Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
27.-31.08.
Pořadatel:
TK Znojmo (A - 500)
Kódové číslo:
716264
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Wirgler Martin
Vídeňská Třída 28
66902 Znojmo
Tel. (1):
602456980
E-mail:
mwirgler@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj tř.A mladších žáků se hraje na tenisových dvorcích ve Znojmě, ulice Do Lesek.
Všichni hráči turnaje při prezentaci obdrží hráčské karty a dárek.
Celodenní stravování a občerstvení je zajištěno přímo na tenisových dvorcích v Tenis Baru.

Vrchní rozhodčí turnaje: Michal Sova tel.: 733508915, zástupce rozhodčího Martin Wirgler tel.: 602456980

Kvalifikace (Q) : Prezentace v pátek 27.8.2021 osobně do 10:00 hodin, poté proběhne losování v klubovně. (Rozehrávka možná 8:30-9:30)
Úvodní zápasy kvalifikace budou zahájeny ihned po losu.

Hlavní soutěž (HS) : Prezentace elektronicky výhradně formou sms na tel.: 733508915 (Michal Sova) v pátek 27.8.2021 9:00-10:00. Losování hlavní soutěže proběhne z řádně telefonicky prezentovaných a postupujících z kvalifikace v 17:00 v klubovně.
Časový harmonogram zápasů a příjezdů hráčů bude zveřejněn v IS systému ČTS do 19:00.
Úvodní zápasy hlavní soutěže budou zahájeny v sobotu 28.8.2021 v 8:30 (trénink možný od 7:35-8:15).

Všechny zápasy dvouhry se hrají na dvě vítězné sady ze tří, tiebreak při stavu 6:6 ve všech sadách. Všechny zápasy čtyřhry se hrají systémem NO-AD (bez výhod) a SUPERTIEBREAK na místo třetí rozhodující sady. Pořadatel pro dvouhru i čtyřhru zcela VYLUČUJE PRAVIDLO NO-LET!!!

PROGRAM TURNAJE :
- pátek 27.8.2021 : kvalifikace 32/16, 16/8
- sobota 28.8.2021 : dvouhra 48/32 a 32/16, čtyřhra 32/16
- neděle 29.8.2021 : dvouhra 16/8, čtyřhra 16/8 a 8/4
- pondělí 30.8.2021 : dvouhra 8/4 a 4/2, čtyřhry 4/2 a 2/1
- úterý 31.8.2021 : dvouhra 2/1

ZMĚNA DOPLŇKOVÉHO PROGRAMU TURNAJE:
Pátek 27.8.2021 17:00-19:00 Prohlídka Terra Technica (největší muzeum hudby a techniky na světě).
Sobota 28.8.2021 18:30-20:15 Večerní projížďka turistickým vláčkem Znojma pro hráče a rodiče.
Neděle 29.8.2021 19:00 Doplňkové soutěže pro hráče a rodiče na tenise

UBYTOVÁNÍ :
Hotel Premium +420 515 224 595
Hotel Katerina +420 702 207 777
Hotel Clemar +420 602 404 317
Penzion Austis +420 602 404 317
Hotel Rezidence Černý medvěd +420 776 604 466
Penzion Solnice +420 775 20 20 10
JUKEBOX hotel Hatě +420 770 105 000
Merlin’s Camp mobilheim Hatě +420 770 105 013
Hotel Lahofer +420 601 215 214
Hotel U Divadla +420 733 158 172
Hotel Mariel +420 515 223 869
Hotel Bax +420 603 427 556
Penzion Eden +420 777 611 429
Penzion U Mikuláše +420 607 555 202
Penzion U Kapličky +420 737 260 913
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
9
60
 
 
14.07.2021 09:35:44
2.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
11
60
 
 
04.05.2021 09:46:02
3.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
14
60
 
 
08.08.2021 08:53:26
4.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
15
60
 
 
05.08.2021 15:11:02
5.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
19
60
 
 
05.08.2021 18:45:16
6.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
25
45
 
 
08.07.2021 19:35:43
7.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov, z.s.
29
45
 
 
07.05.2021 19:49:19
8.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
 
28.05.2021 20:29:05
9.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
35
45
 
 
15.05.2021 05:23:12
10.
Vágner Dominik 25.08.2009 TK AGROFERT Prostějov
36
45
 
 
05.05.2021 22:59:12
11.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
41
35
 
 
04.08.2021 15:38:47
12.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
35
 
 
29.07.2021 10:05:47
13.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
47
35
 
 
08.08.2021 07:07:58
14.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
35
 
 
28.06.2021 21:02:51
15.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha
50
35
 
 
23.07.2021 22:44:09
16.
Eversfield Thomas 07.01.2009 I.ČLTK Praha
52
35
 
 
26.05.2021 06:00:25
17.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
58
35
 
 
18.05.2021 11:41:57
18.
Laššan Radek 10.08.2009 HTK Třebíč
60
30
 
 
10.07.2021 13:29:17
19.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
64
30
 
 
18.05.2021 12:14:35
20.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha
66
30
 
 
04.05.2021 22:10:32
21.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
67
30
 
 
15.08.2021 17:00:48
22.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
69
30
 
 
19.05.2021 20:25:41
23.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
69
30
 
 
02.06.2021 12:03:54
24.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
74
30
 
 
08.06.2021 19:39:59
25.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
76
30
 
 
13.07.2021 11:07:43
26.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
88
25
 
 
10.06.2021 22:38:25
27.
Moravec Nicolas 09.04.2009 Lokomotiva Praha
90
25
 
 
03.05.2021 11:46:28
28.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
94
25
 
 
14.03.2021 23:24:38
29.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
98
25
 
 
12.04.2021 20:28:36
30.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
99
25
 
 
16.08.2021 18:29:59
31.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
101
25
 
 
17.08.2021 07:10:03
32.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
106
25
 
 
23.06.2021 23:26:52
33.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
110
25
 
 
30.05.2021 13:41:55
34.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
111
20
 
volná karta
16.05.2021 16:21:48
35.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
114
20
 
 
15.03.2021 00:03:56
36.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
200
15
 
volná karta
04.08.2021 14:41:53
37.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
volná karta
14.03.2021 23:50:08
38.
Barina Václav 22.04.2011 TK AGROFERT Prostějov
1687
1
 
volná karta
15.03.2021 00:05:36
39.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec
1687
1
 
volná karta
27.05.2021 14:50:13
40.
Vurm Gustav 03.02.2011 TK AGROFERT Prostějov
1687
1
 
volná karta
23.08.2021 14:11:07
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
115
20
 
 
28.03.2021 15:23:33
2.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
120
20
 
 
31.07.2021 13:49:25
3.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
124
20
 
 
28.03.2021 20:12:19
4.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
126
20
 
 
02.04.2021 09:07:42
5.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov, z.s.
132
20
 
 
15.03.2021 11:23:59
6.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
149
20
 
 
14.03.2021 23:40:06
7.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
154
15
 
 
23.08.2021 14:13:46
8.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB
163
15
 
 
24.06.2021 12:43:35
9.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
175
15
 
 
20.06.2021 09:01:38
10.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
176
15
 
 
06.07.2021 16:34:34
11.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
185
15
 
 
07.08.2021 17:47:29
12.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
186
15
 
 
14.08.2021 17:38:53
13.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno
201
15
 
 
30.07.2021 08:54:32
14.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
238
12
 
 
30.07.2021 22:27:07
15.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
269
12
 
 
06.08.2021 07:49:41
16.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
344
9
 
 
16.08.2021 12:55:27
17.
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
 
14.03.2021 23:59:25
18.
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň
1687
1
 
 
09.06.2021 23:20:53
19.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
 
28.07.2021 22:19:38
20.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec
1687
1
 
 
23.08.2021 10:36:47
21.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1687
1
 
 
26.08.2021 09:34:53
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
253
12
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 17:34:23
2.
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
22.07.2021 19:30:31
3.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
24.07.2021 20:25:45
4.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
122
20
 
odhlášeno hráčem
03.08.2021 09:32:27
5.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
65
30
 
odhlášeno hráčem
04.08.2021 09:30:54
6.
Volín Vojtěch 27.10.2009 TC VŠ Praha
287
12
 
odhlášeno hráčem
05.08.2021 14:30:05
7.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
37
45
 
odhlášeno hráčem
08.08.2021 09:38:40
8.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
77
30
 
odhlášeno hráčem
12.08.2021 15:16:42
9.
Borák Lukáš 11.03.2010 ŽLTC Brno
515
9
 
odhlášeno hráčem
14.08.2021 10:29:14
10.
Šára Dominik 06.01.2009 Wilson tenis centrum z.s.
85
25
 
odhlášeno hráčem
15.08.2021 05:56:11
11.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
420
9
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 07:23:46
12.
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 TJ Spoje Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 14:01:28
13.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
89
25
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 14:18:57
14.
Hubcej Matyáš 17.10.2011 HTK Třebíč
1687
1
 
odhlášeno hráčem
16.08.2021 17:15:52
15.
Rousek Jonáš 16.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 08:53:38
16.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
96
25
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 21:49:26
17.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
138
20
 
odhlášeno hráčem
17.08.2021 22:16:44
18.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2021 10:46:18
19.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
17
60
 
odhlášeno hráčem
18.08.2021 18:31:59
20.
Nováček Bořivoj 12.06.2011 LTC Houštka
1687
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 01:52:20
21.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
228
12
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 08:21:39
22.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 12:37:47
23.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
178
15
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 13:48:39
24.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
116
20
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 15:43:17
25.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno.
1687
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2021 21:41:41
26.
Michna Gabriel 06.07.2011 TK Sparta Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2021 02:31:56
27.
Roček Eduard 31.01.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2021 08:01:55
28.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
82
25
 
odhlášeno hráčem
21.08.2021 08:47:43
29.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
191
15
 
IS: kolizní přihláška
21.08.2021 12:00:11
30.
Nosek Adam 02.04.2011 TK Kvasiny
1687
1
 
odhlášeno hráčem
22.08.2021 15:14:03
31.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
91
25
 
odhlášeno hráčem
22.08.2021 19:08:17
32.
Dvořáček David 02.10.2011 ŽLTC Brno
1687
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2021 11:03:30
33.
Toman Karel 07.05.2011 I.ČLTK Praha
1687
1
 
odhlášeno hráčem
24.08.2021 18:16:18
34.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
40
35
 
odhlášeno hráčem
26.08.2021 17:42:27