Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  12.-14.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Shejbalová Tereza
 
 
 
Kaplanová Karolína
6:1, 6:4
 
Nálevková Barbora
6:4, 3:6, 1:0 (8)
 
Čiperová Eliška
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Sulková Karolína
 
Vobořilová Anna
7:5, 6:4
 
 
 
Reichlová Alžběta
6:0, 6:2
 
Mudrochová Laura
6:2, 6:4
 
Snášilová Nikola
6:1, 7:5
 
Šedivá Anna
6:3, 6:0
 
 
6:1, 7:5
 
Divilová Sára
 
Vašáková Martina
6:7 (4), 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
Řezáčová Štěpánka
6:2, 6:2
 
Vorlová Lucie
6:2, 6:2
 
Kubešová Linda Marie
6:4, 6:1
 
Hochmanová Barbora
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Chrisstoffels Floortje
 
Ševečková Valerie
6:1, 2:6, 1:0 (9)
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Mertlíková Lucie
 
Čapounová Michaela
6:2, 6:3
 
Venclová Magdaléna
6:4, 7:6 (5)
 
 
6:0, 6:2
 
Kárychová Viktorie
 
Poznámka pořadatele: Zápas o 3. Místo (1. Náhradnice na MČR) - Divilová - Kárychová 0:6, 6:4, 10:7
Počet účastníků22
NasazeníBH
Shejbalová Tereza 5325
Kárychová Viktorie 8315
Vobořilová Anna 10415
Chrisstoffels Floortje 13112
Divilová Sára 14012
Vašáková Martina 1739
Ševečková Valerie 1799
Sulková Karolína 1809
Kategorie : 8Součet BH: 106
Kódové číslo akce: 612920

Kárychová Viktorie - Shejbalová Tereza
 
 
 
Čapounová Michaela - Čiperová Eliška
6:1, 6:2
 
Kaplanová Karolína - Šedivá Anna
6:1, 6:0
 
Ševečková Valerie - Sulková Karolína
6:4, 6:3
 
 
 
 
7:6 (5), 6:4
 
Nálevková Barbora - Venclová Magdaléna
 
Mertlíková Lucie - Vorlová Lucie
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Chrisstoffels Floortje - Řezáčová Štěpánka
 
Kubešová Linda Marie - Reichlová Alžběta
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Hochmanová Barbora - Snášilová Nikola
3:6, 7:5, 1:0 (2)
 
 
6:2, 6:4
 
Divilová Sára - Vašáková Martina
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Shejbalová Tereza 5325
Kárychová Viktorie 8315
Chrisstoffels Floortje 13112
Divilová Sára 14012
Vašáková Martina 1739
Ševečková Valerie 1799
Sulková Karolína 1809
Kaplanová Karolína 1869
Kategorie : 8Součet BH: 100
Kódové číslo akce: 614920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rolencová Sofie23.06.2008TK Choceň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mertlíková Lucie13.05.2008TK Česká Skalice
Mudrochová Laura19.08.2010TO TJ Tesla Pardubice