Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  SK TALENT 13 - spolek
Datum:  03.-07.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Oliveriusová Sára
 
 
 
Chlumská Laura
6:1, 6:3
 
Krejčíková Viktorie
6:3, 6:4
 
Kovar Nicol
6:0, 6:0
 
Mottlová Sofie
1:6, 6:3, 6:3
 
 
1:6, 6:2, 7:5
 
Padrnosová Nela
 
Zajíčková Kateřina
6:1, 6:0
 
 
 
Pichová Karolína
6:0, 6:2
 
Cenklová Adriana
6:2, 6:3
 
Wolfgramm Sophia
6:4, 6:4
 
Přikrylová Kristýna
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Šuláková Bára
 
Zdeňková Anna
7:5, 6:0
 
 
 
Vernerová Sabina
6:4, 6:2
 
Jelínková Adéla
6:2, 6:1
 
Šmídová Karolína
6:4, 6:3
 
Navrátilová Veronika
6:1, 6:4
 
 
4:6, 6:4, 6:3
 
Benáčková Veronika
 
Vrajíková Rozálie
6:3, 6:2
 
 
 
Sněhotová Karolína
6:1, 7:5
 
Meszárošová Elly
6:1, 6:3
 
Holubová Eliška
6:3, 6:2
 
Staňková Laura
6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Svobodová Vanessa
 
Mojžíšová Vendula
6:2, 6:2
 
 
 
Farajpourova Aináz
6:2, 6:0
 
Čepková Kristýna
6:2, 2:6, 6:2
 
Vokrojová Barbora
6:2, 6:3
 
Fialová Barbora
3:6, 6:2, 6:0
 
 
7:5, 6:3
 
Tichá Julie
 
Ploskuňáková Lucie
6:0, 6:2
 
 
 
Havlíková Viktorie
6:3, 6:1
 
Bukalová Adriana
6:0, 7:5
 
Radová Sofie
4:6, 7:5, 6:1
 
Palečková Tereza
3:6, 6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Kovačková Jana
 
Ďulíková Kristýna
6:4, 6:2
 
 
 
Teiralová Adéla
6:0, 6:2
 
Havelková Natálie
1:6, 7:6 (4), 6:4
 
Sokolová Elen
6:1, 6:1
 
Smékalová Barbora
6:3, 6:2
 
 
6:3, 2:0, scr.
 
Drbalová Linda
 
Filipová Kateřina
6:3, 6:7 (4), 6:1
 
 
 
Hrdličková Terezie
6:1, 7:5
 
Pírková Klára
7:5, 6:3
 
Vávrová Lucie
6:0, 6:4
 
Vantuchová  Aneta
7:5, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Ječmínková Karolína
 
Rozhodčí turnaje: Benešová Šárka
Poznámka pořadatele: Hrajeme systém NO - LET Hráčka Dvořáková se nedostavila na zápas ze zdravotních důvodů. Místo ní nastoupila Šuláková jako lucky losser. Hrací plán neděle 5.9.2021 Začátek 8.30 singl,následuje další kolo singlu. Následně 1.kolo čtyřhry ne dříve než ve 12h. Pondělí 6.9. Semi dvouhra Čtvrtfinále čtyřhra Semifinále čtyřhra Úterý 7.9. Finále dvouhry kurt 5 v 9h. ,ne dříve než v 11.30 čtyřhra.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Oliveriusová Sára 1860
Ječmínková Karolína 1960
Kovačková Jana 2345
Zdeňková Anna 2545
Svobodová Vanessa 2945
Ďulíková Kristýna 3435
Mojžíšová Vendula 3935
Ploskuňáková Lucie 4530
Kategorie : 13Součet BH: 355
Kódové číslo akce: 812277

Oliveriusová Sára - Kovačková Jana
 
 
 
Vávrová Lucie - Šuláková Bára
scr.
 
Miškovský Nathalie Charlize - Zaťko Melisa
6:3, 6:3
 
Staňková Laura - Krejčíková Viktorie
7:5, 6:1
 
Sněhotová Karolína - Chocholová Sára
7:5, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Přikrylová Kristýna - Vrajíková Rozálie
 
Drbalová Linda - Svobodová Vanessa
6:0, 6:1
 
 
 
Holubová Eliška - Cenklová Adriana
6:1, 6:1
 
Benáčková Veronika - BIDZILIA Barbora
7:6 (4), 6:2
 
Hrdličková Terezie - Bukalová Adriana
6:4, 6:4
 
Teiralová Adéla - Sokolová Elen
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Padrnosová Nela - Tichá Julie
 
Filipová Kateřina - Ploskuňáková Lucie
6:2, 6:1
 
 
 
Farajpourova Aináz - Mottlová Sofie
6:1, 6:2
 
Smékalová Barbora - Jelínková Adéla
2:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Fialová Barbora - Havlíková Viktorie
7:6 (3), 6:3
 
Palečková Tereza - Wolfgramm Sophia
6:4, 6:3
 
 
4:6, 6:2 (4)
 
Ďulíková Kristýna - Zajíčková Kateřina
 
Navrátilová Veronika - Šmídová Karolína
6:4, 3:6, 1:0 (1)
 
 
 
Meszárošová Elly - Radová Sofie
3:6, 6:0, 1:0 (5)
 
Vantuchová  Aneta - Kovar Nicol
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Havelková Natálie - Chlumská Laura
6:4, 6:2
 
Pírková Klára - Vokrojová Barbora
6:2, 6:7 (5), 1:0
 
 
6:4, 6:4
 
Mojžíšová Vendula - Zdeňková Anna
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Oliveriusová Sára 1860
Kovačková Jana 2345
Zdeňková Anna 2545
Svobodová Vanessa 2945
Ďulíková Kristýna 3435
Mojžíšová Vendula 3935
Ploskuňáková Lucie 4530
Drbalová Linda 4630
Kategorie : 12Součet BH: 325
Kódové číslo akce: 814277

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dvořáková Sophie07.08.2009TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Posmyk Nicoletta Elly04.11.2011TK Slavia Plzeň