Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SPP Cup
Pořadatel:  TK Drnovice
Datum:  24.-26.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Chmelík Oliver
 
 
 
Lejsal Ondřej
6:1, 6:4
 
Daniel Petr
6:2, 6:1
 
Hlavačka Martin
3:6, 7:5, 1:0 (10)
 
Stehlík Adam
6:1, 6:1
 
 
6:4, 1:6, 1:0 (10)
 
Doseděl Jakub
 
Postupa Richard
6:2, 6:3
 
 
 
Knápek Václav
6:0, 6:0
 
Magulák Jakub
6:4, 6:1
 
Burda Jiří
6:2, 6:3
 
Valenta Radim
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Vaculík Lukáš
 
Hlavoň Ondřej
6:1, 6:2
 
 
 
Navrátil Filip
6:6 (6), scr.
 
Gedeon Petr
6:2, 6:4
 
Říha Matyáš
3:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Studený Jan
6:2, 6:1
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Daniel Jan
 
Babinciuc Ilie
scr.
 
 
 
Novobilský Daniel
6:1, 6:0
 
Valášek Tomáš
6:4, 4:6, 1:0 (3)
 
Menšík Jakub
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
Klakurka Lukáš
6:3, 7:6 (5)
 
 
7:6 (5), 6:4
 
Paleček Adam
 
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022)
Poznámka pořadatele: Orientační časy zápasů : 09.00 : Klakurka - Menšík, Říha - Studený, Navrátil-Gedeon. 10.00 : Lejsal - Daniel P., Hlavačka - Stehlík, Knápek - Magulák. 11.00 : Burda - Valenta, Novobilský - Valášek. 1.příprava : Paleček, Daniel J., Hlavoň. 2.příprava : Chmelík, Doseděl, Postupa. 3.příprava : Vaculík, Babinciuc. Neděle začátek semifinále dvouhry od 09:00 - Chmelík - Hlavačka, Postupa -Vaculík, Hlavoň - Říha. od 10:00 - Babinciuc - Menšík
Počet účastníků24
NasazeníBH
Chmelík Oliver 15312
Paleček Adam 15912
Hlavoň Ondřej 16912
Vaculík Lukáš 18712
Doseděl Jakub 19512
Daniel Jan 2249
Babinciuc Ilie 2289
Postupa Richard 3086
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 102056

Doseděl Jakub - Paleček Adam
 
 
 
Lejsal Ondřej - Alturban Karel
7:6 (8), 6:1
 
Valenta Radim - Říha Matyáš
6:4, 6:2
 
 
2:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Novobilský Daniel - Huliák Jan
 
 
6:3, 6:4
 
Postupa Richard - Chmelík Oliver
 
Hlavačka Martin - Vaculík Lukáš
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Babinciuc Ilie - Studený Jan
 
Daniel Petr - Chovanec Pavel Ing.
7:6 (6), 6:4
 
Navrátil Filip - Klakurka Lukáš
scr.
 
 
6:3, 6:2
 
Hlavoň Ondřej - Daniel Jan
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Chmelík Oliver 15312
Paleček Adam 15912
Hlavoň Ondřej 16912
Vaculík Lukáš 18712
Doseděl Jakub 19512
Daniel Jan 2249
Babinciuc Ilie 2289
Postupa Richard 3086
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 104056

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kobza Martin15.09.1993ŽLTC Brno
Vilč Martin22.09.1978TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Kollár Samuel10.11.2000-

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Valášek Tomáš26.10.1985NTC Kyjov
Stehlík Adam05.10.2004TK Města Bučovice
Chmelík Oliver22.03.2001TC Brno.
Chovanec Pavel Ing.11.05.1977Start Brno
Alturban Karel12.07.1977TK Drnovice