Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  11.-13.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Dvořáčková Anna (1)
 
 
 
Miškovský Nathalie Charlize
6:3, 6:2
 
Otiepková Viola
6:1, 6:1
 
Hujíková Agáta
6:1, 6:4
 
Kohoutková Samantha
6:4, 4:1, scr.
 
Dvořáková Nikola (15)
6:2, 6:0
 
Chocholová Sára
scr.
 
Peková Denisa (11)
6:4, 5:7, 6:4
 
 
 
Vymětalíková Lucie
7:6 (3), 6:2
 
Ivanová Stella
6:0, 6:1
 
Gálfyová Vanesa
6:1, 6:3
 
Pásková Anna
7:6 (6), 6:3
 
Hubáčková Karolína (5)
6:1, 6:2
 
 
 
Stryková Justyna Anna (4)
6:2, 7:5
 
 
 
Filipi Dominika
7:6 (2), 6:3
 
Havelková Natálie
6:1, 6:4
 
Hrdličková Adéla
6:0, 6:2
 
Nešporová Sára
6:3, 7:6 (4)
 
Šnajdrová Lucie (14)
3:6, 7:6 (5), 6:1
 
 
 
Miklišová Barbora (16)
7:5, 6:2
 
 
 
Štěpánová Nikol
6:7 (4), 6:3, 6:3
 
Padrnosová Nela
6:0, 6:3
 
Chladová Ema
6:0, 6:0
 
Hrdličková Terezie
3:6, 6:1, 6:3
 
Ostravská Adéla (6)
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Dřevojanová Eliška (7)
 
Navrátilová Veronika
6:3, 6:3
 
Smejkalová Monika
6:0, 6:1
 
Haruštiaková Klára
6:3, 6:0
 
Rašovská Viola
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Skořepová Isabela (9)
 
 
6:2, 7:5
 
Hipšrová Magdaléna (13)
 
Bukalová Adriana
6:4, 6:2
 
Šenková Anna
6:4, 6:4
 
Šperková Anna
6:0, 6:2
 
Kovářová Nikita
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Dostálová Christina (3)
 
 
6:1, 2:6, 6:3
 
Štěpánková Tereza (8)
 
Zikmundova Nela
6:3, 6:1
 
Malá Adéla
6:0, 6:0
 
Zaťko Melisa
6:3, 7:5
 
Svobodová Alice
6:0, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Ploskuňáková Lucie (10)
 
 
3:6, 7:5, 6:2
 
Petečelová Valentina (12)
 
Kuswito Armini
6:2, 6:3
 
Švandová Nikola
6:0, 6:2
 
Janůfková Nikola
6:2, 6:2
 
Semotánová Nelli
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Boudová Valerie (2)
 
Rozhodčí turnaje: Štěpánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků49
NasazeníBH
Dvořáčková Anna 1930
Boudová Valerie 2225
Dostálová Christina 3720
Stryková Justyna Anna 5715
Hubáčková Karolína 6015
Ostravská Adéla 6415
Dřevojanová Eliška 6815
Štěpánková Tereza 7015
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 612940

Dvořáčková Anna - Boudová Valerie (1)
 
 
 
Janůfková Nikola - Miklišová Barbora
6:1, 6:1
 
Bukalová Adriana - Otiepková Viola
4:0, scr.
 
Hrdličková Terezie - Navrátilová Veronika
6:3, 6:2
 
 
 
Kohoutková Samantha - Havelková Natálie
6:3, 6:3
 
 
 
Hubáčková Karolína - Dřevojanová Eliška (3)
6:1, 7:5
 
 
 
Semotánová Nelli - Peková Denisa
6:3, 6:0
 
 
 
Svobodová Alice - Gálfyová Vanesa
6:1, 6:0
 
 
 
Zaťko Melisa - Hipšrová Magdaléna
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:2, 3:6, 1:0 (8)
 
Šperková Anna - Petečelová Valentina
 
 
6:4, 5:7, 1:0 (5)
 
Vymětalíková Lucie - Miškovský Nathalie Charlize
 
 
6:1, 6:0
 
Nešporová Sára - Smejkalová Monika
 
 
6:3, 6:2
 
Ostravská Adéla - Štěpánková Tereza (4)
 
 
6:3, 6:3
 
Šenková Anna - Dvořáková Nikola
 
 
6:1, 6:1
 
Filipi Dominika - Ivanová Stella
 
 
6:2, 6:2
 
Kuswito Armini - Rašovská Viola
 
 
6:3, 6:1
 
Dostálová Christina - Skořepová Isabela (2)
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Dvořáčková Anna 1930
Boudová Valerie 2225
Dostálová Christina 3720
Hubáčková Karolína 6015
Ostravská Adéla 6415
Dřevojanová Eliška 6815
Štěpánková Tereza 7015
Skořepová Isabela 9212
Kategorie : 8Součet BH: 147
Kódové číslo akce: 614940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bočáková Nina23.09.2008TCV Strání

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chocholová Sára25.01.2010TK Znojmo