Český tenisový svaz

Adamcová Valérie

Datum narození:
30.04.2014
Platnost reg. do:
02.10.2024
Klub:
TO SK Žamberk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2024-L
TO SK Žamberk
346 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2023

TO SK Žamberk (C - 600), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2023

TO SK Žamberk (C - 600), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Hlinsko - TO SK Žamberk A
1
1.
35 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída
25.5.2024 NT 2.6.2024, TC Chrudim z.s. - TO SK Žamberk B
1
2.
35 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída
11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Dolní Dobrouč - TO SK Žamberk B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
27.4.2024 NT 5.5.2024, TK Hlinsko - TO SK Žamberk A
0
1.
35 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída
25.5.2024 NT 2.6.2024, TC Chrudim z.s. - TO SK Žamberk B
0
2.
35 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída
11.5.2024 NT 26.5.2024, TK Dolní Dobrouč - TO SK Žamberk B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
10.02.2024

TO SK Žamberk (C - 600), K: 4/4

8>4 Adamcová, Chárová - Šlosrová, Kubová 4:6, 7:6 (4), 1:0 (4)
4>2 Adamcová, Pochobradská - Adamcová, Chárová 6:2, 7:5
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TO SK Žamberk A - TK Dolní Dobrouč - TK Ústí nad Orlicí
3
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TO SK Žamberk A
9
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TO SK Žamberk A - TK Dolní Dobrouč - TK Ústí nad Orlicí
2
2.
43 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TC SANITINO Litomyšl, z.s. - TO SK Žamberk A
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16