Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
14.-16.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
H-Tachlovice D-Neratovice
Kódové číslo:
716830
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Chmelík Jaroslav
Brodská 93
261 05 Příbram VIII
Tel. (1):
606 946 433
E-mail:
Jaroslav.Chmelik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Na MČR ml. ž. do Liberce postupují oba finalisté dvouhry. Dále postoupí jeden hráč na volnou kartu StčTS. Žádosti o tuto kartu se podávají na mail stredocesky@cztenis.cz nejpozději do 24 hodin po skončení přeborů.
L. Fiala - předseda StčTS

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
43
35
 
 
29.04.2016 20:43:20
2.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
64
35
 
 
15.03.2016 13:39:18
3.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
71
30
 
 
20.03.2016 21:11:56
4.
Šolc Matěj 24.09.2004 Sportclub Řevnice, z.s.
80
30
 
 
16.03.2016 09:56:09
5.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
108
25
 
 
29.04.2016 15:03:44
6.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
116
25
 
 
22.04.2016 11:28:00
7.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
119
25
 
 
15.03.2016 10:11:43
8.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
124
25
 
 
30.03.2016 08:50:37
9.
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann
136
20
 
 
27.04.2016 21:40:45
10.
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod
147
20
 
 
10.03.2016 22:30:15
11.
Bražina Michael 12.03.2004 TK Písnice
149
20
 
 
21.04.2016 11:03:06
12.
Kafka Tomáš 28.10.2004 SK Tenis Kladno
174
20
 
 
13.03.2016 14:58:43
13.
Sembdner Adam 02.09.2004 LTC Slovan Kladno
185
20
 
 
24.03.2016 13:14:47
14.
Koutek Karel 17.03.2004 Tsport Votice o.s.
206
15
 
 
22.03.2016 09:50:18
15.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
210
15
 
 
15.03.2016 13:27:06
16.
Dolenský Jakub 30.06.2004 Lokomotiva Beroun
223
15
 
 
16.03.2016 15:11:31
17.
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé
234
15
 
 
31.03.2016 15:14:47
18.
Janeček Adam 09.06.2004 LTC Kolín
263
15
 
 
03.05.2016 12:07:53
19.
Skřička Jan 03.11.2004 TJ Radlice
312
12
 
 
15.03.2016 13:34:34
20.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
331
12
 
 
09.04.2016 07:57:27
21.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
347
12
 
 
04.04.2016 09:37:00
22.
Švejcar Václav 12.03.2004 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
351
12
 
 
17.04.2016 07:06:40
23.
Polata Michael 04.04.2005 Sokol Říčany
367
12
 
 
23.03.2016 19:21:52
24.
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany
422
12
 
 
13.03.2016 10:40:09
25.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
441
12
 
 
14.03.2016 11:25:33
26.
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
465
9
 
 
23.04.2016 08:30:44
27.
Svoboda Tomáš 28.07.2005 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
469
9
 
 
12.04.2016 14:08:51
28.
Klimovič Matouš Kristián 17.10.2004 Lokomotiva Zdice
529
9
 
 
16.03.2016 22:16:05
29.
Záhrubský Filip 26.01.2004 TJ ČECHIE Nový Jáchymov
563
9
 
 
12.03.2016 18:23:02
30.
Šlosar Filip 21.01.2005 Wilson tenis centrum z.s.
568
9
 
 
16.03.2016 21:59:59
31.
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé
620
9
 
 
01.04.2016 20:10:45
32.
Sedláček Jakub 23.04.2005 LTC Rakovník
629
9
 
 
14.03.2016 06:57:00
33.
Šlosar David 21.01.2005 Sokol Říčany
654
9
 
 
16.03.2016 21:59:04
34.
Klimeš Adam 29.08.2004 F.H.TK Dobřichovice
810
6
 
volná karta
10.05.2016 15:30:10
35.
Bajer Matyáš 21.01.2005 TK Tenisek Buštěhrad
901
6
 
 
10.04.2016 09:53:30
36.
Dušák Josef 31.05.2005 Tenis Brandýs n.L.
968
6
 
 
17.04.2016 01:20:45
37.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
2068
1
 
 
10.03.2016 21:58:29
38.
Janeček Ondřej 01.03.2006 TK Neridé
2068
1
 
 
10.03.2016 22:41:03
39.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 F.H.TK Dobřichovice
2068
1
 
 
11.03.2016 21:47:54
40.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
2068
1
 
 
13.03.2016 17:59:29
41.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TK Písek
2068
1
 
 
15.03.2016 20:22:50
42.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2068
1
 
volná karta
19.03.2016 18:13:50
43.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2068
1
 
volná karta
19.03.2016 18:17:30
44.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
2068
1
 
volná karta
01.04.2016 22:23:06
45.
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2068
1
 
volná karta
06.04.2016 09:06:46
46.
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Písnice
2068
1
 
volná karta
24.04.2016 19:30:58
47.
Škoda Adam 20.03.2006 F.H.TK Dobřichovice
2068
1
 
volná karta
10.05.2016 15:29:59
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Včelák Antonín 20.08.2004 Tenisový klub Mníšek
732
6
 
 
11.05.2016 10:33:54
2.
Havránek Lukáš 27.08.2004 LTC Houštka
452
9
 
 
12.05.2016 16:45:37

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Uvíra Hynek 08.08.2005 TK Lysá n.L.
1050
4
 
odhlášeno hráčem
07.04.2016 14:15:18
2.
Šimek Daniel 23.01.2005 I.ČLTK Praha
1959
3
 
odhlášeno hráčem
09.04.2016 11:11:30
3.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
2068
1
 
odhlášeno hráčem
16.04.2016 22:38:01
4.
Novotný Lukáš 09.03.2006 TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
2068
1
 
odhlášeno hráčem
30.04.2016 10:59:00
5.
Macnar Alex 03.02.2006 LTC Modřany 2005
2068
1
 
odhlášeno hráčem
30.04.2016 21:40:13
6.
Novobilský Matyáš 21.06.2006 LTC Slovan Kladno
2068
1
 
odhlášeno hráčem
01.05.2016 20:48:48
7.
Habr Oliver 16.03.2005 TK Vítkovice 1926 z.s.
1488
4
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:31:47
8.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
2068
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:32:01
9.
Plic Lukáš 03.02.2006 TJ Spoje Praha
2068
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:32:09
10.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
2068
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:32:18
11.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
2068
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:32:29
12.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
2068
1
 
odhlášeno hráčem
03.05.2016 17:20:20
13.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
2068
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2016 21:39:26
14.
Kukuczka Alex 08.08.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
2068
1
 
odhlášeno hráčem
07.05.2016 10:48:06
15.
Troller Petr 06.08.2005 TK Bohutín, z.s.
368
12
 
odhlášeno hráčem
07.05.2016 22:05:39
16.
Marek Jan 14.06.2004 T.J. Sokol Sedlčany
294
12
 
odhlášeno hráčem
08.05.2016 07:26:51
17.
Hadaščok Vojtěch 25.07.2005 LTC Mladá Boleslav z.s.
787
6
 
odhlášeno hráčem
08.05.2016 14:20:13
18.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK Slavia Plzeň
130
25
 
odhlášeno hráčem
09.05.2016 19:02:11
19.
Kadlec Vojtěch 10.08.2006 F.H.TK Dobřichovice
2068
1
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2016 10:22:52
20.
Jumar Matěj 22.07.2005 TCM Dubeč, z.s.
505
9
 
odhlášeno hráčem
12.05.2016 13:53:10
21.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
2068
1
 
odhlášeno hráčem
12.05.2016 14:38:23
22.
Lamža Julián 09.02.2006 Pála Vízner Tennis z.s.
2068
1
 
odhlášeno hráčem
12.05.2016 22:36:49
23.
Ostaš Jakub 05.09.2005 LTC Rakovník
726
6
 
odhlášeno pořadatelem
13.05.2016 17:59:10
24.
Šimek Matěj 20.12.2004 TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
629
9
 
odhlášeno pořadatelem
13.05.2016 17:59:33