Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK Pelhřimov
Datum:  13.-17.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Oliveriusová Sára
 
 
 
Drábová Sára
6:0, 6:1
 
Makovcová Adéla
6:2, 7:5
 
Chocholová Sára
6:2, 6:0
 
Hrdličková Terezie
6:2, 6:0
 
Zajíčková Kateřina
7:5, 6:1
 
 
 
Levinsky Gloria
6:3, 4:6, 6:2
 
 
 
Filipi Dominika
6:0, 1:6, 6:0
 
Farajpourova Aináz
6:3, 6:4
 
Staňková Laura
6:2, 6:2
 
Hladíková Emma
6:1, 4:6, 6:1
 
Dvořáková Sophie
6:0, 6:0
 
 
 
Havelková Natálie
6:2, 6:2
 
 
 
Homolková Dominika
6:2, 6:2
 
Vokrojová Barbora
6:0, 6:2
 
Chlumská Laura
4:6, 6:4, 7:5
 
Smékalová Barbora
6:2, 6:3
 
Uhrová Nela
6:3, 6:3
 
 
 
Filipová Kateřina
6:1, 6:0
 
 
 
Otiepková Viola
7:6 (5), 6:4
 
Jelínková Adéla
6:4, 6:2
 
Palečková Tereza
6:1, 6:2
 
Wolfgramm Sophia
6:4, 6:0
 
Marešová Sofie
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Zimenová Lujza
 
Vantuchová  Aneta
6:2, 6:2
 
Sokolová Elen
7:6 (4), 6:4
 
Navrátilová Veronika
6:0, 6:1
 
Krejčíková Viktorie
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Drbalová Linda
 
 
6:0, 6:1
 
Vrajíková Rozálie
 
Teiralová Adéla
6:0, 6:0
 
Šnajdrová Lucie
6:1, 6:2
 
Pírková Klára
6:3, 7:6 (5)
 
Steinbauer Julia
6:1, 6:4
 
 
7:5, 6:2
 
Svobodová Vanessa
 
 
6:3, 6:7 (8), 6:2
 
Mojžíšová Vendula
 
Vlková Adéla
6:3, 6:1
 
Šmídová Karolína
6:0, 6:0
 
Holubová Eliška
6:0, 6:1
 
Jahnová Aneta
1:6, 6:4, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Padrnosová Nela
 
 
6:1, 6:2
 
Skořepová Isabela
 
Bukalová Adriana
6:3, 6:1
 
Přikrylová Kristýna
3:6, 2:2, scr.
 
Fialová Barbora
6:0, 6:3
 
Vávrová Lucie
6:4, 6:4
 
 
7:5, 6:0
 
Kovačková Jana
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Oliveriusová Sára 1860
Kovačková Jana 2345
Svobodová Vanessa 2945
Zimenová Lujza 3235
Marešová Sofie 3335
Mojžíšová Vendula 3935
Dvořáková Sophie 4430
Drbalová Linda 4630
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 812201

Oliveriusová Sára - Kovačková Jana
 
 
 
Palečková Tereza - Sokolová Elen
6:1, 6:0
 
Holubová Eliška - Steinbauer Julia
6:2, 7:6 (5)
 
Drbalová Linda - Uhrová Nela
6:1, 6:2
 
 
 
Makovcová Adéla - Filipi Dominika
6:1, 6:0
 
 
 
Zajíčková Kateřina - Dvořáková Sophie
6:1, 6:3
 
 
 
Homolková Dominika - Vlková Adéla
6:2, 6:2
 
Mottlová Sofie - Farajpourova Aináz
6:4, 0:6, 1:0 (7)
 
Chocholová Sára - Jelínková Adéla
6:3, 6:1
 
Staňková Laura - Krejčíková Viktorie
4:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Hladíková Emma - Padrnosová Nela
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Vrajíková Rozálie - Skořepová Isabela
 
Vokrojová Barbora - Pírková Klára
6:4, 6:1
 
Zaťko Melisa - Schmidová Nina
6:2, 6:4
 
Jahnová Aneta - Přikrylová Kristýna
6:2, 6:4
 
Wolfgramm Sophia - Chlumská Laura
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Levinsky Gloria - Zimenová Lujza
 
 
6:7 (5), 6:2, 1:0 (7)
 
Šmídová Karolína - Hrdličková Terezie
 
Kohoutková Samantha - Miškovský Nathalie Charlize
7:6 (5), 6:3
 
Vantuchová  Aneta - Filipová Kateřina
6:2, 7:5
 
Smékalová Barbora - Havelková Natálie
7:6 (5), 6:3
 
Vávrová Lucie - Drábová Sára
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:2
 
Svobodová Vanessa - Marešová Sofie
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program pondělí: ne dříve než ve 13 hod. semifinále
Počet dvojic23
NasazeníBH
Oliveriusová Sára 1860
Kovačková Jana 2345
Svobodová Vanessa 2945
Zimenová Lujza 3235
Marešová Sofie 3335
Dvořáková Sophie 4430
Drbalová Linda 4630
Zajíčková Kateřina 4730
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 814201

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zdeňková Anna25.03.2009TK Slavia Plzeň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Steinbauer Julia07.01.2010TK Pelhřimov