Název: |
Turnajový okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
12.-13.08. |
Pořadatel: |
TC Brno. (300) |
Místo konání: |
Brno, Herčíkova 19b |
Kódové číslo: |
916627 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šafránková Martina |
Balbínova 30 | |
61500 Brno | |
Tel. (1): |
603911229 |
E-mail: |
martina@tc-brno.cz |
Internet: |
www.tc-brno.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Stalčík Jakub | 10.09.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 05.04.2023 17:39:51 |
2. |
Lorinczy Barnabás | 01.01.2014 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 05.04.2023 18:37:57 |
3. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 05.04.2023 23:22:02 |
4. |
Holomek Aleš | 09.10.2014 | Sokol Lanžhot | volná karta | 06.04.2023 07:59:25 |
5. |
Frelich Tomáš | 11.07.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 06.04.2023 15:09:00 |
6. |
Gureň Matěj | 14.01.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 06.04.2023 17:22:13 |
7. |
Vyžrálek Radim | 28.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 08.04.2023 19:48:57 |
8. |
Mrázek Albert | 03.05.2014 | TC Brno. | volná karta | 14.04.2023 17:42:18 |
9. |
Chlebničan Martin | 17.02.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 03.05.2023 11:26:43 |
10. |
Šimek Leonard | 24.07.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 20.05.2023 19:24:46 |
11. |
Hrádek Martin | 11.10.2014 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.06.2023 06:30:36 |
12. |
Hálek Júki | 17.06.2016 | TK Praga-Vysočany | volná karta | 15.06.2023 11:34:38 |
13. |
Gatěk Alfred | 12.12.2014 | Tenisový klub Mikulov, spolek | volná karta | 27.06.2023 13:44:48 |
14. |
Rudenko Maksim | 17.03.2014 | TJ Sloup | volná karta | 28.06.2023 00:06:12 |
15. |
Mlynář Jan | 16.11.2014 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 17.07.2023 10:41:59 |
16. |
Popovič Dušan | 12.02.2015 | - | volná karta | 26.07.2023 14:48:49 |
17. |
Svozílek Filip | 22.02.2014 | TK Zlín | volná karta | 31.07.2023 08:02:33 |
18. |
Riška Alan | 15.03.2014 | - | volná karta | 01.08.2023 08:00:10 |
19. |
Trefil Nikolas | 08.05.2014 | TC Brno. | volná karta | 02.08.2023 17:28:50 |
20. |
Kočík David | 12.12.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 04.08.2023 20:47:02 |
21. |
Soročin Josef | 09.11.2014 | Tennis Hill Havířov o.s. | volná karta | 05.08.2023 17:53:54 |
22. |
Ozan Simon | 28.04.2014 | - | volná karta | 06.08.2023 09:05:35 |
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Balej Vanessa | 25.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 06.04.2023 07:11:21 |
|
2. |
Hálová Natálie | 04.05.2015 | TK Zlín | 09.04.2023 21:58:16 |
|
3. |
Kubátová Adriana | 24.05.2014 | TK Zlín | 14.04.2023 19:52:07 |
|
4. |
Mahdalová Alžběta | 13.06.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | 13.05.2023 10:47:00 |
|
5. |
Jurková Valerie | 11.05.2015 | TK AGROFERT Prostějov | 17.05.2023 11:50:03 |
|
6. |
Valová Bibiane | 21.08.2014 | ŽLTC Brno | 26.05.2023 06:52:27 |
|
7. |
Bartošková Edita | 12.02.2014 | - | 29.06.2023 15:34:55 |
|
8. |
Bukalová Sofie | 08.01.2015 | SK Tenis Tišnov | 02.07.2023 18:32:11 |
|
9. |
Španělová Emma | 23.07.2014 | TK AGROFERT Prostějov | 08.07.2023 15:27:55 |
|
10. |
Pečonková Viola | 25.02.2014 | TK SC OSTRAVA | 21.07.2023 15:13:59 |
|
11. |
Barteková Zara | 12.03.2015 | TCV Strání | 27.07.2023 21:52:45 |
|
12. |
Žišková Adéla | 01.03.2014 | ŽLTC Brno | 31.07.2023 10:18:12 |
|
13. |
Malá Viktorie | 27.06.2014 | - | 06.08.2023 08:15:09 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubincová Anna | 13.08.2015 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 08.07.2023 16:27:25 |
2. |
Čekanová Zoe | 14.06.2015 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 12.07.2023 19:54:53 |
3. |
Kolář Jakub | 04.01.2015 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.07.2023 07:00:57 |
4. |
Vystrčilová Viktorie | 14.06.2015 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 31.07.2023 11:44:15 |
5. |
Kozák Filip | 10.12.2014 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 01.08.2023 18:16:48 |
6. |
Adamcová Valérie | 30.04.2014 | TO SK Žamberk | odhlášeno hráčem | 03.08.2023 23:31:16 |
7. |
Rotschein Pavel | 16.07.2014 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 04.08.2023 22:04:15 |
8. |
Zedniková Karolina | 14.05.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 05.08.2023 20:31:02 |
9. |
Filkuková Emma | 22.01.2015 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 06.08.2023 22:24:57 |
10. |
Novák Lubomír | 31.07.2014 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 08.08.2023 08:40:29 |
11. |
Šípek Šimon | 24.01.2014 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 09.08.2023 20:14:11 |
12. |
Orálek Ben | 27.06.2014 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | odhlášeno hráčem | 09.08.2023 23:23:52 |
13. |
Musilová Nela | 27.02.2015 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno pořadatelem | 11.08.2023 07:06:27 |
14. |
Brňovjáková Kateřina | 07.02.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 11.08.2023 13:36:30 |