Český tenisový svaz

Hulejová Aneta

Datum narození:
14.11.2010
Platnost reg. do:
13.05.2025
Klub:
TJ Břevnov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TC VŠ Praha
904 (3)
 
 
 
2022-L
TC VŠ Praha
638 (4)
 
 
 
2023-Z
TC VŠ Praha
538 (1)
 
 
 
2023-L
TJ Břevnov
1117 (1)
730 (3)
 
 
2024-Z
TJ Břevnov
 
502 (4)
 
 
2024-L
TJ Břevnov
 
484 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída A
28.04.2024, Sokol Petrovice - TJ Břevnov
3
2.
26. 3.třída A
05.05.2024, TJ Břevnov - SK Satalice A
0
3.
26. 3.třída A
26.05.2024, TJ Břevnov - TK EMA o.s.
1
4.
26. 3.třída A
02.06.2024, TJ Břevnov - Sokol Čimice
1
5.
26. 3.třída A
16.06.2024, TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. - TJ Břevnov
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída A
28.04.2024, Sokol Petrovice - TJ Břevnov
0
2.
26. 3.třída A
05.05.2024, TJ Břevnov - SK Satalice A
0
3.
26. 3.třída A
26.05.2024, TJ Břevnov - TK EMA o.s.
0
4.
26. 3.třída A
02.06.2024, TJ Břevnov - Sokol Čimice
1
5.
26. 3.třída A
16.06.2024, TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. - TJ Břevnov
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

7
2
08.06.2024, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2024

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

5
2
08.06.2024, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
5/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.2.třída C
27.04.2024, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
4
2.
35.2.třída C
04.05.2024, TJ Břevnov - Pála Vízner Tennis z.s.
0
3.
35.2.třída C
11.05.2024, TJ Břevnov - LTC Radotín
1
4.
35.2.třída C
25.05.2024, Sokol Smíchov I. - TJ Břevnov
0
5.
35.2.třída C
01.06.2024, TJ Břevnov - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
35.2.třída C
15.06.2024, TCM Dubeč, z.s. - TJ Břevnov
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.2.třída C
27.04.2024, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
4
2.
35.2.třída C
04.05.2024, TJ Břevnov - Pála Vízner Tennis z.s.
3
3.
35.2.třída C
11.05.2024, TJ Břevnov - LTC Radotín
1
4.
35.2.třída C
25.05.2024, Sokol Smíchov I. - TJ Břevnov
1
5.
35.2.třída C
01.06.2024, TJ Břevnov - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
35.2.třída C
15.06.2024, TCM Dubeč, z.s. - TJ Břevnov
2
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16