Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  WILSON CUP
Pořadatel:  SK Tenis Tišnov
Datum:  23.-26.11.
Věk. kategorie:  dospělí
Vágner Josef
 
 
 
Vítek Kryštof
6:2, 6:3
 
Klakurka Lukáš
6:1, 6:1
 
Křipský Filip
6:4, 6:1
 
Robiček Jan
6:0, 6:0
 
Hrabálek Zdeněk
6:0, 6:1
 
Vaculík Lukáš
1:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Buffa Petr
6:1, 6:1
 
 
 
Suchánek David
6:4, 5:7, 1:0 (5)
 
Paleček Adam
6:1, 6:1
 
Mareček Ondřej
4:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Fenyk Martin
7:6 (8), 6:4
 
 
6:0, 6:4
 
Kulhánek Michael
 
Elísek Tomáš
scr.
 
 
 
Hlavoň Ondřej
6:2, 7:5
 
Pozdenkov Petr
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Zeman Radim
6:1, 4:6, 1:0 (4)
 
Komrska Ondřej
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Pobořil Jan
 
Doseděl Jakub
6:2, 7:5
 
Zavřel Vít
6:1, 6:3
 
Nerud Vladimír
7:5, 6:4
 
Zachoval Dominik
6:0, 6:0
 
Fenyk Jan
6:0, 6:0
 
Válek Ondřej
6:1, 6:0
 
 
7:6 (5), 6:7 (3), 1:0 (5)
 
Aregger Lars
 
Rozhodčí turnaje: Kunický Zdeněk (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků26
NasazeníBH
Vágner Josef 8715
Aregger Lars 12215
Pobořil Jan 13712
Buffa Petr 14212
Elísek Tomáš 14712
Vaculík Lukáš 2229
Kulhánek Michael 2369
Doseděl Jakub 2829
Kategorie : 5Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 102010

Aregger Lars - Vágner Josef
 
 
 
Zachoval Dominik - Křipský Filip
6:1, 6:0
 
Mareček Ondřej - Suchánek David
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Doseděl Jakub - Elísek Tomáš
6:3, 6:4
 
 
 
Hlavoň Ondřej - Válek Ondřej
6:2, 3:6, 1:0 (2)
 
Komrska Ondřej - Fenyk Jan
6:3, 6:2
 
Hrabálek Zdeněk - Vítek Kryštof
6:2, 7:6 (3)
 
 
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (11)
 
Kulhánek Michael - Vaculík Lukáš
 
Paleček Adam - Nerud Vladimír
6:0, 6:2
 
Klakurka Lukáš - Klakurka Tomáš
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Buffa Petr - Pobořil Jan
 
Rozhodčí turnaje: Kunický Zdeněk (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Vágner Josef 8715
Aregger Lars 12215
Pobořil Jan 13712
Buffa Petr 14212
Elísek Tomáš 14712
Vaculík Lukáš 2229
Kulhánek Michael 2369
Doseděl Jakub 2829
Kategorie : 5Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 104010

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kunický Zdeněk25.03.1977SK Tenis Tišnov
Kučera Dominik01.12.1997SK Tenis Tišnov
Stříteský Tomáš17.05.2000SK Tenis Tišnov
Vysočan Filip13.01.1990SK Slatina

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klakurka Tomáš16.04.1971Start Brno