Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
1:8
2:16
39:104
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Havrlant Marek (H)
9
Mróz Lukáš
15
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
2.
Drobný Jan
12
Chlodnicki Jan (EU)
12
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Knápková Tereza
4
Kuncová Markéta
12
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Polášková Adriana (H)
4
Otáhalová Viktorie
6
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Bartek David (H)
9
Onderka Sebastian
12
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Lyčka Dalibor
4
Kliment Matúš
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Havrlant Marek (H)
Bartek David (H)
9
9
Mróz Lukáš
Chlodnicki Jan (EU)
15
12
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Drobný Jan
Lyčka Dalibor
12
4
Onderka Sebastian
Kliment Matúš
12
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Knápková Tereza
Polášková Adriana (H)
4
4
Kuncová Markéta
Otáhalová Viktorie
12
6
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
               
39
104
2
16
1
8

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá A

jméno
nar.
BH
1
Kovář Adam
21.11.2007
176
20
2
Havrlant Marek (H)
11.06.2007
627
9
3
Drobný Jan
20.01.2007
369
12
4
Bartek David (H)
07.11.2008
588
9
5
Lyčka Dalibor
03.07.2008
1219
4
6
Šebesta Michal (H)
10.12.2008
1492
4
7
Lazar Tomáš
26.02.2008
1492
4
8
Zoufalý Lukáš
08.08.2008
1373
4
9
Nosek Viktor
17.05.2007
979
6
10
Sýkora David
05.03.2008
1190
4
11
Hrbáč Pavel
01.06.2008
2094
1
12
Zajonc Lukáš
15.04.2009
2094
1
21
Lapčáková Carmen
05.06.2007
347
9
22
Knápková Tereza
12.02.2008
677
4
23
Wlodyková Natálie
26.07.2007
617
4
24
Polášková Adriana (H)
19.02.2007
652
4
25
Mališová Veronika
09.04.2008
1270
1
26
Nytrová Sofie
12.06.2009
1270
1
27
Martausová Sofie
30.06.2009
1270
1
28
Hýlová Nikol
20.09.2009
1270
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
308
15
2
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
356
12
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
356
12
4
Vlček Tomáš
29.09.2007
1846
3
5
Vogl Oliver
30.01.2007
1043
4
6
Hradečný Lukáš
26.06.2008
1219
4
7
Oberman Martin
12.08.2007
1972
3
8
Pesch Matěj
22.08.2008
1417
4
9
Pesch Andreas
25.06.2008
1641
3
10
Kliment Matúš
03.01.2009
2094
1
11
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
2094
1
12
Gatěk Miroslav
11.09.2007
2094
1
21
Kuncová Markéta
05.02.2007
230
12
22
Bendova Valentyna
13.05.2008
375
9
23
Otáhalová Viktorie
23.07.2007
557
6
24
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
1220
3
25
Grygarová Julie
15.02.2007
1220
3
26
Burešová Petra
30.05.2007
1270
1
27
Pivodová Debora
18.11.2007
1270
1
28
Krčková Judita
15.09.2009
1270
1