Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
08.-11.06.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Ostrov Štvanice
Kódové číslo:
616800
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Dunlop
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:30 hod.
Kontaktní osoba:
Jandus Jaroslav
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
604286392
E-mail:
jandus@cltk.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR!!! Změna-bude se hrát s míči DUNLOP !!!

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vávrová Lucie 07.01.2010 LTC Modřany 2005
33
25
0
 
06.04.2024 18:45:39
2.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
38
25
0
 
17.05.2024 23:10:43
3.
Reifová Justýna 12.02.2011 LTC Modřany 2005
60
20
13
 
06.04.2024 10:16:24
4.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Olymp Praha
66
15
4
 
18.04.2024 12:33:58
5.
Šulcová Gabriela 02.01.2011 I.ČLTK Praha
67
15
14
 
15.04.2024 17:10:51
6.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.
99
12
58
 
10.04.2024 14:33:04
7.
Zimová Lela 09.07.2010 Lokomotiva Praha
101
12
0
 
04.04.2024 18:21:31
8.
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Olymp Praha
109
12
27
 
11.04.2024 12:23:01
9.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TJ Spoje Praha
114
12
0
 
22.04.2024 13:17:50
10.
Hanzíková Aneta 22.11.2010 TK Start Praha-Topolka
114
12
0
 
23.05.2024 13:38:15
11.
Flekalová Lucie 21.06.2011 Lokomotiva Praha
138
12
177
 
15.04.2024 08:51:48
12.
Ulrychová Sofie 02.11.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
141
12
46
 
27.05.2024 18:54:11
13.
Davis Nina 16.12.2011 SK Aritma Praha
147
9
78
 
18.04.2024 15:20:25
14.
Gabrielová Edita Luisa 08.04.2011 SK Aritma Praha
150
9
49
 
28.04.2024 21:04:11
15.
Ulihrachová Ella 07.06.2011 TK Sparta Praha
151
9
201
 
22.05.2024 06:53:06
16.
Pacltová Magdaléna 09.08.2010 TO Bohemians Praha
158
9
0
 
29.04.2024 14:20:41
17.
Jámborová Ema 28.09.2010 LOB S.A. Bohnice, z.s.
160
9
0
 
17.05.2024 18:23:16
18.
Slobodová Kamila 16.08.2010 SK HAMR, z.s.
167
9
0
 
14.04.2024 00:06:07
19.
Zeinerová Victoria 27.07.2011 LTC Modřany 2005
168
9
55
 
17.05.2024 20:17:20
20.
Michna Lisa 26.07.2012 TK Sparta Praha
172
9
23
 
12.05.2024 00:44:27
21.
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha
179
9
24
 
05.04.2024 11:05:52
22.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
179
9
0
 
30.04.2024 14:07:47
23.
Sirová Eliška 13.03.2010 TJ Solidarita Praha 10
184
9
0
 
21.04.2024 21:28:48
24.
Kasperova Tereza 29.07.2010 Lokomotiva Praha
192
9
0
 
14.05.2024 11:40:10
25.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice
200
9
165
 
20.05.2024 08:36:06
26.
Zídková Veronika 12.10.2011 SK HAMR, z.s.
201
9
107
 
05.04.2024 17:05:00
27.
Nikodymová Kristýna 19.10.2012 TK Sparta Praha
208
6
21
 
17.04.2024 18:53:01
28.
Jiráková Sofie 01.08.2012 I.ČLTK Praha
214
6
16
 
04.04.2024 11:47:01
29.
Hugová Kateřina 07.07.2012 LTC Modřany 2005
221
6
47
 
07.04.2024 08:14:08
30.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha
224
6
11
 
07.04.2024 17:37:38
31.
Chreneková Viktoria 11.11.2011 TK Sparta Praha
240
6
176
 
18.04.2024 11:09:31
32.
Burešová Karolína 23.01.2012 TK Sparta Praha
244
6
41
 
09.05.2024 07:32:03
33.
Fáčková Tereza 07.12.2011 SK HAMR, z.s.
261
6
369
 
14.04.2024 10:55:29
34.
Dušková Diana 21.08.2012 LTC Modřany 2005
271
6
38
 
13.04.2024 09:40:50
35.
Andrlová Katka 07.08.2011 TJ Spoje Praha
279
6
295
 
13.04.2024 01:26:54
36.
Horňáková Eliška 11.09.2011 TK Ruzyně Praha
299
6
171
 
14.05.2024 12:59:15
37.
Ihnaťuková Karina 30.04.2011 SK Aritma Praha
361
4
137
 
19.05.2024 22:03:33
38.
Bártková Veronika 07.11.2010 TK Písnice
364
4
0
 
18.05.2024 17:50:25
39.
Pírková Ema 17.06.2012 SK HAMR, z.s.
465
4
181
 
08.05.2024 08:56:33
40.
Hulejová Aneta 14.11.2010 TJ Břevnov
484
4
0
 
09.05.2024 19:57:01
41.
Růžičková Lucie 16.06.2012 TK Ruzyně Praha
510
3
154
 
09.04.2024 10:16:21
42.
Růžičková Emma 22.08.2011 TK Konstruktiva, z.s.
551
3
224
 
16.05.2024 15:22:06
43.
Lašťovková Amálie 18.12.2011 Pála Vízner Tennis z.s.
569
3
394
 
08.05.2024 12:50:10
44.
Hoffelnerová Nikola 20.04.2011 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
569
3
343
 
19.05.2024 17:29:36
45.
Hertlová Izabela 16.10.2013 I.ČLTK Praha
670
3
63
 
23.04.2024 10:11:43
46.
Novotná Andrea 02.10.2012 TK Ruzyně Praha
727
1
110
 
10.04.2024 19:06:01
47.
Koulová Anna 31.01.2013 TK Olymp Praha
727
1
90
 
20.05.2024 20:50:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Staňková Laura 05.09.2011 TK Olymp Praha
177
9
7
odhlášeno hráčem
22.05.2024 09:22:15