Název: | A3 | Pořadatel: | TK Pelhřimov | Datum: | 13.-17.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Oliveriusová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drábová Sára | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Makovcová Adéla | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Chocholová Sára | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hrdličková Terezie | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zajíčková Kateřina | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Levinsky Gloria | | | | 6:3, 4:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Filipi Dominika | | 6:0, 1:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Farajpourova Aináz | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Staňková Laura | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hladíková Emma | 6:1, 4:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Sophie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havelková Natálie | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Homolková Dominika | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vokrojová Barbora | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Chlumská Laura | | | 4:6, 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Smékalová Barbora | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Uhrová Nela | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Filipová Kateřina | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Otiepková Viola | | 7:6 (5), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Adéla | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Palečková Tereza | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Wolfgramm Sophia | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Marešová Sofie | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | | |
Zimenová Lujza | | | | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sokolová Elen | 7:6 (4), 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Veronika | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Krejčíková Viktorie | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Drbalová Linda | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie | | | | | | |
| | | | | | |
Teiralová Adéla | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šnajdrová Lucie | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | | | 6:3, 7:6 (5) | | | |
| | | | | | |
Steinbauer Julia | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Vanessa | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 6:7 (8), 6:2 | |
| | | | | | |
Mojžíšová Vendula | | | | | | |
| | | | | | |
Vlková Adéla | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šmídová Karolína | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Holubová Eliška | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Jahnová Aneta | 1:6, 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Padrnosová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
Skořepová Isabela | | | | | | |
| | | | | | |
Bukalová Adriana | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Přikrylová Kristýna | 3:6, 2:2, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Fialová Barbora | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vávrová Lucie | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kovačková Jana | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Oliveriusová Sára | 18 | 60 | Kovačková Jana | 23 | 45 | Svobodová Vanessa | 29 | 45 | Zimenová Lujza | 32 | 35 | Marešová Sofie | 33 | 35 | Mojžíšová Vendula | 39 | 35 | Dvořáková Sophie | 44 | 30 | Drbalová Linda | 46 | 30 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 315 |
Kódové číslo akce: 812201 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Steinbauer Julia | 07.01.2010 | TK Pelhřimov |
|