Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  13.-15.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Holiš Evžen
 
 
 
Kozumplík Michal
6:4, 6:1
 
Vysočan Filip
6:3, 6:0
 
Daniel Jan
7:5, 6:4
 
Vondrák Martin
6:2, 6:4
 
Otypka Matouš
6:2, 6:2
 
Chmelík Oliver
6:2, 6:0
 
Šoukal Martin
6:3, 6:1
 
 
 
Navrátil Filip
6:0, 6:1
 
Doušek Adam
6:3, 6:4
 
Novák Jakub
6:2, 6:2
 
Komrska Ondřej
6:1, 6:1
 
 
4:6, 6:3, 6:3
 
Bartoň Hynek
 
Dillenz Lukáš
7:6, 7:5
 
 
 
Bugaj Martin
6:4, 6:2
 
Hrazdil Jan
6:1, 6:4
 
Klakurka Lukáš
6:2, 6:3
 
Duben Jan
6:3, 6:1
 
Fenyk Martin
6:2, 6:2
 
Vaculík Lukáš
 
Hlavoň Ondřej
6:2, 6:1
 
Zpěvák Lukáš
6:1, 6:0
 
Kopeček Denis
4:6, 6:2, 4:0, scr.
 
Nerud Vladimír
6:2, 6:7 (3), 6:1
 
Daniš Radek
6:2, 6:2
 
Jurajda Adam
6:0, 6:2
 
 
7:5, 6:4
 
Bartoň Dominik
 
Kelnar Tomáš
7:6 (5), 2:0, scr.
 
 
 
Dvořáček Jan Matyáš
6:1, 6:0
 
Mišťúrik David
7:5, 6:3
 
Opluštil Patrik
6:4, 6:4
 
Zapletal Josef
6:2, 1:0, scr.
 
Juřena Michal
6:7 (4), 7:5, 6:3
 
Vesecký Karel
6:2, 6:1
 
Paleček Adam
6:4, 6:4
 
Turčin Ondřej
6:0, 6:0
 
Juřena Michal
6:4, 2:6, 6:2
 
Alan Matyáš
6:0, 6:0
 
Ventrča Václav
6:3, 6:2
 
Cvingráf Adam
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Šprlák-Puk Albert
 
Vágner Josef
4:6, 6:4, 6:4
 
 
 
Cahlík Petr
6:3, 6:2
 
Hložánek Radek
6:2, 6:4
 
Páral  Radim
6:7 (3), 6:4, 6:3
 
Sucháň Ondřej
6:0, 6:4
 
Mikušík Adam
6:0, 6:1
 
Coufal David
6:1, 6:0
 
Hrabec Tomáš
6:1, 3:0, scr.
 
Homola Patrik
6:2, 7:6 (4)
 
Křesina Adam
6:2, scr.
 
Doseděl Jakub
6:4, 5:7, 6:3
 
Menšík Jakub
7:5, 6:2
 
Černý Jan
6:1, 6:3
 
 
7:5, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků55
NasazeníBH
Holiš Evžen 3530
Nebojsa Stanislav 4825
Šprlák-Puk Albert 6220
Dillenz Lukáš 8415
Vágner Josef 8915
Kelnar Tomáš 11115
Bartoň Dominik 13212
Bartoň Hynek 13312
Kategorie : 8Součet BH: 144
Kódové číslo akce: 112940

Holiš Evžen - Šprlák-Puk Albert
 
 
 
Juřena Michal - Juřena Michal
scr.
 
Coufal David - Daniš Radek
6:2, 6:1
 
Vondrák Martin - Jurajda Adam
6:3, 6:7 (5), 1:0 (5)
 
 
 
 
scr.
 
Kopeček Denis - Paleček Adam
 
Dillenz Lukáš - Vágner Josef
7:5, 5:7, 1:0 (8)
 
 
 
Vaculík Lukáš - Daniel Jan
6:0, 6:4
 
Klakurka Lukáš - Navrátil Filip
6:4, 3:6, 1:0 (2)
 
Duben Jan - Hrazdil Jan
7:6, 6:2
 
Sucháň Ondřej - Turčin Ondřej
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Šoukal Martin - Čtverák Ondřej
 
Doseděl Jakub - Chmelík Oliver
6:2, 7:5
 
 
 
 
scr.
 
Otypka Matouš - Alan Matyáš
 
Černý Jan - Páral  Radim
6:3, 6:3
 
Bugaj Martin - Pokorný Pavel Ing.
6:3, 6:2
 
 
6:2, 7:6
 
Bartoň Dominik - Bartoň Hynek
 
Hlavoň Ondřej - Zapletal Josef
6:2, 6:3
 
 
 
 
scr.
 
Doušek Adam - Komrska Ondřej
 
Křesina Adam - Menšík Jakub
6:2, 5:7, 1:0 (8)
 
Hložánek Radek - Kozumplík Michal
6:2, 6:4
 
 
7:5, 6:2
 
Ventrča Václav - Nebojsa Stanislav
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Holiš Evžen 3530
Nebojsa Stanislav 4825
Šprlák-Puk Albert 6220
Dillenz Lukáš 8415
Vágner Josef 8915
Bartoň Dominik 13212
Bartoň Hynek 13312
Coufal David 14312
Kategorie : 8Součet BH: 141
Kódové číslo akce: 114940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Puk Viktor02.03.2002TENIS SLOVÁCKO z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pokorný Pavel Ing.07.07.1973PTA Uherské Hradiště