Český tenisový svaz

Bouchner Aleš

Datum narození:
18.01.2003
Platnost reg. do:
08.10.2020
Klub:
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Jiskra Havlíčkův Brod
260 (15)
 
 
 
2015
Jiskra Havlíčkův Brod
157 (20)
980 (3)
 
 
2016
Jiskra Havlíčkův Brod
404 (1)
249 (12)
 
 
2017
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
 
147 (15)
693 (4)
 
2018
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
 
135 (1)
403 (6)
 
2019
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
 
 
348 (6)
 
2020
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
 
 
277 (9)
360 (6)
05.01.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Buček, Dub - Podoba, Bouchner 6:4, 6:2
získané body: 0 b.
06.04.2019, Okresní přebor Pelhřimov

LTC Humpolec (P - 300), K: 4/4

8>4 Guzik, Bouchner - Popek, Straka 6:7 (3), 7:5, 1:0 (6)
4>2 Chyba, Němec - Guzik, Bouchner 6:0, 6:0
získané body: 7 b.
17.08.2019

LTC Humpolec (C - 400), K: 4/4

16>8 Straka, Koubek - Guzik, Bouchner 6:4, 6:2
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. Krajský přebor II.
27.4.2019, LTC Český Krumlov A - LTC Humpolec B
0
2.
03. Krajský přebor II.
04.5.2019, LTC Humpolec B - LTC Velešín B
1
3.
03. Krajský přebor II.
11.5.2019, Start České Budějovice B - LTC Humpolec B
3
4.
03. Krajský přebor II.
25.5.2019, LTC Humpolec B - SKP České Budějovice
1
5.
03. Krajský přebor II.
08.6.2019, Sokol TK Kaplice - LTC Humpolec B
1
6.
03. Krajský přebor II.
15.6.2019, LTC Humpolec B - Jiskra Bechyně B
0
7.
03. Krajský přebor II.
22.6.2019, TJ Spartak Trhové Sviny - LTC Humpolec B
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. Krajský přebor II.
27.4.2019, LTC Český Krumlov A - LTC Humpolec B
0
2.
03. Krajský přebor II.
04.5.2019, LTC Humpolec B - LTC Velešín B
1
3.
03. Krajský přebor II.
11.5.2019, Start České Budějovice B - LTC Humpolec B
0
4.
03. Krajský přebor II.
25.5.2019, LTC Humpolec B - SKP České Budějovice
1
5.
03. Krajský přebor II.
08.6.2019, Sokol TK Kaplice - LTC Humpolec B
1
6.
03. Krajský přebor II.
15.6.2019, LTC Humpolec B - Jiskra Bechyně B
0
7.
03. Krajský přebor II.
22.6.2019, TJ Spartak Trhové Sviny - LTC Humpolec B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
27.07.2019, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

4>2 Grün, Bouchner - Krist, Lebloch 6:3, 6:2
2>1 Melichar, Majer - Grün, Bouchner 2:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
07.09.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

4>2 Šefčík, Bouchner - Hošek, Havel 6:3, 6:1
2>1 Hošek, Malek - Šefčík, Bouchner 5:7, 7:6 (5), 1:0 (5)
získané body: 10 b.