Český tenisový svaz

Bartáček Filip

Datum narození:
29.11.2000
Platnost reg. do:
27.12.2021
Klub:
TK Ústí n. Orlicí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Ústí n. Orlicí
1169 (4)
 
 
 
2012
TK Ústí n. Orlicí
1212 (4)
 
 
 
2013
TK Ústí n. Orlicí
601 (1)
 
 
 
2014
TK Ústí n. Orlicí
 
949 (3)
 
 
2015
TK Ústí n. Orlicí
 
610 (1)
 
 
2016
TK Ústí n. Orlicí
 
 
591 (4)
 
2017
TK Ústí n. Orlicí
 
 
347 (6)
 
2018
TK Ústí n. Orlicí
 
 
260 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018, Meziokresní přebory pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018, Meziokresní přebory pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
28.4., TK Letohrad - TK Ústí n. Orlicí B
1
2.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
5.5., TK Ústí n. Orlicí B - Tennis club Litomyšl, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
28.4., TK Letohrad - TK Ústí n. Orlicí B
0
2.
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
5.5., TK Ústí n. Orlicí B - Tennis club Litomyšl, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
09.12.2017

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

4>2 Bartáček, Horálek - Křesina, David 7:5, 6:0
2>1 Chmelík, Zpěvák - Bartáček, Horálek 4:6, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
17.02.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

4>2 Bartáček, Typl - Vrtěna, Malý 7:5, 3:6, 1:0 (6)
2>1 Horálek, Šrámek - Bartáček, Typl scr.
získané body: 10 b.
17.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

4>2 Krejčí, Vrtěna - Bartáček, Typl 6:4, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
29.4., TK Ústí n. Orlicí - TK Pernštýn 1897 Pardubice B
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
6.5., TC Chrudim A - TK Ústí n. Orlicí
3
3.
23 - Pardubický krajský přebor
20.5., TK Ústí n. Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
6
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
29.4., TK Ústí n. Orlicí - TK Pernštýn 1897 Pardubice B
4
2.
23 - Pardubický krajský přebor
6.5., TC Chrudim A - TK Ústí n. Orlicí
3
3.
23 - Pardubický krajský přebor
20.5., TK Ústí n. Orlicí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16