Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  DOLINA OPEN
Pořadatel:  TK Na Dolině o.s.
Datum:  01.-04.07.
Věk. kategorie:  dorost
Jurajda Adam
 
 
 
Opluštil Patrik
3:6, 6:2, 6:1
 
Viznar Alan
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Pazdera Marek
 
 
7:6 (5), 7:5
 
Káňa Filip
 
Woniakowski Marcel
6:1, 6:3
 
 
 
Janík Petr
6:2, 6:4
 
Lankočí Matyáš
6:3, 2:6, 6:2
 
Zavadil Matyáš
4:6, 6:2, 7:5
 
Páral  Radim
6:3, 3:6, 7:6 (6)
 
 
3:6, 6:3, 6:1
 
Klakurka Lukáš
 
Galuška Daniel Damián
3:6, 7:5, 6:1
 
 
 
Kubáň Pavel
6:3, 6:2
 
Kysilko Oliver
7:6 (3), 7:5
 
Vacula Filip
7:5, 6:3
 
Nováček Filip
6:4, 6:0
 
 
6:1, 1:0, scr.
 
David Tomáš
 
Hrazdil Jan
3:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Fojtů Michal
6:1, 6:4
 
Postupa Richard
6:2, 6:1
 
Spirka Simon
1:6, 6:2, 6:0
 
Dvořáček Jan Matyáš
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:4
 
Kubín Matěj
 
Guráš Martin
7:5, 6:1
 
 
 
Rousek Šimon
1:6, 7:6 (5), 6:0
 
Hložánek Radek
6:2, 6:1
 
Novák Lukáš
6:1, 6:7 (5), 6:2
 
Čáňo Šimon
6:0, 4:6, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Koplík Tadeáš
 
Říha Matyáš
6:3, 6:3
 
 
 
Kozumplík Michal
6:3, 6:4
 
 
 
Frömel Karel
7:5, 6:4
 
Kubatko Dominik
7:6 (2), 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Zapletal Josef
 
Zeithamel David
6:0, 6:4
 
 
 
Glocman Michal
6:3, 0:6, 7:5
 
Knesl David
6:3, 3:6, 7:5
 
Foldyna Matěj
7:6 (5), 5:7, 6:4
 
Šimeček David
7:5, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Dokoupil Přemysl
 
Palán David
6:3, 6:1
 
 
 
Klemens Filip
6:0, 6:0
 
 
 
Onderka Karel
6:2, 6:4
 
Krakovský Denis
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Novák Jakub
 
Poznámka pořadatele: Program na pátek 3.7.: 8:30 hod. semifinále dvouhry Jurajda - Hrazdil, Zapletal - Novák, následuje finále. Rozehrávka možná od 8 hod. Těsně před losem se odhlásil hráč Křesina, z důvodu postupu do dalšího kola na turnaji mužů v Praze.
Počet účastníků45
NasazeníBH
Jurajda Adam 945
Novák Jakub 3130
Zapletal Josef 3730
Galuška Daniel Damián 4625
Zeithamel David 6325
Klakurka Lukáš 8520
Kubín Matěj 9520
Guráš Martin 10020
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 312009

Klakurka Lukáš - Novák Jakub
 
 
 
Kysilko Oliver - Dokoupil Přemysl
7:6 (5), 2:6, 1:0 (4)
 
Palán David - Postupa Richard
7:6 (4), 6:4
 
Klemens Filip - Nováček Filip
7:6 (3), 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Frömel Karel - Čáňo Šimon
 
Zeithamel David - Kubín Matěj
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (1)
 
Fojtů Michal - Lankočí Matyáš
 
David Tomáš - Koplík Tadeáš
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:3, 1:6, 1:0 (4)
 
Káňa Filip - Glocman Michal
 
Woniakowski Marcel - Foldyna Matěj
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Šimeček David - Knesl David
 
Zavadil Matyáš - Dvořáček Jan Matyáš
7:5, 7:6 (6)
 
Kozumplík Michal - Říha Matyáš
3:6, 6:3, 1:0 (3)
 
 
6:3, 6:4
 
Hložánek Radek - Zapletal Josef
 
Hrazdil Jan - Pazdera Marek
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Páral  Radim - Rousek Šimon
 
Janík Petr - Spirka Simon
6:3, 6:2
 
Kubatko Dominik - Kubáň Pavel
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
6:0, scr.
 
Galuška Daniel Damián - Guráš Martin
 
Poznámka pořadatele: Program na pátek 3.7.: NB 11 hod. finále čtyřhry
Počet dvojic19
NasazeníBH
Novák Jakub 3130
Zapletal Josef 3730
Galuška Daniel Damián 4625
Zeithamel David 6325
Klakurka Lukáš 8520
Kubín Matěj 9520
Guráš Martin 10020
Palán David 10120
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 314009

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov