Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
07.-09.12.
Pořadatel:
jihočeský (P - 300)
Místo konání:
TK Strakonice
Kódové číslo:
106860
Dvorců + povrch:
3 koberec s granulemi
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Procházka Pavel
Alf. Šťastného 396
386 01 Strakonice
Tel. (1):
605587131
E-mail:
spacir.pavel@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
98
15
0
 
07.11.2019 23:12:58
2.
Fiala Přemysl 19.12.1994 TK Strakonice
113
15
0
 
18.11.2019 11:08:22
3.
Fiala Tomáš 07.12.1979 TK Strakonice
117
15
0
 
09.11.2019 10:31:52
4.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
120
15
0
 
12.11.2019 21:52:31
5.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
0
 
04.11.2019 09:11:25
6.
Procházka Pavel 07.12.1982 TK Strakonice
146
12
0
 
15.11.2019 13:45:15
7.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
155
12
0
 
01.11.2019 11:16:52
8.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
173
12
0
 
05.11.2019 15:13:20
9.
Doroshkevich Anatolij 22.04.1995 Start České Budějovice
278
9
0
 
07.11.2019 18:22:39
10.
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s.
296
9
257
 
17.11.2019 19:46:21
11.
Švec Pavel 01.05.1987 TK Strakonice
321
6
0
 
20.11.2019 12:54:29
12.
Bouchner Aleš 18.01.2003 LTC Humpolec
362
6
277
 
14.11.2019 07:12:10
13.
Karger Daniel 06.04.2002 TK Strakonice
381
6
187
 
11.11.2019 13:51:56
14.
Vopelka Jakub 10.12.2000 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
404
6
0
 
17.11.2019 10:40:32
15.
Holub David 20.12.1997 LTC Humpolec
438
6
0
 
09.11.2019 13:25:47
16.
Reisinger Štěpán 09.09.1979 TK Strakonice
464
4
0
 
01.11.2019 21:04:27
17.
Fáček Erik 05.12.2004 LTC Tábor 1903
491
4
172
 
12.11.2019 21:57:31
18.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
528
4
78
 
21.11.2019 22:07:36
19.
Mráz Petr 09.01.1984 LTC Velešín
626
4
0
 
04.11.2019 09:06:11
20.
Horák Tomáš 09.01.1998 TK Písek
639
4
0
 
01.11.2019 10:51:28
21.
Krupica Viktor 23.07.1971 LTC Český Krumlov
672
4
0
 
06.11.2019 17:21:25
22.
Kaiser František 02.07.1999 TJ Blatná
717
4
0
 
01.11.2019 10:00:03
23.
Vácha Daniel 08.12.1976 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
731
3
0
 
01.11.2019 07:56:49
24.
Müller Theodor 12.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
798
3
319
 
15.11.2019 19:29:14
25.
Soukup Radek 15.03.2001 LTC České Budějovice,z.s.
978
3
210
 
15.11.2019 22:23:25
26.
Hoštička Adam 20.03.2002 TK Strakonice
978
3
360
 
16.11.2019 21:59:36
27.
Andráško Vít 15.07.2000 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
1032
1
0
 
01.11.2019 07:57:02
28.
Gráfek Filip 04.12.2005 LTC Český Krumlov
1032
1
419
 
01.11.2019 08:22:06
29.
Lávička Adam 02.10.1998 TJ Blatná
1032
1
0
 
01.11.2019 10:13:21
30.
Žemlička Josef 22.12.2001 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1032
1
767
 
01.11.2019 17:18:40
31.
Soukup Daniel 12.03.1999 TK Písek
1032
1
0
 
04.11.2019 12:20:55
32.
Hrych Tomáš 22.08.1987 TK ZVVZ Milevsko
1032
1
0
 
07.11.2019 15:15:28
33.
Vala Lukáš 15.04.2000 TK Písek
1032
1
0
 
13.11.2019 15:20:54