Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 Optim Tour Kvalifikace MČR (jen muži)
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  02.-06.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Vejvara Lukáš
 
 
 
Fafl Martin
6:4, 4:6, 2:5, scr.
 
Cintl Matěj
6:3, 6:2
 
Blecha Adam
6:3, 7:5
 
Kubík Kristián
6:1, 6:1
 
 
7:5, 6:0
 
Vrba Daniel
 
Zelinka David
6:3, 7:5
 
 
 
Peterka Adam
6:3, 7:5
 
Dolejší Petr
7:5, 6:2
 
Neff Fabian
7:6, 6:1
 
Černý Matyáš
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Poštolka Roman
 
Nebojsa Stanislav
6:3, 6:2
 
 
 
Stavrovsky Petr
6:4, 3:6, 6:1
 
Klír Petr
7:5, 1:6, 6:3
 
Solař David
4:6, 6:1, 6:4
 
Válek Milan
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Martínek David
 
Michl Filip
7:5, 6:4
 
 
 
Podlešák Marek
6:4, 6:3
 
Šprlák-Puk Albert
6:1, 6:4
 
Orlita Daniel
6:0, 3:0, scr.
 
Hudeček Petr
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Bíško Michal
 
Holiš Štěpán
7:5, 7:6 (2)
 
 
 
Šodek David
6:3, 7:6
 
Vlkovský Vojtěch
4:6, 6:0, 3:2, scr.
 
Velek Daniel
scr.
 
Stavěl Martin
6:0, 6:3
 
 
6:4, 5:7, 7:6
 
Kracík Matěj
 
Dušek Ondřej
6:4, 3:6, 6:3
 
 
 
Dopita Marek
6:1, 7:5
 
Pechala František
6:2, 3:0, scr.
 
Arendar Roman
6:1, 6:1
 
Kelnar Tomáš
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Vrbka Jiří
 
Vojtěchovský Lukáš
6:3, 6:4
 
 
 
Pech Patrik
6:1, 7:5
 
Novák Jakub
6:4, 6:0
 
Jermář Jan
6:3, 6:1
 
Malý Patrik
6:2, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Pátý Daniel
 
Řezníček Vladimír
4:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Jetel Michal
6:2, 2:0, scr.
 
Rinko Štěpán
6:1, 6:1
 
Šmíd Filip
6:4, 6:1
 
Pavluv Richard
6:4, 6:4
 
 
6:4, 7:6
 
Vachtl Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Emr Martin tel. 775152295, turnaj řídí: Pavel Zlatohlávek , tel. 775 169 048
Poznámka pořadatele: Pátek 10.00 finále dvouhry .. Pro info si zavolejte na 775 152 295.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vejvara Lukáš 2430
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Nebojsa Stanislav 3530
Bíško Michal 4225
Vojtěchovský Lukáš 4325
Poštolka Roman 4625
Holiš Štěpán 4725
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 112019

Nebojsa Stanislav - Bíško Michal
 
Emborg Patrik - Neff Fabian
scr.
 
Pechala František - Orlita Daniel
6:3, scr.
 
Ricci Alessandro - Kasalý Pavel
6:4, 6:3
 
Martínek David - Vrbka Jiří
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Stavěl Martin - Peterka Adam
6:4, 6:3
 
Michl Filip - Pavluv Richard
6:4, 7:6
 
Šmíd Filip - Klír Petr
scr.
 
Velek Daniel - Rinko Štěpán
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Kracík Matěj - Dolejší Petr
scr.
 
Jermář Jan - Vencl Jiří
6:4, 6:1
 
Holiš Štěpán - Vrba Daniel
6:1, 6:4
 
Dušek Ondřej - Kubík Kristián
6:1, 6:3
 
Arendar Roman - Černý Matyáš
1:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Blecha Adam - Řezníček Vladimír
6:3, 6:4
 
Vachtl Jiří - Zelinka David
6:0, 6:2
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Vachtl Jiří 3330
Vrbka Jiří 3430
Nebojsa Stanislav 3530
Bíško Michal 4225
Holiš Štěpán 4725
Michl Filip 4825
Kracík Matěj 4925
Ricci Alessandro 5620
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 114019

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šafář Martin13.09.1999I.ČLTK Praha
Rabas Daniel29.01.1998LTC Pardubice
Šimeček Martin08.02.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ricci Alessandro04.01.1998I.ČLTK Praha
Vencl Jiří20.12.1981TK Mokrá-Horákov