Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O putovní pohár Lokomotivy Beroun.
Pořadatel:  Lokomotiva Beroun
Datum:  22.-25.05.
Věk. kategorie:  dospělí
Blecha Adam
 
 
 
Loužecký Jan
6:1, 6:0
 
Merhaut Jan
6:7, 6:1, 6:0
 
Novák Vojtěch
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Pokorný Dominik
 
Hudeček Petr
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Loužecký Josef
 
Hladký David
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kubánek Miloš
 
Dolenský Jakub
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Hankovec Václav
 
Vaja Samuel
6:4, 7:6
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Camfrla Štěpán
 
Richtar Lukáš
1:6, 6:4, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Slabihoudek Matěj
 
Bena Libor
6:1, 6:0
 
Pejša Michal
6:0, 6:0
 
 
6:0, 7:5
 
Štětka Ondřej
 
Počet účastníků18
NasazeníBH
Blecha Adam 5620
Štětka Ondřej 10215
Hudeček Petr 13012
Camfrla Štěpán 16012
Hankovec Václav 2009
Bena Libor 2549
Richtar Lukáš 3086
Pokorný Dominik 3786
Kategorie : 5Součet BH: 89
Kódové číslo akce: 112008

Hankovec Václav - Hudeček Petr
 
 
 
Štětka Ondřej - Pokorný Dominik
7:6, 7:6
 
Merhaut Jan - Slezák Ondřej
6:2, 6:2
 
Loužecký Josef - Loužecký Jan
6:2, 6:7, 1:0
 
Sýkora Ivan - Maleček Pavel
7:5, 6:3
 
Novák Vojtěch - Hladký David
6:2, 6:3
 
Bena Libor - Camfrla Štěpán
6:1, 6:0
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Štětka Ondřej 10215
Hudeček Petr 13012
Camfrla Štěpán 16012
Hankovec Václav 2009
Bena Libor 2549
Pokorný Dominik 3786
Maleček Pavel 7313
Sýkora Ivan 9543
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 114008

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šubert Vítek23.10.2001TC VŠ Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Štětka Ondřej29.09.1999TJ Radlice
Pejša Michal25.05.1981TK Stochov
Slabihoudek Matěj18.08.2002LTC Beroun, z.s.
Richtar Lukáš28.04.1976TK Ruzyně Praha
Vaja Samuel08.07.2002SK Aritma Praha
Dolenský Jakub30.06.2004Lokomotiva Beroun
Hladký David19.10.2003SPORT EDEN Beroun
Loužecký Josef22.12.2003Lokomotiva Beroun
Hudeček Petr27.12.1973TK Start Praha-Topolka
Novák Vojtěch17.06.2003SPORT EDEN Beroun
Merhaut Jan09.07.1997Lokomotiva Beroun
Loužecký Jan03.05.2007Lokomotiva Beroun
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
Sýkora Ivan10.09.1972Lokomotiva Beroun
Maleček Pavel08.10.1973Lokomotiva Beroun
Slezák Ondřej15.09.1998Lokomotiva Zdice