Datum narození: | 21.02.2008 |
Platnost reg. do: | 17.06.2025 |
Klub: | LTC Svoboda Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | Tenis Centrum Lužiny | 874 (6) | |||
2020 | Tenis Centrum Lužiny | 510 (9) | |||
2021 | Tenis Centrum Lužiny | 418 (1) | |||
2022-Z | Tenis Centrum Lužiny | 330 (4) |
|||
2022-L | Tenis Centrum Lužiny | 300 (6) |
|||
2023-Z | Tenis Centrum Lužiny | 155 (1) |
641 (4) | ||
2023-L | Tenis Centrum Lužiny | 196 (1) |
401 (6) | 648 (4) | |
2024-Z | Tenis Centrum Lužiny | 348 (6) | 543 (4) | ||
2024-L | LTC Svoboda Praha | 347 (6) | 736 (3) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Tenis Centrum LužinyTenis Centrum Lužiny (C - 900), K: 5/- | 0 |
2 | 10.02.2024, Blažka Holiday Cup TK BH Jihlava z.s. (C - 800), K: 4/- | 7 |
Jednotlivci celkem | 7/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Tenis Centrum LužinyTenis Centrum Lužiny (C - 900), K: 5/- | - |
2 | 10.02.2024, Blažka Holiday Cup TK BH Jihlava z.s. (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
09.12.2023, Tenis Centrum LužinyTenis Centrum Lužiny (C - 900), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Bernas Daniel | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Tenis Centrum LužinyTenis Centrum Lužiny (C - 900), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024, Blažka Holiday Cup TK BH Jihlava z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Zaporozhchenko Yehor | - | Andráško Vít | 6:4, 6:1 |
16>8 | Sidorják Štěpán | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:3, 6:1 |
získané body: 7 b. |
10.02.2024, Blažka Holiday Cup TK BH Jihlava z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
16.12.2023, BORS CupTC BORS CLUB (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zaporozhchenko Yehor | - | Bačík Matěj | 6:4, 6:3 |
8>4 | Váňa Tomáš | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:4, 6:2 |
získané body: 13 b. |
16.12.2023, BORS CupTC BORS CLUB (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
26.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Fiedler Matěj | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:3, 3:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
26.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zaporozhchenko Yehor | - | Jedlička David | 6:0, 7:6 |
8>4 | Vaněk Daniel | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:1, 6:3 |
získané body: 16 b. |
13.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Zaporozhchenko, Mohamed | - | Straka, Spěvák | 7:6, 6:3 |
4>2 | Svoboda, Sedlatý | - | Zaporozhchenko, Mohamed | 6:1, 6:0 |
získané body: 9 b. |
03.02.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zaporozhchenko Yehor | - | Dvořák Petr | 6:0, 6:3 |
8>4 | Dymák Filip | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:7, 6:0, 1:0 (3) |
získané body: 16 b. |
03.02.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Zaporozhchenko Yehor | - | Klouček David | 6:4, 6:3 |
16>8 | Perůtka Matyáš | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:3, 6:4 |
získané body: 9 b. |
02.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.04.2024, TKVS CupTK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zaporozhchenko Yehor | - | Krisman Vojtěch | 6:2, 6:0 |
8>4 | Zaporozhchenko Yehor | - | Hůrka Martin | 1:6, 6:0, 1:0 |
4>2 | Zaporozhchenko Yehor | - | Otta Jakub | 6:0, 6:3 |
2>1 | Vokroj Marek | - | Zaporozhchenko Yehor | 6:3, 6:1 |
získané body: 20 b. |
13.04.2024, TKVS CupTK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |