Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  01.-04.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Řezníček Vladimír
 
 
 
Blecha Jan
7:5, 6:3
 
König Matěj
6:0, 6:0
 
Brückner Lukáš
6:0, 6:1
 
Houdek Martin
6:0, 6:0
 
Novák Jiří
6:3, 6:4
 
Arendar Roman
6:4, 6:2
 
Podlešák Marek
7:6, 6:2
 
 
 
Vavák Erik
scr.
 
Musil Lukáš
6:0, 6:2
 
Benda Marek
scr.
 
Hankovec Václav
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:3
 
Linhart David
 
Vančuřík Štěpán
6:4, 6:2
 
 
 
Bena Libor
6:3, 3:6, 1:0
 
Aregger Lars
6:3, 7:5
 
Závada Martin
6:3, 3:6, 1:0
 
Majšajdr Jaroslav
4:6, 6:1, 1:0
 
 
6:1, 6:2
 
Stavěl Martin
 
Severa Karel
6:3, 6:0
 
 
 
Kazda Martin
6:1, 7:6
 
Kopecký Filip
7:5, 3:6, 1:0
 
Jakoubek Petr
6:2, 6:1
 
Kohoutek Jan
6:4, 1:6, 1:0
 
 
6:1, 6:3
 
Kalivoda Adam
 
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický
Poznámka pořadatele: NEDĚLE : 8.45 : BLECHA,ARENDAR,VAVÁK,LINHART,STAVĚL ARREGGER , 9.45:KALIVODA,KAZDA.
Počet účastníků25
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 6220
Kalivoda Adam 6820
Stavěl Martin 9415
Podlešák Marek 9615
Arendar Roman 11115
Linhart David 12215
Severa Karel 15612
Vančuřík Štěpán 15812
Kategorie : 6Součet BH: 124
Kódové číslo akce: 102021

Řezníček Vladimír - Kalivoda Adam
 
 
 
Jakoubek Petr - Hankovec Václav
2:6, 6:3, 1:0
 
Kladiva Šimon - Moravec František
6:2, 6:1
 
Vavák Erik - Aregger Lars
6:4, 6:4
 
Arendar Roman - Linhart David
7:5, 3:6, 1:0
 
 
6:0, 6:1
 
Svoboda Matouš - Stavěl Martin
 
Poznámka pořadatele: JELIKOŽ JE MÁLO DVOJIC BUDE DEBL AZ OD 13.00.
Počet dvojic6
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 6220
Kalivoda Adam 6820
Svoboda Matouš 9215
Stavěl Martin 9415
Arendar Roman 11115
Linhart David 12215
Jakoubek Petr 15912
Hankovec Václav 17612
Kategorie : 6Součet BH: 124
Kódové číslo akce: 104021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stavěl Martin11.06.19881. Východočeská Tenisová
Majšajdr Jaroslav09.12.2002LTK Liberec
Závada Martin29.06.1998ITS Tennis Club, z.s.
Brückner Lukáš25.02.2001TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Moravec František10.09.2000TJ Sokol Vysočany