Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  10.-14.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Kotrc Aleš (1)
 
Vrtílka Jakub
6:1, 6:0
 
Roubal Matěj
6:3, 6:3
 
Techlovský Tomáš
6:4, 6:2
 
Sirotek Oskar
6:1, 6:2
 
Severýn Václav
6:2, 7:6
 
Šmejcký Marek
6:0, 6:0
 
Köhler Matěj (8)
6:0, 6:1
 
Kusý Jakub (3)
6:2, 6:1
 
Vokroj Marek
6:0, 6:1
 
Fidler Tomáš
6:4, 7:5
 
Vedral Tomáš
6:1, 6:4
 
Mohamed Rahman
6:0, 6:0
 
Pšeničnyj Dmitrij
6:2, 6:3
 
Andr Marek
6:4, 0:6, 6:4
 
Šidlík Jan (5)
7:6, 6:2
 
Eversfield Thomas (7)
6:2, 3:6, 6:2
 
Moravec Nicolas
6:4, 1:6, 6:1
 
Witoš Ondřej
6:0, 6:2
 
Janoštík Lukáš
5:7, 6:3, 6:4
 
Hošpes Matyáš
6:1, 6:2
 
Šimek Kristián
6:1, 6:4
 
Michel Maxim
6:3, 6:1
 
Rat Daniel (4)
6:0, 6:2
 
Fojtů Lukas (6)
7:6 (5), 6:3
 
Ambrož Bruno
6:2, 6:3
 
Brettl Tobiáš
6:0, 6:1
 
Jourdren Philippe
4:6, 6:0, 6:2
 
Soukup Daniel
3:6, 7:6 (5), 6:1
 
Kabrhel Šimon
6:2, 6:1
 
Roubík Martin
6:0, 6:1
 
Vaněk Daniel (2)
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 8.30 Rat vs. Fojtu, 9,00 Kotrc vs. Kusý semifinále dvouhry, po odpočinku finále dvouhry a finále čtyřhry (podle obsazení buď současně nebo po odpočiku)
Vylosování soutěže, průběžné výsledky, časový plán zápasů najdete na tomto odkaze na VistaSport .

Hrací plán byl automaticky vylosován 10.06.2022 17:17:41

Změny v hracím plánu:
Pozice 29: Svoboda Patrik (14.08.2009) ---> Soukup Daniel (18.02.2010)
Důvod: LL
Počet účastníků32
NasazeníBH
Kotrc Aleš 2035
Vaněk Daniel 2830
Kusý Jakub 4025
Rat Daniel 4425
Šidlík Jan 5120
Fojtů Lukas 5220
Eversfield Thomas 7215
Köhler Matěj 8415
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 512800

Vaněk Daniel - Kotrc Aleš (1)
 
Šimek Kristián - Moravec Nicolas
6:2, 6:3
 
Soukup Daniel - Ambrož Bruno
6:3, 6:1
 
Kabrhel Šimon - Michel Maxim
6:0, 6:3
 
Fojtů Lukas - Rat Daniel (3)
7:6 (2), 6:0
 
Sirotek Oskar - Roubal Matěj
6:0, 6:1
 
Luxa Tommy - Hošpes Matyáš
6:2, 6:3
 
Jourdren Philippe - Šmejcký Marek
6:0, 6:1
 
Witoš Ondřej - Janoštík Lukáš
6:4, 6:4
 
Vokroj Marek - Kovář Josef
6:4, 6:4
 
Roubík Martin - Vedral Tomáš
6:0, 6:1
 
Eversfield Thomas - Köhler Matěj (4)
6:0, 6:2
 
Severýn Václav - Brettl Tobiáš
6:1, 6:4
 
Fidler Tomáš - Techlovský Tomáš
6:0, 6:1
 
Pšeničnyj Dmitrij - Mohamed Rahman
7:6, 6:1
 
Šidlík Jan - Kusý Jakub (2)
6:4, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence AV do 31.12.2024)

Hrací plán byl automaticky vylosován 11.06.2022 13:24:55
Počet dvojic16
NasazeníBH
Kotrc Aleš 2035
Vaněk Daniel 2830
Kusý Jakub 4025
Rat Daniel 4425
Šidlík Jan 5120
Fojtů Lukas 5220
Eversfield Thomas 7215
Köhler Matěj 8415
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 514800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svoboda Patrik14.08.2009I.ČLTK Praha
Duda Adam02.08.2008TK Horní Měcholupy