Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Mohelnice, z.s.
Tisknout
7
0
49:14
106:31
718:389
14
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
52:11
101:26
678:320
13
3
TK Havířov A
Tisknout
5
2
33:30
70:55
527:444
12
4
TO TJ Nový Jičín A
Tisknout
4
3
31:32
65:72
572:591
11
5
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
3
4
34:29
71:68
576:564
10
6
TJ TO Sokol Stará Bělá TKV A
Tisknout
2
5
21:42
46:87
451:681
9
7
TK Opava
Tisknout
1
6
14:49
30:99
364:655
8
8
TK DEZA Valašské Meziříčí B
Tisknout
0
7
18:45
42:93
429:671
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.04.2018
2
TJ TO Sokol Stará Bělá TKV A TK PRECHEZA Přerov o.s. B
0:9
2:18
41:111
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kovář Adam
12
Petráš Adam
15
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Martínek Lukáš
9
Michálek Stanislav
12
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Štveráková Terezie
12
Huťková Valerie
20
6:2
3:6
4:6
13
14
1
2
0
1
4.
Wlodyková Natálie
1
Kudělková Victoria
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Drobný Jan
6
Hrubý Václav
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Lys Ondřej
4
Horák Adam
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Kovář Adam
Martínek Lukáš
12
9
Petráš Adam
Hrubý Václav
15
1
3:6
7:6
0:1
10
13
1
2
0
1
8.
Drobný Jan
Lys Ondřej
6
4
Michálek Stanislav
Horák Adam
12
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Štveráková Terezie
Wlodyková Natálie
12
1
Huťková Valerie
Kudělková Victoria
20
12
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
               
41
111
2
18
0
9

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá TKV A

jméno
nar.
BH
1
Kovář Adam
21.11.2007
400
12
2
Martínek Lukáš
12.04.2006
534
9
3
Drobný Jan
20.01.2007
830
6
4
Lys Ondřej
17.07.2006
1485
4
5
Lyčka Dalibor
03.07.2008
2103
1
6
Lazar Tomáš
26.02.2008
2103
1
7
Vaněk David
01.03.2007
2103
1
8
Šebesta Michal (H)
10.12.2008
2103
1
9
Sýkora David
05.03.2008
2103
1
10
Hrbáč Pavel
01.06.2008
2103
1
11
Hýl Zdeněk
01.08.2006
2103
1
12
Lapuník Adam
02.02.2008
2103
1
21
Štveráková Terezie
21.03.2006
214
12
22
Juříčková Barbora
21.10.2006
727
4
23
Polášková Adriana
19.02.2007
1275
1
24
Wlodyková Natálie
26.07.2007
1275
1
25
Havlasová Kateřina
29.05.2006
1275
1
26
Aujezdská Alžběta
15.09.2008
1275
1
27
Knápková Tereza
12.02.2008
1275
1
28
Kopečková Michaela
14.11.2007
1275
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Petráš Adam
13.02.2006
224
15
2
Michálek Stanislav
11.07.2007
320
12
3
Machovský Benjamin
09.04.2007
1278
4
4
Hrubý Václav
05.08.2008
2103
1
5
Horák Adam
14.05.2008
2103
1
6
Tégl Tomáš
16.06.2008
2103
1
7
Korytář Jan
06.10.2006
2103
1
8
Skácel Jakub
22.01.2006
2103
1
21
Huťková Valerie
31.01.2007
111
20
22
Kudělková Victoria
24.05.2006
198
12
23
Galnorová Adéla
23.09.2007
368
9
24
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
537
6
25
Habermannová Anežka
26.11.2006
459
6
26
Řihošková Melanie
02.03.2006
717
4