6:2, 7:5
 
 
 
 
7:5, 5:7, 1:0
 
Čiháková Kateřina - Kadlecová Simona
 
Sirotková Šarlota Sofie - Nová Andrea
6:3, 6:4
 
 
 
Hranáčová Kristýna - Křenková Tereza
6:4, 6:1
 
Hertlová Veronika - Vetráková Aneta
6:2, 6:1
 
Kalousková Sylvie - Neradová Kamila
6:4, 6:1
 
Abeldinova Alla - Šalková Dominika
6:2, 6:3
 
 
7:5, 6:0
 
Lebišová Veronika - Richtrová Sabina
 
Břicháčková Sabina - Gygalová Kateřina
6:2, 7:6
 
 
 
Valoušková Eliška - Paroulková Sára
scr.
 
Kmínková Zuzana - Charvátová Vivien
6:4, 6:0
 
Pláničková Kateřina - Hejdová Hana
4:6, 6:1, 1:0
 
Kubíková Lucie Marie - Poláková Tereza
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Krýslová Vendula - Stejskalová Iva
 
Cmarová Lucie - Němcová Eliška
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:7, 6:2, 1:0
 
Hrubanová Gabriela - Jindrová Natálie
 
Michálková Veronika - Drudíková Monika
6:4, 6:3
 
Hrdinková Denise - Šimonová Sára
6:0, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Jelínková Daniela - Dörreová Adéla
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Pluhařová Terezie 945
Břicháčková Sabina 1635
Dörreová Adéla 1735
Krýslová Vendula 2230
Sirotková Šarlota Sofie 2230
Jelínková Daniela 3225
Nováková Karolína 3725
Richtrová Sabina 4120
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 414202

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Strebkova Mariya16.08.2001TCG Karlovy Vary
Fantová Kristýna09.08.2002TK Neridé
Ticháčková Nela28.04.2003TK Olymp Praha
Rožboudová Veronika19.09.2003TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Maršálková Nicol01.07.2001Sokol Letovice
Vajsejtlová Tereza02.03.2002I.ČLTK Praha
Dvořáková Kristýna14.11.2003Tenis Cibulka
Csabi Petra11.06.2002TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vetráková Aneta25.12.2003TK Škoda Plzeň z.s.