Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 11.-13.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Taxová Victoria (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Myslivcová Lucie | | 6:2, 5:7, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Přikrylová Kristýna | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hendrychová Kateřina | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Motyková Adéla (11) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Eliášová Veronika (9) | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gebauerová Agáta | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janoviaková Renata | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Šuláková Bára | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hartingerová Sára (5) | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžičková Tereza (4) | | | | | 6:4, 1:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Michalcová Liliana | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Špitová Monika | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bečičková Laura | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klar Veronika (13) | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalavská Karin (12) | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rutarová Julie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanzelková Adéla | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hönschová Josefína | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Horutová Agáta (8) | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
Piteráková Dominika (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Kurková Sofie | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dufková Viktorie | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kubíčková Rozálie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Roiková Natalie (15) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Benda Valentyna (14) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pulcerová Klaudie | | | | | | |
| | | | | | |
Smékalová Barbora | | | 4:6, 7:6 (4), 6:0 | | | |
| | | | | | |
Nantlová Ella | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7:6 (4), 6:4 | |
| | | | | | |
Dihlová Nela (6) | | | | | | |
| | | | | | |
Štěrbová Dana Saskia | | 3:6, 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Pohanková Adina | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:6 (4), 6:1 | | | |
| | | | | | |
Višňovská Vanessa | | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pospíšilová Nikola (16) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | | |
Pavlišová Ellen (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Suchomelová Amálie | | | | | | |
| | | | | | |
MIČOLOVÁ BEATA | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Pěnčíková Tereza | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Cháňová Laura (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Hrací plán byl automaticky vylosován 10.06.2022 18:15:35 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Taxová Victoria | 40 | 20 | Cháňová Laura | 48 | 20 | Vrajíková Rozálie | 52 | 20 | Růžičková Tereza | 58 | 15 | Hartingerová Sára | 83 | 15 | Dihlová Nela | 95 | 12 | Piteráková Dominika | 107 | 12 | Horutová Agáta | 112 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 126 |
Kódové číslo akce: 612970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Švagrová Kristýna | 27.07.2009 | Tennis Hill Havířov o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|