Český tenisový svaz
Datum:
01.-04.08.
Pořadatel:
Jiskra Otrokovice (B - 500)
Dotace:
15000
Kódové číslo:
116088
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Nebojsa Stanislav
Mlýnská 802
76302 Zlín 4
Tel. (1):
732923304
E-mail:
Stanislav.Nebojsa@seznam.cz
Internet:
www.tenis-otrokovice.cz

Poznámka pořadatele:

Informace pondělí a úterý: ředitel turnaje S. Nebojsa 732923304
ubytování: komplexmorava.cz, hotel-batov.cz (oba do 1 km)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
16.06.2020 10:20:37
2.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
27.05.2020 08:46:44
3.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
19.07.2020 18:48:08
4.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
12.07.2020 11:32:47
5.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
24.05.2020 15:16:57
6.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
21.06.2020 21:15:11
7.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
89
15
 
přijat do turnaje
30.07.2020 10:26:40
8.
Lušovský Michal 31.03.1999 TK SC OSTRAVA
91
15
 
 
21.07.2020 17:25:51
9.
Vala Daniel 27.06.1992 TK Na Dolině o.s.
106
15
 
 
13.07.2020 18:43:24
10.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
přijat do turnaje
28.07.2020 12:48:18
11.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
 
18.07.2020 08:43:30
12.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
127
12
 
volná karta
22.07.2020 19:59:48
13.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
150
12
53
 
27.07.2020 10:33:18
14.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
159
12
82
 
21.06.2020 11:14:52
15.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
 
08.04.2020 23:07:23
16.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
183
12
 
 
15.06.2020 22:32:59
17.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
187
12
40
přijat do turnaje
30.07.2020 17:22:55
18.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
224
9
327
 
19.05.2020 20:20:29
19.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
 
21.07.2020 14:13:09
20.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
254
9
16
 
01.07.2020 08:12:06
21.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
20.07.2020 07:45:41
22.
Kopeček Denis 14.10.1993 Start Brno
267
9
 
 
20.05.2020 13:00:57
23.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
274
9
80
 
09.07.2020 08:48:43
24.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 Jiskra Otrokovice
300
9
158
volná karta
22.07.2020 18:23:17
25.
Bláha Tomáš 17.10.1985 TC Bajda Kroměříž
485
4
 
 
20.07.2020 16:29:23
26.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
634
4
87
 
07.05.2020 23:35:50
27.
Dostál Petr 22.02.1988 BLTC Brno
822
3
 
 
10.05.2020 14:39:12
28.
Sukaný Pavel 23.02.1989 TJ Zbrojovka Vsetín
1032
1
 
 
29.05.2020 10:35:48
29.
Vanko Tomáš 29.09.2001 TC BORS CLUB
1032
1
 
 
06.06.2020 21:04:56
30.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
1032
1
260
 
15.06.2020 06:44:40
31.
Juřena Michal 12.09.1978 TK Zlín
1032
1
 
 
15.06.2020 12:37:49
32.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
1032
1
 
 
23.06.2020 12:33:01
33.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
 
24.06.2020 22:55:18
34.
Cahlík Petr 12.01.1999 NTC Kyjov
1032
1
 
 
07.07.2020 20:39:41
35.
Josefčák David 23.08.2002 Jiskra Otrokovice
1032
1
442
 
16.07.2020 17:35:52
36.
Kroupa Michal 25.09.1979 Jiskra Otrokovice
1032
1
 
 
17.07.2020 12:37:09
37.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
183
 
20.07.2020 17:50:02
38.
Hložánek Radek 30.07.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
410
 
20.07.2020 18:11:24
39.
Tichý Štěpán 16.02.2001 Jiskra Otrokovice
1032
1
369
volná karta
22.07.2020 18:23:52
40.
Gestinger Adam 09.05.2003 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
63
volná karta
24.07.2020 18:42:55
41.
Rousek Šimon 12.11.2003 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
223
volná karta
24.07.2020 18:43:13
42.
Hlavatý Alexandr 16.01.1995 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
přijat do turnaje
24.07.2020 18:43:34
43.
Kadláček Michal 21.04.1979 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
volná karta
24.07.2020 18:43:54
44.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
307
přijat do turnaje
25.07.2020 18:01:42
45.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1032
1
532
 
27.07.2020 10:33:54
46.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
1032
1
298
přijat do turnaje
28.07.2020 13:13:26
47.
Kroupa Adam 29.05.2003 Jiskra Otrokovice
1032
1
 
přijat do turnaje
29.07.2020 11:58:08
48.
Holík Filip 27.09.2005 Jiskra Otrokovice
1032
1
573
 
31.07.2020 15:57:54

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chmelík Oliver 22.03.2001 TC Brno.
153
12
81
odhlášeno hráčem
07.07.2020 13:05:52
2.
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
356
6
667
odhlášeno hráčem
21.07.2020 10:13:30
3.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
547
4
266
odhlášeno hráčem
21.07.2020 19:57:21
4.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
odhlášeno hráčem
21.07.2020 22:53:03
5.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
22.07.2020 10:47:48
6.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
odhlášeno hráčem
24.07.2020 21:20:13
7.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
odhlášeno hráčem
25.07.2020 06:39:27
8.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
odhlášeno hráčem
26.07.2020 11:44:14
9.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
IS: kolizní přihláška
26.07.2020 12:00:46
10.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
odhlášeno hráčem
27.07.2020 09:45:36
11.
Pumprla Jiří 26.04.1998 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
29.07.2020 22:37:58
12.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
odhlášeno hráčem
30.07.2020 19:54:49
13.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
229
odhlášeno hráčem
30.07.2020 20:35:33
14.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
187
12
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 07:22:24
15.
Přehnal Jan 07.05.1987 Jiskra Otrokovice
528
4
 
odhlášeno pořadatelem
31.07.2020 11:43:17
16.
Jež Jiří 25.05.1996 TC Brno.
473
4
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 13:17:18