Název: | B | Pořadatel: | TJ TK Neratovice | Datum: | 24.-27.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Zajíčková Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Reifová Justýna | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Palečková Tereza | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 3:6, 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Vernerová Sabina | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Drábová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Vávrová Lucie | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlíková Viktorie | | 7:6 (5), 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Fialová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hladíková Emma | | | | | | |
| | | | | | |
Kovar Nicol | | | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Irahola Natalie | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Polnicka Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Stará Nina | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčíková Viktorie | | | | 4:6, 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chlumská Laura | | 6:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pírková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Františka | | | | | | 2:6, 7:5, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miketová Nicoletta | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kučerová Andrea | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jámborová Ema | | | | | | |
| | | | | | |
Halfarová Eva | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stáňová Šárka | | 6:2, 2:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Radová Sofie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Wolfgramm Sophia | | | | | | |
| | | | | | |
Sokolová Elen | | | | | 3:6, 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Adéla | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Jančarová Mariana | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klarová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Farajpourova Aináz | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chocholová Sára | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Iuklasheva Zlata | | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Benáčková Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hájková Šárka (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Finále dvouhry začíná v pondělí 26.7.2021 v 10:00.
Hráčka Datlová Tina byla přihlášena pouze do čtyřhry. Ke čtyřhře pro zranění spoluhráčky Krejčíkové nenastoupila.
Hráčka Jelínková se ke dvouhře ze zdravotních důvodů nedostavila. |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Zajíčková Kateřina | 47 | 30 | Benáčková Veronika | 72 | 25 | Kovar Nicol | 77 | 25 | Wolfgramm Sophia | 78 | 20 | Sokolová Elen | 87 | 20 | Hladíková Emma | 92 | 20 | Nováková Františka | 92 | 20 | Pírková Klára | 99 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 180 |
Kódové číslo akce: 812141 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé |
|