Český tenisový svaz
Název:
SNAUWAERT CUP
Datum:
30.06-02.07.
Pořadatel:
TK Brno - Chrlice (C - 300)
Kódové číslo:
816038
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
Út do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Mandelík Petr Ph.D.
Zámecká 22
643 00 Brno
Tel. (1):
777635758
E-mail:
mandelik@konference.org

Poznámka pořadatele:

Druhý hrací den :

9:00 Dohrávky 2.kola

Od 10:30 budou následně čtvrtfinále

Následovat budou čtyřhry od 13:00 hodin




Prezentace v úterý do 18:00 hodin formou sms na tel. 777635758

Rozpis utkání bude umístěn na www.cztenis.cz turnaje ve večerních hodinách.

Utkání budou zahájena ve středu od 13:00 hodin : 1 kolo chlapci, 2 kolo chlapci, následně 1 kolo dívky, 2 kolo dívky.

Věcné ceny a poháry věnuje firma SNAUWAERT.

Adresa klubu : Blűmlova ul., vedle fotbalového hřiště, zastávka autobusu 63 Chrlické náměstí.

1 kolo dívek bude zahájeno od 16.30 hodin

Nasazené hráčky číslo 1 až 6 - Smejkalová, Jindrová, Filipi, Nešporová, Čoupková, Suchomelová ne dříve než v 17.30 hodin.

Systém hry: místo 3. setu se hraje ve dvouhře i čtyřhře SUPERTIEBREAK, ve čtyřhře se hraje NO AD.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
211
12
 
 
15.03.2021 13:21:28
2.
Jindrová Anna 06.11.2009 TJ Lázně Bělohrad
238
9
 
 
15.03.2021 13:17:19
3.
Filipi Dominika 25.10.2010 TC BORS CLUB
243
9
 
 
08.06.2021 17:44:38
4.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
253
9
 
 
15.03.2021 06:47:17
5.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
259
9
 
 
15.03.2021 09:55:28
6.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
271
9
 
 
12.04.2021 18:16:33
7.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
289
9
 
 
30.05.2021 20:05:17
8.
Hrdličková Adéla 01.03.2010 SK Uherský Brod
296
9
 
 
15.03.2021 11:58:08
9.
Ivanová Stella 16.09.2010 ŽLTC Brno
298
9
 
 
23.03.2021 08:55:35
10.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
356
6
 
 
24.06.2021 18:28:48
11.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
378
6
 
 
24.06.2021 18:29:20
12.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
397
6
 
 
20.03.2021 19:57:11
13.
Landová Kateřina 05.06.2010 TC Brno.
444
6
 
 
15.03.2021 18:23:25
14.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
460
6
 
 
15.03.2021 11:48:24
15.
Kočíková Barbora 26.12.2010 ŽLTC Brno
532
4
 
 
17.04.2021 12:28:25
16.
Kuswito Armini 23.09.2009 D&M Tennis Academy, z.s.
623
4
 
 
16.06.2021 14:32:14
17.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
644
4
 
 
15.03.2021 07:14:01
18.
Salačová Emma 18.07.2010 TC Austerlitz
696
4
 
 
19.04.2021 12:42:32
19.
Patáková Klára 18.07.2011 TK Zlín
1098
1
 
 
14.03.2021 23:29:52
20.
Švandová Nikola 10.12.2009 D&M Tennis Academy, z.s.
1098
1
 
 
15.03.2021 00:01:57
21.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno.
1098
1
 
 
15.03.2021 09:41:13
22.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno.
1098
1
 
 
15.03.2021 19:11:48
23.
Lišková Lucie 19.12.2011 TC Brno.
1098
1
 
 
26.03.2021 19:02:07
24.
Doleželová Natali 18.05.2011 ŽLTC Brno
1098
1
 
 
12.06.2021 22:10:10
25.
Horehleďová Barbora 22.11.2010 TJ Sokol Uherský Brod
1098
1
 
 
12.06.2021 22:16:07
26.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín
1098
1
 
 
18.06.2021 17:01:31
27.
Masaryková Laura 14.03.2011 TC BORS CLUB
1098
1
 
 
19.06.2021 18:16:17
28.
Gabrielová Edita Luisa 08.04.2011 TC ESO Praha z.s.
1098
1
 
 
24.06.2021 00:10:53
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Schmidová Nina 13.10.2011 TC BORS CLUB
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.06.2021 10:15:38
2.
Šafaříkova Eliška 30.03.2009 BTK Brno
999
3
 
odhlášeno hráčem
11.06.2021 09:07:41
3.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín
1098
1
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 19:37:37
4.
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 21:29:47
5.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 22:20:50
6.
Skalická Ela 15.01.2010 TJ Kraví Hora Brno
432
6
 
odhlášeno hráčem
16.06.2021 08:28:43
7.
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
18.06.2021 07:05:07
8.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice
436
6
 
odhlášeno hráčem
18.06.2021 21:11:55
9.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
319
9
 
odhlášeno hráčem
19.06.2021 20:17:22
10.
Jurmanová Adéla 17.11.2009 Sokol Čebín
904
3
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 12:24:13
11.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
322
9
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 23:08:53
12.
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice
471
6
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 06:57:58
13.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno.
421
6
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 08:09:57
14.
Horáková Kamila 28.10.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
468
6
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 16:15:28
15.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 09:45:40
16.
Nováková Valérie 05.05.2009 HTK Třebíč
730
4
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 17:40:01
17.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
414
6
 
odhlášeno hráčem
22.06.2021 21:21:10
18.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno.
465
6
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 07:22:52
19.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB
1098
1
 
odhlášeno hráčem
23.06.2021 10:01:48
20.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1098
1
 
IS: lhůta 5 dní
23.06.2021 11:17:33
21.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1098
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 11:51:32
22.
Přerovská Ella 12.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
760
4
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 11:58:49
23.
Nešporová Karolína 03.07.2010 Jiskra Otrokovice
1098
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 21:13:42