Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  11.-15.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Slaměníková Lucie
 
Drbalová Linda
6:1, 6:0
 
Levinsky Gloria
6:1, 6:3
 
Marešová Sofie
5:7, 6:1, 6:0
 
Heřmanová Tereza
6:3, 6:3
 
Hubáčková Karolína
2:6, 6:3, 6:2
 
Klar Veronika
6:4, 7:5
 
Taxová Victoria
6:2, 6:3
 
Jarolímková Nikol Marie
6:4, 6:0
 
Ďulíková Kristýna
6:2, 6:1
 
Svobodová Vanessa
6:2, 6:3
 
Hartingerová Sára
6:1, 6:0
 
Dřevojanová Eliška
3:6, 6:1, 7:5
 
Dihlová Nela
6:3, 6:2
 
Cháňová Laura
3:6, 6:2, 6:2
 
Švíglerová Pavla
6:2, 6:3
 
Dostálová Christina
6:2, 6:3
 
Uhrová Nela
6:4, 6:3
 
Bendova Valentyna
6:1, 6:3
 
Růžičková Tereza
7:5, 7:5
 
Ječmínková Karolína
6:4, 6:3
 
Kovačková Jana
6:2, 6:1
 
Vrajíková Rozálie
6:2, 6:3
 
Oliveriusová Sára
6:1, 6:3
 
Blažková  Klára
6:2, 6:0
 
Dvořáčková Anna
6:2, 6:4
 
Štěpánková Tereza
6:3, 6:0
 
Zdeňková Anna
6:3, 6:2
 
Dvořáková Sophie
5:7, 6:2, 6:0
 
Hrdinová Sofie
6:1, 7:5
 
Piteráková Dominika
6:1, 6:2
 
Slavíková Barbora
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Program neděle 8.30 Slaměníková – Marešová, Heřmanová – Taxová (9.00), Ďulíková – Svobodová 9.30 Dřevojanová - Cháňová, Dostálová - Bendová, Kovačková – Oliveriusová 10.30 Dvořáčková - Zdeňková, Hrdinová - Slavíková Následuje čtvrtfinále dvouhry Sraz na čtyřhru 15.00 (možná telefonická domluva) Program sobota 8.00 Slaměníková – Drbalová, Levinsky -Marešová, Heřmanová – Hubáčková 9:00 Klar – Taxová, Jarolímková – Ďulíková, Svobodová - Hartingerová 10:30 Dřevojanová - Dihlová, Cháňová – Šviglarová, Dostálová – Uhrová 11:30 Bendová – Růžičková, Ječmínková - Kovačková, Vrajíková – Oliveriusová 13:00 Blažková – Dvořáčková, Štěpánková – Zdeňková, Dvořáková – Hrdinová 14:00 Slavíková - Piteráková
Počet účastníků32
NasazeníBH
Oliveriusová Sára 560
Slaměníková Lucie 660
Slavíková Barbora 3325
Jarolímková Nikol Marie 3720
Švíglerová Pavla 4120
Taxová Victoria 4220
Blažková Klára 4320
Dostálová Christina 4720
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 602155

Kovačková Alena - Kovačková Jana
 
Uhrová Nela - Drbalová Linda
6:1, 6:0
 
Ďulíková Kristýna - Vrajíková Rozálie
6:1, 6:0
 
Hubáčková Karolína - Dřevojanová Eliška
7:5, 6:3
 
Dvořáčková Anna - Jarolímková Nikol Marie
6:3, 6:0
 
Hartingerová Sára - Piteráková Dominika
6:0, 6:1
 
Hrdinová Sofie - Levinsky Gloria
6:0, 6:4
 
Zdeňková Anna - Blažková  Klára
3:6, 6:1, 1:0
 
Taxová Victoria - Cháňová Laura
6:3, 6:3
 
Ječmínková Karolína - Heřmanová Tereza
2:6, 6:2, 1:0
 
Slavíková Barbora - Dvořáková Sophie
6:3, 6:4
 
Dostálová Christina - Švíglerová Pavla
6:3, 6:2
 
Svobodová Vanessa - Marešová Sofie
6:1, 7:5
 
Dihlová Nela - Bendova Valentyna
6:2, 6:2
 
Růžičková Tereza - Štěpánková Tereza
6:0, 6:2
 
Oliveriusová Sára - Slaměníková Lucie
6:0, 7:5
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Program neděle 8.30 Slaměníková – Marešová, Heřmanová – Taxová (9.00), Ďulíková – Svobodová 9.30 Dřevojanová - Cháňová, Dostálová - Bendová, Kovačková – Oliveriusová 10.30 Dvořáčková - Zdeňková, Hrdinová - Slavíková Následuje čtvrtfinále dvouhry Sraz na čtyřhru 15.00 (možná telefonická domluva)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Kovačková Alena 460
Oliveriusová Sára 560
Slaměníková Lucie 660
Slavíková Barbora 3325
Jarolímková Nikol Marie 3720
Švíglerová Pavla 4120
Taxová Victoria 4220
Blažková Klára 4320
Kategorie : 12Součet BH: 285
Kódové číslo akce: 604155

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peterková Adina29.02.2008TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sněhotová Karolína13.11.2009SK JC Sport Opava
Kovačková Alena13.06.2008TK Sparta Praha