Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
Tisknout
6
1
48:15
97:37
679:420
13
2
TK Milo Olomouc A
Tisknout
6
1
47:16
100:38
698:398
13
3
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
6
1
46:17
99:36
686:402
13
4
TJ TO Sokol Stará Bělá A
Tisknout
4
3
27:36
56:75
481:570
11
5
TO TJ Nový Jičín
Tisknout
3
4
28:35
60:75
527:575
10
6
TK Havířov B
Tisknout
2
5
26:37
57:76
499:575
9
7
SK Vitality Slezsko o.s.
Tisknout
1
6
25:38
53:80
470:583
8
8
TK Milo Olomouc B
Tisknout
0
7
5:58
12:117
206:723
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
16.06.2019
28
TO TJ Nový Jičín TK PRECHEZA Přerov o.s. B
0:9
0:18
41:111
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Formánek Filip
15
Hrubý Václav
25
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Horák Vladimír
12
Machovský Benjamin
9
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
3.
Dušek Sebastian
1
Tégl Tomáš
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Kracík Martin
1
Rybka David
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Horutová Agáta
9
Barrow Tina Jolie
9
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Indraková Marie
1
Minarovičová Nina
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Formánek Filip
Horák Vladimír
15
12
Hrubý Václav
Tégl Tomáš
25
6
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
8.
Dušek Sebastian
Kracík Martin
1
1
Machovský Benjamin
Rybka David
9
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
9.
Horutová Agáta
Indraková Marie
9
1
Barrow Tina Jolie
Minarovičová Nina
9
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
41
111
0
18
0
9

Soupiska TO TJ Nový Jičín

jméno
nar.
BH
1
Formánek Filip
27.06.2007
279
15
2
Horák Vladimír
04.07.2007
378
12
3
Srba František
11.09.2008
558
9
4
Dušek Sebastian
05.03.2008
2094
1
5
Blažek Albert
08.12.2008
2094
1
6
Kracík Martin
21.08.2008
2094
1
21
Machačová Zuzana (H)
20.10.2007
289
9
22
Horutová Agáta
22.05.2008
362
9
23
Indraková Marie
29.06.2008
1270
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. B

jméno
nar.
BH
1
Grois Ondřej (H)
27.06.2007
60
35
2
Káňa Viktor
09.02.2007
68
35
3
Hrubý Václav
05.08.2008
116
25
4
Machovský Benjamin
09.04.2007
652
9
5
Tégl Tomáš
16.06.2008
979
6
6
Rybka Jan
16.07.2009
2094
1
7
Rybka David
16.07.2009
2094
1
8
Škrabal Marek
25.10.2009
2094
1
9
Vrba Jan
20.03.2009
2094
1
21
Ludvová Anna (H)
16.05.2008
98
20
22
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
313
9
23
Slaměníková Lucie
25.12.2009
1270
1
24
Minarovičová Nina
31.05.2009
1270
1
25
Levans Millydee
10.10.2009
1270
1
26
Žídková Julie
24.10.2007
1270
1