Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Chrudim B9 Cup 2021 - U12
Pořadatel:  TC Chrudim z.s.
Datum:  18.-21.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Motal Jan
 
 
 
Gerišer David
6:1, 6:0
 
Kocanda Petr
6:2, 6:0
 
 
scr.
 
Kovárník Vojtěch
 
 
2:6, 6:3, 6:3
 
Chmelař Marek
 
Kovařík Dominik
6:0, 6:1
 
 
 
Jakeš Michael
6:2, 6:2
 
Pelz Dominik
6:1, 6:2
 
Koc Rafael
6:0, 6:4
 
Dvořák Jakub
5:7, 6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
VAVERKA DAN
 
Maršík Matyáš
6:3, 6:0
 
 
 
Manhart Jakub
6:2, 6:0
 
Jaroš Vojta
6:4, 6:1
 
 
scr.
 
Dočekal Jakub
 
 
scr.
 
Rieser Sedrik Aurelius
 
Skořepa Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Hnátek Marek
6:3, 6:3
 
 
 
Václavek Tomáš
6:0, 6:0
 
Lelek Petr
6:3, 6:3
 
 
4:6, 6:1, 6:0
 
Pelikán Tomáš
 
Mikeš Marek
6:1, 6:2
 
 
 
Pilný Matouš
6:1, 6:2
 
Dvořáček David
6:0, 6:3
 
 
6:4, 7:6 (1)
 
Rousek Jonáš
 
 
6:4, 6:0
 
Šnorich Matias
 
Smolík David
2:6, 7:5, 6:2
 
 
 
Krejčíř Pavel
6:0, 6:1
 
 
 
Klar Dominik
6:2, 7:5
 
Turek Ondřej
7:5, 3:6, 7:6 (3)
 
 
scr.
 
Jourdren Philippe
 
Pšeničnyj Dmitrij
2:6, 6:0, 6:1
 
 
 
Dorazil Tadeáš
6:3, 6:0
 
Šturma Sebastian
6:2, 6:2
 
Hošek Marian
6:0, 6:2
 
Coyago Patrick
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Bílek Dominik
 
Palacký Jakub
4:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Hlaváč Bolek
6:0, 6:0
 
 
 
Drášil Filip
3:6, 7:5, 6:4
 
Polášek Oliver
6:0, 6:3
 
 
6:0, 6:3
 
Šmejcký Marek
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM PONDĚLÍ 20.9.

9:00 hod.: semifinále 2hry, v 11:45 hod. po odpočinku finále 2hry.

PROGRAM NEDĚLE 19.9.

9:00 hod.: osmifinále 2hry, po odpočinku QF 2hry.

ND 12:00 hod.: QF 4hry (podle vývoje dvouher, zavolejte si pro upřesnění), po odpočinku SF 4hry podle časových možností.

PROGRAM SOBOTA 18.9.

Osobní prezence hráčů a platba startovného minimálně 15 minut před začátkem utkání.

9:00 hod. (začátek utkání, nikoli čas příjezdu): Gerišer, Kocanda, Drášil, Polášek, Václavek, Lelek, Pilný, Dvořáček, Klar, Turek, Hošek, Coyago, Dorazil, Šturma, Jakeš, Pelz, Koc, Dvořák, Manhart, Jaroš.

ND 10:00 hod.: Kovárník, Chmelař, Dočekal (scr.), Rieser, Skořepa, Hnátek, Rousek, Šnorich, Smolík, Krejčíř, Palacký, Hlaváč.

ND 11:00 hod.: Kovařík, Maršík, Mikeš, Jourdren, Šmejcký, Bílek.

ND 11:30 hod.: Motal, Vaverka, Pelikán, Pšeničnyj.

Přihlášky do 4hry do 13:00 hod.
Přihlašovací listina je na nástěnce v areálu klubu.

Způsob hry:
2hra: celý 3.set, NO SERVICE LET.
4hra: NO AD (bez výhod), NO SERVICE LET, Super tie-break do 10 bodů místo 3.setu.

Zveřejněno v pátek v 19:15 hod.

Aktuální výsledky a rozpisy během turnaje budou na: courthive.com/live/CTS

Počet účastníků42
NasazeníBH
Motal Jan 7430
Šmejcký Marek 7730
Maršík Matyáš 9425
Jourdren Philippe 11120
Pšeničnyj Dmitrij 12020
VAVERKA DAN 12420
Pelikán Tomáš 14520
Mikeš Marek 14920
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 712345

Maršík Matyáš - Mikeš Marek
 
 
 
Dvořák Jakub - Palacký Jakub
6:1, 6:4
 
Hlaváč Bolek - Pelz Dominik
6:0, 6:0
 
Dvořáček David - Koc Rafael
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 5:7, 1:0 (10)
 
Šnorich Matias - Václavek Tomáš
 
Jakeš Michael - Skořepa Adam
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Coyago Patrick - Gerišer David
 
Bílek Dominik - Hnátek Marek
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Drášil Filip - Krejčíř Pavel
 
Chmelař Marek - Rieser Sedrik Aurelius
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Kovařík Dominik - Polášek Oliver
 
Kocanda Petr - Turek Ondřej
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Pšeničnyj Dmitrij - Smolík David
 
Dorazil Tadeáš - Jaroš Vojta
scr.
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Klar Dominik - Rousek Jonáš
 
Hošek Marian - Šturma Sebastian
6:2, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Pelikán Tomáš - VAVERKA DAN
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM PONDĚLÍ 20.9.

ND 13:30 hod.: 1.semifinále 4hry (horní část), po odpočinku finále 4hry.

Vaverka / Pelikán skrečovali semifinále z důvodu onemocnění.

Počet dvojic17
NasazeníBH
Maršík Matyáš 9425
Pšeničnyj Dmitrij 12020
VAVERKA DAN 12420
Pelikán Tomáš 14520
Mikeš Marek 14920
Smolík David 15415
Šnorich Matias 17315
Kovařík Dominik 17915
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 714345

Tisková PDF verze hracího plánu