Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
západočeský
Datum:
22.-24.01.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Marešová Sofie
Marešová
Marešová
Fořtová Kateřina
scr.
Fořtová
Mottlová Sofie
scr.
Marešová
Kubešová Aneta
6:2, 6:3
Kaslová
Kaslová Sofie
6:4, 6:2
Kaslová
6:2, 6:1
Hlavatá
Hlavatá Jolana
Marešová
Nováková Laura
6:1, 6:1
Nováková
Nováková
Baroňová Natálie
6:1, 6:0
Posmyk
Posmyk Nicoletta Elly
7:5, 6:3
Nováková
Baroňová Adéla
6:2, 6:3
Sedláková
Sedláková Nela
5:7, 7:5, scr.
Bicencová
6:2, 6:0
Bicencová
Bicencová Anna
Marešová
Cajthamlová Eliška
3:6, 7:6 (6), 6:1
Cajthamlová
Cajthamlová
Samešová Nella
6:3, 6:1
Samešová
Bezděková Nicol
6:4, 3:6, 6:4
Zdeňková
Mošnová Kimi
6:0, 6:2
Havlovicová
Havlovicová Kateřina
7:5, 6:1
Zdeňková
6:2, 6:0
Zdeňková
Zdeňková Anna
Zdeňková
Karšňáková Růžena
6:2, 6:3
Karšňáková
Karšňáková
Veberová Nikola
6:1, 6:2
Těšínská
Těšínská Klárka
7:5, 6:4
Tofi
Hessová Adriana
6:3, 6:2
Hessová
Maříková Magdalena
6:3, 7:5
Tofi
6:2, 6:3
Tofi
Tofi Vanessa
Rozhodčí turnaje:
Štenglová Monika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Pondělí začátek 9:00 FINÁLE DVOUHRY Marešová - Zdeňková, následuje finále čtyřhry
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Marešová Sofie
60
15
Tofi Vanessa
68
15
Nováková Laura
77
12
Zdeňková Anna
102
12
Karšňáková Růžena
103
12
Cajthamlová Eliška
127
9
Bicencová Anna
133
9
Hlavatá Jolana
133
9
Kategorie : 8
Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 602880
Marešová Sofie
-
Nováková Laura
Marešová
-
Nováková
Marešová
-
Nováková
Maříková Magdalena
-
Tofi Vanessa
6:1, 6:1
Maříková
-
Tofi
Bicencová Anna
-
Kubešová Aneta
6:1, 6:4
Marešová
-
Nováková
Cajthamlová Eliška
-
Těšínská Klárka
6:0, 6:1
Cajthamlová
-
Těšínská
Cajthamlová
-
Těšínská
scr.
Posmyk
-
Baroňová
Posmyk Nicoletta Elly
-
Baroňová Natálie
Zdeňková
-
Karšňáková
Kaslová Sofie
-
Fořtová Kateřina
0:6 7:6(5) 10:4
Kaslová
-
Fořtová
Hlavatá
-
Hessová
6:1, 6:4
Hlavatá
-
Hessová
Hlavatá Jolana
-
Hessová Adriana
Zdeňková
-
Karšňáková
Samešová Nella
-
Bezděková Nicol
6:2, 6:1
Samešová
-
Bezděková
Veberová Nikola
-
Mošnová Kimi
4:6, 6:4, 1:0 (5)
Zdeňková
-
Karšňáková
6:1, scr.
Zdeňková
-
Karšňáková
Zdeňková Anna
-
Karšňáková Růžena
Rozhodčí turnaje:
Štenglová Monika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Marešová Sofie
60
15
Tofi Vanessa
68
15
Nováková Laura
77
12
Zdeňková Anna
102
12
Karšňáková Růžena
103
12
Cajthamlová Eliška
127
9
Hlavatá Jolana
133
9
Bicencová Anna
133
9
Kategorie : 8
Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 604880
Tisková PDF verze hracího plánu