Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  PŘEBOR ČOS - VYSOČANSKÝ POHÁR C
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  01.-03.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Sirotková Julie
 
 
 
Vaníčková Eliška
6:1, 6:0
 
Majerníková Mia
3:6, 6:3, 1:0
 
NIKIŤUK NIKOL
6:2, 6:3
 
Andrlová Katka
6:0, 6:1
 
Zemanová Kateřina
6:1, 6:2
 
Doleželová Alžběta
6:0, 6:0
 
Matoušková Tereza
6:0, 2:0, scr.
 
 
 
Hrnčířová Anna
6:1, 6:0
 
Brodská Laura
6:0, 6:2
 
Ilčenko Maria Rose
6:4, 7:5
 
Dunová Andrea
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Martincová Denisa
 
Hollandrová Aneta
6:2, 6:3
 
 
 
Fáčková Tereza
7:6, 7:5
 
Tůmová Dora
scr.
 
Bohatová Silvie
7:5, 4:5, scr.
 
Hanzíková Aneta
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Van der Zwan Demi
 
Turková Karolína
6:1, 6:0
 
 
 
Ulihrachová Ella
6:4, scr.
 
Zeinerová Victoria
7:5, 6:3
 
Polnicka Sofie
6:0, 1:0, scr.
 
Zídková Veronika
7:6, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Vávrová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický
Poznámka pořadatele: PÁTEK : 9.00 DVOUHRY ČTVRTFINÁLE , PAK SEMI , DEBLY V 13.00
Počet účastníků25
NasazeníBH
Sirotková Julie 23012
Vávrová Lucie 2739
Van der Zwan Demi 2889
Matoušková Tereza 2969
Martincová Denisa 3089
Turková Karolína 3309
Doleželová Alžběta 3686
Hollandrová Aneta 5044
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 812045

Sirotková Julie - Vávrová Lucie
 
 
 
Dunová Andrea - Majerníková Mia
6:2, 7:6
 
Ulihrachová Ella - Zeinerová Victoria
6:0, 6:0
 
Doleželová Alžběta - NIKIŤUK NIKOL
6:2, 6:3
 
 
 
Polnicka Sofie - Zídková Veronika
2:6, 6:4, 1:0
 
Brodská Laura - Hanzíková Aneta
6:1, 6:3
 
Ilčenko Maria Rose - Hrnčířová Anna
6:1, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Matoušková Tereza - Hollandrová Aneta
 
Tůmová Dora - Zemanová Kateřina
scr.
 
Bohatová Silvie - Vaníčková Eliška
6:2, 6:2
 
 
scr.
 
Martincová Denisa - Van der Zwan Demi
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Sirotková Julie 23012
Vávrová Lucie 2739
Van der Zwan Demi 2889
Matoušková Tereza 2969
Martincová Denisa 3089
Doleželová Alžběta 3686
Hollandrová Aneta 5044
Zemanová Kateřina 5484
Kategorie : 4Součet BH: 62
Kódové číslo akce: 814045

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kobzová Anna29.09.2010TJ Kralupy o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Turková Karolína18.11.2009TJ Spoje Praha
Hanzíková Aneta22.11.2010TK Start Praha-Topolka