Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  05.-08.07.
Věk. kategorie:  dorost
Hegenbart Max
 
 
 
Dinh Pavel
6:2, 6:0
 
Jirucha Ladislav
6:2, 6:1
 
Zapletal Josef
6:2, 6:4
 
Kverek Libor
6:2, 6:2
 
Pavlišta Jonáš
6:1, 6:4
 
 
 
Kljujev Leon
6:3, 6:3
 
 
 
Lukáš Břetislav
7:6, 6:2
 
Maštálka Petr
7:6, 3:6, 6:1
 
Berka Vojtěch
scr.
 
Opálka Matyas
6:0, 6:4
 
Žák Kryštof
6:0, 6:1
 
 
 
Holiš Dominik
6:3, 6:3
 
 
 
Horálek Dominik
6:2, 6:0
 
Polák Marek
6:2, 7:5
 
Zourek David
6:1, 6:7, 6:0
 
Kelnar Lukáš
6:2, 6:4
 
Paleček Adam
6:3, 6:2
 
 
 
Durovič Milan
6:2, 6:3
 
 
 
Beneš Martin
6:2, 6:2
 
Šoltys Radek
7:5, 6:3
 
Trunečka Štěpán
6:2, 6:2
 
Jansa Štěpán
1:6, 6:4, 6:1
 
Kulhánek Michael
4:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Keller Oliver
6:1, 6:3
 
 
 
Alan Matyáš
6:1, 6:1
 
Šrámek Ondřej
6:3, 6:2
 
Novotný Šimon
6:4, 6:0
 
Veigert Vojtěch
6:2, 6:1
 
Kladiva Šimon
6:1, 6:1
 
 
 
Příhoda Jan
6:1, 6:3
 
 
 
Hájek Bořivoj
7:5, 3:0, scr.
 
Janis Tomáš
6:0, 6:1
 
Šlapák David
6:3, 6:1
 
Nešpor Štěpán
6:3, 6:1
 
Gorbušin Ivan
7:5, 6:4
 
 
 
Stolín Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Mareš Vojtěch
6:4, 6:7, 6:3
 
Ptáček Petr
6:3, 6:0
 
Hrubý Pavel
5:7, 6:3, 6:3
 
Pařízek Radim
7:5, 6:1
 
Drška Vojtěch
6:1, 7:6
 
 
 
Mišťúrik David
1:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Typl Jáchym
6:1, 6:1
 
Holub David
7:6, 7:6
 
Holub Mikuláš
3:6, 6:3, 6:1
 
Ryšánek Jan
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Čech Michael
 
Rozhodčí turnaje: Zálabská Eva (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků48
NasazeníBH
Hegenbart Max 5925
Čech Michael 6525
Gorbušin Ivan 6725
Holiš Dominik 7220
Stolín Jan 7620
Žák Kryštof 9120
Kulhánek Michael 10520
Keller Oliver 11215
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 312021

Hegenbart Max - Stolín Jan
 
 
 
Holub Mikuláš - Šoltys Radek
6:3, 6:4
 
Jirucha Ladislav - Polák Marek
6:7, 6:4, 1:0 (8)
 
Horálek Dominik - Lukáš Břetislav
2:6, 6:1, 1:0 (6)
 
 
 
Berka Vojtěch - Holub David
6:4, 6:4
 
 
 
Holiš Dominik - Paleček Adam
6:3, 6:4
 
 
 
Mišťúrik David - Kulhánek Michael
7:5, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
Dinh Pavel - Kljujev Leon
6:4, 6:4
 
 
 
Mareš Vojtěch - Žák Kryštof
6:3, 6:2
 
 
 
Alan Matyáš - Zapletal Josef
6:4, 6:2
 
 
 
Šrámek Ondřej - Veigert Vojtěch
6:3, 6:4
 
 
 
Kelnar Lukáš - Typl Jáchym
6:2, 6:3
 
 
 
Čech Michael - Janis Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Durovič Milan - Pavlišta Jonáš
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
Ryšánek Jan - Zourek David
6:3, 7:6
 
 
 
Trunečka Štěpán - Pařízek Radim
4:6, 6:2, 1:0 (8)
 
 
 
 
2:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Gorbušin Ivan - Keller Oliver
 
Rozhodčí turnaje: Zálabská Eva (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Hegenbart Max 5925
Čech Michael 6525
Gorbušin Ivan 6725
Holiš Dominik 7220
Stolín Jan 7620
Žák Kryštof 9120
Kulhánek Michael 10520
Keller Oliver 11215
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 314021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čížek Daniel12.04.2002TENIS-CENTRUM DTJ HK
Novák Jakub22.03.2003TK AGROFERT Prostějov