Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
severočeský (P - 500)
Místo konání:
Masarykovy sady
Kódové číslo:
116900
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vágner Vojtěch
Prokopa Holého
440 01 Louny
Tel. (1):
736760062
Tel. (2):
415670382
E-mail:
info@tenis-louny.cz

Poznámka pořadatele:

Kontaktní osoba turnaje:
Vojtěch Vágner
tel. +420 723 232 878
email: info@tenis-louny.cz

Telefonní číslo uvedené v kontaktech turnaje 736760062 prosíme nepoužívat!!

Přihlášení na přebor je možné formou SMS.

Prezentace je možná pouze formou SMS na telefonním čísle +420 723 232 878 a to v pátek 12.6.2019 mezi 16:00h a 18:00h.

Losování oblastního přeboru proběhne v klubovně Tenisového klubu Louny v 18:30h. Rozvrh sobotního hracího dne bude zveřejněn do 19:15h.

Upozorňujeme hráče, kteří si rozmyslí svou účast na základě losu i přes potvrzení prezence, že Tenisový klub Louny bude požadovat startovné i přes neúčast.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
 
01.06.2020 22:00:02
2.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TK Ústí n.Labem
68
20
 
 
31.05.2020 08:29:21
3.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
 
31.05.2020 22:06:52
4.
Makovíny Michal 18.09.1987 SK Matchball Česká Lípa
141
12
 
 
24.05.2020 18:10:12
5.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
 
05.04.2020 23:27:28
6.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
233
9
 
 
28.05.2020 15:52:46
7.
Puršl Vladimír 02.02.1988 TK Roudnice n.L.
254
9
 
 
21.05.2020 14:43:27
8.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
296
9
52
 
02.06.2020 18:28:42
9.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
301
9
102
 
31.05.2020 21:07:21
10.
Kolář Jiří 28.02.1975 SK Matchball Česká Lípa
404
6
 
 
01.06.2020 21:12:34
11.
Barták Jan 04.11.1976 TJ Chlumec-Tenis
455
6
 
 
13.05.2020 11:51:30
12.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
498
4
93
 
24.05.2020 17:50:56
13.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
562
4
88
 
01.06.2020 09:50:43
14.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
583
4
216
 
14.05.2020 22:25:09
15.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
603
4
136
 
17.05.2020 18:27:24
16.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
1012
3
163
 
31.05.2020 15:47:32
17.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
1031
3
129
 
01.06.2020 21:08:54
18.
Rubický Jan 07.04.1990 TK Ústí n.Labem
1032
1
 
 
05.04.2020 19:14:33
19.
Medáček Jaroslav 08.10.1997 TJ Sokol Budyně n.Ohř.
1032
1
 
 
10.05.2020 18:48:41
20.
Kuták Jan 13.10.1993 LTK TEPLICE o.s.
1032
1
 
 
11.05.2020 16:43:02
21.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
 
15.05.2020 19:38:07
22.
Kuták Vojtěch 19.11.2002 LTK TEPLICE o.s.
1032
1
1009
 
22.05.2020 20:20:22
23.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
388
 
23.05.2020 22:27:37
24.
Holán Lukáš 09.10.1998 LTC Panorama Teplice
1032
1
 
 
26.05.2020 13:10:45
25.
Nechanický Michal 30.03.2000 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
 
 
29.05.2020 10:06:15
26.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
192
 
30.05.2020 19:05:56
27.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
177
12
61
 
09.06.2020 17:03:03
28.
Starý Filip 17.09.2004 LTC Panorama Teplice
1032
1
504
 
09.06.2020 17:03:50
29.
Sigl Gustav 29.09.2001 LTK TEPLICE o.s.
1032
1
434
 
10.06.2020 14:49:16
30.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
1032
1
163
 
10.06.2020 14:51:51
31.
Kovář Dušan 16.11.1972 TJ Chlumec-Tenis
784
3
 
 
10.06.2020 14:52:39
32.
Kozma Jiří 05.08.2003 TJ Sokol Ústí n.L.
1032
1
600
 
11.06.2020 09:33:12
33.
MUDr. Lerch Aleš 18.04.1970 TK Louny
296
9
 
 
11.06.2020 09:34:06
34.
Kolovratník Štěpán 26.08.1977 TK Louny
908
3
 
 
11.06.2020 09:34:17
35.
Musil Tomáš 30.11.1991 TK Louny
271
9
 
 
11.06.2020 09:34:28
36.
Makovíny Rastislav 27.08.1974 SK Matchball Česká Lípa
219
9
 
 
11.06.2020 19:17:33
37.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
12.06.2020 16:39:08
38.
Puršl Radek 22.05.1991 TK Roudnice n.L.
1032
1
 
 
12.06.2020 16:41:09
39.
Hrubý Jan 22.02.1995 TK Žatec
634
4
 
 
12.06.2020 16:41:53
40.
Mach Vladimír 09.02.1987 TK Severní Terasa
1032
1
 
 
12.06.2020 16:55:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
249
9
 
odhlášeno hráčem
22.05.2020 14:28:39
2.
Ruchař Zdeněk 23.10.1980 TK Louny
1032
1
 
odhlášeno hráčem
24.05.2020 19:09:46
3.
Fuchs Martin 15.03.1967 TJ Sokol Domoušice
1032
1
 
odhlášeno hráčem
07.06.2020 18:08:32
4.
Plšek Richard 22.11.1978 SK Štětí
547
4
 
odhlášeno pořadatelem
09.06.2020 17:04:13
5.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
69
20
252
odhlášeno pořadatelem
11.06.2020 19:17:13
6.
Fiala Milan 18.05.1984 TK Louny
659
4
 
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 16:57:11