Název: |
TC HEAD VESTEC |
Datum: |
26.-28.01. |
Pořadatel: |
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600) |
Kódové číslo: |
106055 |
Dvorců + povrch: |
5 koberec |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Polák Jiří |
Sportovní 456 | |
252 42 Vestec | |
Tel. (1): |
777773139 |
E-mail: |
recepce@teniscentrum.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kvis Kryštof | 31.10.1998 | LTC Modřany 2005 | 115 |
15 |
prezentováno | 20.01.2019 12:14:08 |
|
2. |
Štětka Ondřej | 29.09.1999 | TJ Radlice z.s. | 126 |
15 |
prezentováno | 23.01.2019 09:24:50 |
|
3. |
Poláček Ondřej | 28.05.1994 | LTC Modřany 2005 | 144 |
12 |
prezentováno | 08.01.2019 15:57:51 |
|
4. |
Beneš Michal | 22.03.1976 | Baník Příbram | 157 |
12 |
prezentováno | 06.01.2019 18:29:31 |
|
5. |
Klimeš Kryštof | 02.04.1993 | LTC Modřany 2005 | 210 |
9 |
prezentováno | 08.01.2019 13:25:48 |
|
6. |
Kasalý Pavel | 31.03.2000 | Wilson tenis centrum z.s. | 252 |
9 |
prezentováno | 18.01.2019 11:29:23 |
|
7. |
Brett Daniel | 03.11.2000 | TCEN Hrádek nad Nisou | 257 |
9 |
178 |
prezentováno | 07.01.2019 15:17:10 |
8. |
Šmíd Filip | 28.08.2000 | TK Škoda Plzeň z.s. | 326 |
6 |
45 |
volná karta, prezentováno | 22.01.2019 19:22:16 |
9. |
Šmída Daniel | 04.09.1998 | F.H.TK Dobřichovice | 342 |
6 |
prezentováno | 13.01.2019 21:51:52 |
|
10. |
Christensen Sebastian | 14.11.1992 | TJ Solidarita Praha 10 | 362 |
6 |
prezentováno | 14.01.2019 23:03:36 |
|
11. |
Vavruška Lukáš | 12.09.2001 | TCEN Hrádek nad Nisou | 428 |
6 |
400 |
prezentováno | 21.01.2019 13:53:55 |
12. |
Hájek David | 09.07.1992 | TJ Solidarita Praha 10 | 479 |
4 |
prezentováno | 20.01.2019 12:13:16 |
|
13. |
Lerbletier Jakub | 20.05.1993 | TO Bohemians Praha | 520 |
4 |
prezentováno | 01.11.2018 01:24:55 |
|
14. |
Sedláček Libor | 05.08.1979 | TC Pankrác | 568 |
4 |
prezentováno | 06.01.2019 09:30:42 |
|
15. |
Šimek Pavel | 15.12.1978 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 575 |
4 |
prezentováno | 21.11.2018 16:07:43 |
|
16. |
Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno | 654 |
4 |
143 |
prezentováno | 19.01.2019 11:40:21 |
17. |
Bubeník Jan | 24.04.1997 | TK Sport Kolovraty | 715 |
4 |
volná karta, prezentováno | 21.01.2019 15:22:39 |
|
18. |
Pavlišta Jonáš | 18.04.2001 | TK Roja Příbram z.s. | 751 |
3 |
265 |
volná karta, prezentováno | 24.01.2019 08:06:58 |
19. |
Slavík Vladimír | 08.06.1983 | Sportcentrum Uhříněves | 767 |
3 |
prezentováno | 14.01.2019 14:43:38 |
|
20. |
Růžička Václav | 21.02.2000 | TK Škoda Plzeň z.s. | 767 |
3 |
87 |
volná karta, prezentováno | 21.01.2019 17:47:58 |
21. |
Slavětínský Jakub | 27.05.1993 | Sportcentrum Uhříněves | 1044 |
1 |
prezentováno | 09.11.2018 11:33:59 |
|
22. |
Hašpl František | 30.04.1996 | TJ Tatran Střešovice | 1044 |
1 |
19.11.2018 15:10:32 |
||
23. |
Vondráček Petr | 27.04.1994 | TO TJ Slovan Varnsdorf | 1044 |
1 |
prezentováno | 24.11.2018 14:18:05 |
|
24. |
Bán Zoltán | 12.08.1993 | TK Konstruktiva, z.s. | 1044 |
1 |
prezentováno | 13.01.2019 09:34:38 |
|
25. |
Kozohorský Vladimír | 26.10.1994 | TJ Solidarita Praha 10 | 1044 |
1 |
prezentováno | 15.01.2019 19:34:54 |
|
26. |
Bulíř Adam | 26.09.2000 | Lokomotiva Praha | 1044 |
1 |
673 |
prezentováno | 21.01.2019 08:58:50 |
27. |
Pavlovič Max | 23.12.2001 | TJ Radlice z.s. | 1044 |
1 |
416 |
volná karta, prezentováno | 25.01.2019 15:40:02 |
28. |
Forgács Radovan | 08.01.1973 | 1.TK Pacov | 1044 |
1 |
25.01.2019 17:10:57 |
||
29. |
Řačák Petr | 22.01.1984 | LTC Hodonín | 1044 |
1 |
prezentováno | 25.01.2019 17:41:35 |
|
30. |
Dinh Pavel | 01.10.2001 | SK HAMR, z.s. | 1044 |
1 |
162 |
volná karta, prezentováno | 25.01.2019 17:45:38 |
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Loder David | 09.11.1999 | TJ Radlice z.s. | 235 |
9 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2019 15:36:55 |
|
2. |
Fleischmann Jan | 18.06.1976 | TK Strakonice | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2019 21:52:35 |
|
3. |
Růžička Adam | 16.03.2000 | TK Ruzyně Praha | 536 |
4 |
60 |
IS: kolizní přihláška | 19.01.2019 12:01:10 |
4. |
Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb | 914 |
3 |
209 |
IS: kolizní přihláška | 19.01.2019 12:01:11 |
5. |
Svoboda Karel | 10.11.1981 | TC VŠ Praha | 306 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2019 23:32:03 |
|
6. |
Mrůzek Štěpán | 18.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 1044 |
1 |
312 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2019 09:12:18 |
7. |
Kazda Martin | 26.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | 201 |
9 |
97 |
odhlášeno pořadatelem | 20.01.2019 10:54:54 |
8. |
Kohoutek Jan | 26.09.2000 | LTK Liberec | 371 |
6 |
412 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2019 06:25:18 |
9. |
Severa Karel | 11.02.1993 | CTA Rudná | 846 |
3 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2019 17:53:34 |
|
10. |
Hrych Tomáš | 22.08.1987 | TK Milevsko, z.s. | 419 |
6 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2019 17:36:23 |
|
11. |
Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé | 407 |
6 |
116 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2019 17:49:20 |
12. |
Konšel Luděk | 29.03.1970 | TK Benešov | 1044 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 25.01.2019 17:50:03 |