Český tenisový svaz

Polák Michal

Datum narození:
09.01.2005
Platnost reg. do:
07.11.2022
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK SPORTCENTRUM Ml. Boles
465 (9)
 
 
 
2017
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
418 (12)
 
 
 
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
246 (1)
740 (4)
 
 
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
452 (6)
 
 
2020
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
222 (1)
975 (3)
 
2021
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
387 (6)
 
2022-Z
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
330 (6)
 
2022-L
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
 
270 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12 - IV. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Libiš B
1
2.
12 - IV. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Řež
1
3.
12 - IV. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TJ Sokol Dolany, z.s. - TK SC Mladá Boleslav
1
4.
12 - IV. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK SC Mladá Boleslav - TJ TK Neratovice B
1
5.
12 - IV. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK Mnichovo Hradiště C - TK SC Mladá Boleslav
1
6.
12 - IV. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TO SK Mělník C - TK SC Mladá Boleslav
3
7.
12 - IV. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK SC Mladá Boleslav - TJ Kralupy o.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12 - IV. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Libiš B
1
2.
12 - IV. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK SC Mladá Boleslav - Sokol Řež
1
3.
12 - IV. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TJ Sokol Dolany, z.s. - TK SC Mladá Boleslav
1
4.
12 - IV. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK SC Mladá Boleslav - TJ TK Neratovice B
1
5.
12 - IV. třída B
04.06.2022 NT 19.06., TK Mnichovo Hradiště C - TK SC Mladá Boleslav
0
6.
12 - IV. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TO SK Mělník C - TK SC Mladá Boleslav
2
7.
12 - IV. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK SC Mladá Boleslav - TJ Kralupy o.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
29.01.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

8>4 Polák, Beneda - Mikez, Vlasák 6:1, 6:1
4>2 Polák, Beneda - Popelka, Košek 6:4, 2:6, 1:0 (9)
2>1 Douda, Patyk - Polák, Beneda 6:1, 3:6, 1:0 (6)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK SC Mladá Boleslav - LTC Houšťka
3
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK Neridé - TK SC Mladá Boleslav
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., TK SC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., F.H.TK Dobřichovice - TK SC Mladá Boleslav
0
1.
24 - II. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK SC Mladá Boleslav B
4
2.
24 - II. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK SC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk
0
3.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK SC Mladá Boleslav B - 1.TK Pacov
0
4.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK SC Mladá Boleslav - LTC Houšťka
4
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK Neridé - TK SC Mladá Boleslav
7
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., TK SC Mladá Boleslav - Slavoj Český Brod
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., F.H.TK Dobřichovice - TK SC Mladá Boleslav
0
1.
24 - II. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TENIS VLAŠIM,z.s. - TK SC Mladá Boleslav B
4
2.
24 - II. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TK SC Mladá Boleslav B - Lokomotiva Nymburk
2
3.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TK SC Mladá Boleslav B - 1.TK Pacov
2
4.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
2
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24