Název: |
Wilson Cup |
Datum: |
23.-23.09. |
Pořadatel: |
Wilson tenis centrum z.s. (300) |
Kódové číslo: |
916705 |
Dvorců + povrch: |
8 koberec s pískem |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šimek Roman |
Modletice 108 | |
251 70 Praha-východ | |
Tel. (1): |
603797269 |
E-mail: |
wilsoncentrum@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Trkovská Ema | 21.02.2015 | Orel jednota Praha-Balkán | ok,prezentována | 05.04.2023 18:01:24 |
2. |
Grünthal Filip | 05.01.2014 | TC ESO Praha z.s. | ok,prezentován | 05.06.2023 18:54:33 |
3. |
Kozáková Charlota | 14.08.2014 | TK Hrušov | ok, prezentována | 27.06.2023 23:26:59 |
4. |
Pavlík Sebastián | 14.11.2014 | Lokomotiva Zdice | ok,prezentován | 19.07.2023 17:00:49 |
5. |
Vidličková Stella | 12.06.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | ok,prezentována | 29.07.2023 15:51:29 |
6. |
Velíšková Elen | 14.05.2015 | 1. Vestecká sportovní o.s. | ok,prezentována | 31.07.2023 13:58:40 |
7. |
Šalatová Viktorie | 17.09.2015 | LTC Panorama Teplice | ok,prezentována | 25.08.2023 20:55:55 |
8. |
Bernhardová Miley | 01.08.2014 | SK Tenis Kladno | ok,prezentována | 01.09.2023 10:36:02 |
9. |
Koškina Elizaveta | 14.04.2015 | TC Spořilov Praha | ok,prezentována | 07.09.2023 20:00:52 |
10. |
Hasmanová Johana | 29.05.2015 | I.ČLTK Praha | ok,prezentována | 13.09.2023 21:22:37 |
11. |
Frintova Emma | 27.01.2015 | TC Spořilov Praha | ok,prezentována | 14.09.2023 21:52:26 |
12. |
Ryšavý Daniel | 03.03.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | ok,prezentován | 15.09.2023 12:02:57 |
13. |
Pěchovičová Lily | 12.02.2015 | I.ČLTK Praha | ok,prezentována | 16.09.2023 15:01:58 |
14. |
Smrž Lilien Tea | 13.02.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | ok,prezentována | 16.09.2023 15:27:00 |
15. |
Šimánek Albert | 06.02.2016 | I.ČLTK Praha | ok,prezentován | 16.09.2023 16:32:28 |
16. |
Nováček Tomáš | 24.02.2015 | Slavoj Český Brod | ok,prezentován | 16.09.2023 21:21:18 |
17. |
Pešková Erika | 27.06.2015 | Sportclub Řevnice, z.s. | ok,prezentována | 17.09.2023 08:57:05 |
18. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | ok,prezentována | 17.09.2023 09:14:39 |
19. |
Kubičková Leontýna | 11.10.2014 | TK Horní Měcholupy | ok,prezentována | 17.09.2023 10:52:52 |
20. |
Pešek Jaroslav | 21.05.2014 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | ok,prezentován | 17.09.2023 15:11:42 |
21. |
Vymyslická Zoe | 12.01.2014 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | ok,prezentována | 17.09.2023 17:26:42 |
22. |
Mestak Albert | 10.11.2014 | TC Spořilov Praha | ok,prezentován | 17.09.2023 18:42:01 |
23. |
Holý Ondřej | 30.06.2014 | 1. Vestecká sportovní o.s. | ok,prezentován | 17.09.2023 22:34:29 |
24. |
Pavlisková Valerie | 10.11.2014 | Lokomotiva Beroun | ok,prezentována | 18.09.2023 07:26:00 |
25. |
Kubátová Valerie Anna | 03.05.2015 | TC ESO Praha z.s. | ok,prezentována | 18.09.2023 09:24:13 |
26. |
Tesárková Nikol | 15.10.2015 | I.ČLTK Praha | ok,prezentována | 18.09.2023 13:20:02 |
27. |
Lechnýř Xaver | 10.05.2015 | TCG Karlovy Vary | ok,prezentován | 18.09.2023 18:17:54 |
28. |
Blažková Adéla | 25.04.2014 | LTK Liberec | ok, prezentována | 18.09.2023 18:22:11 |
29. |
Dušek Filip | 16.02.2015 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | ok,prezentován | 19.09.2023 09:59:30 |
30. |
Faltin Maxmilián | 01.10.2014 | TK Sparta Praha | ok, prezentován | 19.09.2023 16:17:22 |
31. |
Bena Max | 16.02.2014 | Wilson tenis centrum z.s. | ok,prezentován | 19.09.2023 17:13:49 |
32. |
Oralová Catarina | 25.11.2015 | CTA Rudná | ok,prezentována | 20.09.2023 12:31:21 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Habětínek Jan | 28.01.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 19.09.2023 18:00:38 |
|
2. |
Roušarová Vanessa | 17.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 20.09.2023 07:42:17 |
|
3. |
Zídková Tereza | 05.09.2015 | SK HAMR, z.s. | 20.09.2023 14:33:30 |
|
4. |
Begun Jonathan | 31.01.2014 | TJ Spoje Praha | 22.09.2023 12:00:32 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Fröhlichová Emma | 19.08.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 15.04.2023 10:18:35 |
2. |
Vrbatova Lilian | 15.08.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 30.05.2023 08:55:37 |
3. |
Hanzalová Natálie | 19.12.2014 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 11.06.2023 15:40:41 |
4. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 11.09.2023 10:35:47 |
5. |
Železný Jiří | 29.05.2014 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 19.09.2023 09:37:09 |
6. |
Pěchovič Sebastian | 10.06.2016 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 22.09.2023 08:07:11 |
7. |
Hybnerová Kristýna | 31.05.2014 | TCG Karlovy Vary | odhlášeno pořadatelem | 22.09.2023 10:05:56 |
8. |
Havlíková Marie | 04.07.2014 | TCG Karlovy Vary | odhlášeno pořadatelem | 22.09.2023 11:05:22 |
9. |
Blažková Kateřina | 16.09.2015 | Orel jednota Praha-Balkán | odhlášeno pořadatelem | 22.09.2023 12:11:38 |
10. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 22.09.2023 16:22:38 |