Český tenisový svaz

Buček Milan

Datum narození:
05.12.2000
Platnost reg. do:
06.11.2019
Klub:
LTC Humpolec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Pelhřimov
448 (9)
901 (3)
 
 
2012
TK Pelhřimov
224 (15)
493 (4)
970 (3)
 
2013
TK Pelhřimov
278 (1)
441 (6)
 
 
2014
TK Pelhřimov
 
230 (12)
908 (3)
 
2015
LTC Humpolec
 
163 (1)
655 (4)
 
2016
LTC Humpolec
 
 
274 (9)
870 (3)
2017
LTC Humpolec
 
 
252 (9)
550 (4)
2018
LTC Humpolec
 
 
162 (12)
355 (6)
2019
LTC Humpolec
 
 
100 (1)
170 (12)
08.12.2018, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Buček, Chyba - Reiter, Marcolla 7:6, 6:3
4>2 Fiala, Fiala - Buček, Chyba 6:1, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 22 b.
05.01.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Buček, Dub - Podoba, Bouchner 6:4, 6:2
4>2 Buček, Dub - Holub, Majer 7:5, 6:1
2>1 Horák, Stolarik - Buček, Dub 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
12.01.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

8>4 Karger, Buček - Pecák, Doubek 6:4, 4:6, 1:0
4>2 Mikeš, Reisinger - Karger, Buček 6:2, 6:1
získané body: 22 b.
23.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8

32>16 Buček Milan- Šmíd Filip7:6, 6:7, 6:4
16>8 Beran Jakub- Buček Milan6:3, 6:3
získané body: 22 b.
23.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8

16>8 Buček, Beneš - Šmíd, Skrbek 3:6, 7:5, 1:0 (6)
8>4 Dušek, Potužák - Buček, Beneš 3:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 16 b.
09.03.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

16>8 Buček Milan- Popek Zdeněk6:1, 6:3
8>4 Buček Milan- Podoba Jan6:1, 6:4
4>2 Němec Filip- Buček Milan3:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
09.03.2019

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Buček, Šťastný - Podoba, Bouchner 6:2, 6:0
4>2 Blažka, Filipský - Buček, Šťastný 7:6 (5), 6:1
získané body: 10 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Němec, Buček - Fiala, Podoba 6:0, 4:6, 1:0
4>2 Němec, Buček - Pecháček, Brabec 6:2, 6:2
2>1 Mikeš, Karger - Němec, Buček 6:2, 7:5
získané body: 30 b.
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

8>4 Klír, Buček - Soukup, Kaiser 6:1, 6:2
4>2 Langmajer, Dubský - Klír, Buček 6:3, 6:4
získané body: 22 b.
09.02.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: -/5

8>4 Dub, Buček - Sedlák, Vyhlas 6:1, 6:2
4>2 Dubec, Mikulčík - Dub, Buček 4:6, 6:2, 1:0 (5)
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
27.4.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Humpolec A
1
2.
01. Divize
04.5.2019, LTC Humpolec A - SKT Planá n.Luž. A
0
3.
01. Divize
11.5.2019, LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
4
4.
01. Divize
25.5.2019, LTC Tábor 1903 B - LTC Humpolec A
1
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
1
6.
01. Divize
15.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. A - LTC Humpolec A
1
7.
01. Divize
22.6.2019, LTC Humpolec A - LTC Tábor 1903 A
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
27.4.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Humpolec A
2
2.
01. Divize
04.5.2019, LTC Humpolec A - SKT Planá n.Luž. A
0
3.
01. Divize
11.5.2019, LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
0
4.
01. Divize
25.5.2019, LTC Tábor 1903 B - LTC Humpolec A
1
5.
01. Divize
08.6.2019, LTC Humpolec A - Jiskra Bechyně A
1
6.
01. Divize
15.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. A - LTC Humpolec A
1
7.
01. Divize
22.6.2019, LTC Humpolec A - LTC Tábor 1903 A
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
11.5.2019, 01. Divize
LTC Humpolec A - TK Pelhřimov A
team Buček, Kabelka - Racek, Moucha 1:6, 6:4, 0:1
získané body: 0 b.