Pořadatel: | TK Choceň | Datum: | 07.-09.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Polák Marek | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zourek David | | 6:2, 1:6, 7:5 | | | |
| | | | | |
Doppler Patrik | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Nekvinda Lukáš | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
Nováček Filip | 6:4, 1:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Laciga Bruno | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Bartáček Filip | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | |
Haisman David | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kelnar Lukáš | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hlučný Michael | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Čechlovský Matyáš | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Ben Ahmed Adam | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Babouček Tomáš | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
David Václav | scr. | | | | |
| | | | | |
Novotný Šimon | | | | | 2:6, 6:3, 6:3 |
| | | | | |
Ptáček Petr | 7:6 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | |
Meixner Dominik | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Krupička Matěj | 6:4, 6:7 (2), 7:5 | | | | |
| | | | | |
Málek Jan | | | 4:6, 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Matějíček Petr | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Horálek Dominik | | | | | |
| | | | | |
Ryšánek Jan | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | |
Urbánek Milan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Král Libor | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Krejčí Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Málek Josef | | | 6:2, 1:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Taláb Vojtěch | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6 (5), 3:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Melichar Tomáš | | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Polák Marek | 149 | 15 | Melichar Tomáš | 185 | 12 | Horálek Dominik | 187 | 12 | Šrámek Ondřej | 202 | 12 | Ryšánek Jan | 233 | 12 | Bartáček Filip | 260 | 9 | Novotný Šimon | 295 | 9 | David Václav | 331 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 312025 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubelka Maxim | 04.08.2003 | TO SK Žamberk |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Matějíček Petr | 20.07.2005 | TO SK Žamberk | Čechlovský Matyáš | 10.09.2003 | TK Choceň | Hlučný Michael | 21.10.2000 | Sokol Zábřeh | Nováček Filip | 13.02.2002 | TK Čáslav | Nekvinda Lukáš | 13.03.2000 | TO TJ Svitavy |
|