Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  21.-23.05.
Věk. kategorie:  dorost
Kajabová Klára (1)
 
 
 
Honková  Elen
6:4, 5:7, 7:5
 
Ondrášková Karolína
6:2, 6:1
 
Losková Veronika
6:1, 6:1
 
Krutilová Tereza
6176
 
Štveráková Terezie (16)
6:4, 6:4
 
Vyroubalová Adéla
6:4, 6:2
 
Jelínková Anna (15)
6:4, 6:1
 
 
 
Mičolová Nela
6:3, 6:4
 
Božoňová Viktorie Anna
6:1, 6:1
 
Dopplerová Barbora
7:5, 7:5
 
Eliášová Veronika
636776
 
Huťková Klaudie (5)
6:2, 6:4
 
 
 
Pobořilová Aneta (3)
7:5, 7:5
 
 
 
Káňová Barbora
641676
 
Marečková Vendula
765762
 
Fížová Monika
367675
 
Klar Veronika
6:1, 6:1
 
Novák Nicol (13)
3:6, 7:6, 7:5
 
Kubačáková Laura
6:1, 6:1
 
Heiderová Karolína (11)
6:3, 7:5
 
 
 
Rysová Amálie
6:3, 7:6
 
Navrátilová Liliana
6:1, 6:0
 
Trunečková Ema
6:1, 6:3
 
Rusinová Nikola
6:0, 6:0
 
Škrabalová Gabriela (8)
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Nováková Veronika (7)
 
Vrajíková Rozálie
6:2, 6:0
 
Horutová Agáta
676163
 
Pavlišová Ellen
6176
 
Janošková Amálie
6:2, 6:4
 
 
2:6, 7:6, 6:4
 
Slováková Kamila (12)
 
Svobodová Michaela (10)
6:0, 6:3
 
Jusková Dagmar
6:4, 6:0
 
Taxová Victoria
6:2, 6:1
 
Hartingerová Sára
6:0, 6:4
 
Bendova Valentyna
7:5, 6:1
 
Piteráková  Natálie
626764
 
 
2:6, 6:3, 6:1
 
Damašková Kristýna (4)
 
 
7663
 
Huťková Valerie (6)
 
Mazancová Alexandra
7:5, 7:5
 
Cháňová Laura
6:3, 6:0
 
Růžičková Tereza
2:6, 6:1, 6:2
 
Wawrzykova Laura
6:1, 6:1
 
 
7:6, 6:3
 
Žingorová Adéla (14)
 
Ticháčková Eliška (9)
3:6, 6:3, 6:0
 
Dedková Nela
6:1, 6:1
 
Felux Charlotte
6:3, 6:0
 
Piteráková Dominika
6:1, 6:1
 
Kobzová Tereza
7661
 
Kotzmannová Emma
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Navrátilová Magdalena (2)
 
Rozhodčí turnaje: Mojmír Krupa
Počet účastníků52
NasazeníBH
Kajabová Klára 2225
Navrátilová Magdalena 3125
Pobořilová Aneta 3720
Damašková Kristýna 3820
Huťková Klaudie 5015
Huťková Valerie 6015
Nováková Veronika 6215
Škrabalová Gabriela 6315
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 412970

Kajabová Klára - Pobořilová Aneta (1)
 
 
 
Klar Veronika - Pavlišová Ellen
6:2, 6:3
 
Navrátilová Liliana - Krutilová Tereza
1:6, 6:3, 1:0
 
Mičolová Nela - Slováková Kamila
4:6, 6:2, 1:0
 
 
 
Nováková Veronika - Žingorová Adéla (6)
scr.
 
 
 
Huťková Valerie - Huťková Klaudie (4)
2:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Eliášová Veronika - Piteráková Dominika
6:4, 6:1
 
Wawrzykova Laura - Losková Veronika
6:2, 6:3
 
Růžičková Tereza - Trunečková Ema
6:1, 6:4
 
Božoňová Viktorie Anna - Honková  Elen
6:0, 6:0
 
Ticháčková Eliška - Heiderová Karolína (5)
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Novák Nicol - Felux Charlotte (7)
 
 
6:1, 6:3
 
Taxová Victoria - Cháňová Laura
 
Jusková Dagmar - Kotzmannová Emma
6:0, 6:2
 
Janošková Amálie - Piteráková  Natálie
4:6, 7:6, 1:0
 
 
6:2, 6:3
 
Damašková Kristýna - Svobodová Michaela (3)
 
 
6:0, 6:4
 
Marečková Vendula - Štveráková Terezie (8)
 
 
6:0, 6:1
 
Mazancová Alexandra - Rusinová Nikola
 
Hartingerová Sára - Vrajíková Rozálie
7:5, 0:6, 1:0
 
Káňová Barbora - Fížová Monika
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Jelínková Anna - Navrátilová Magdalena (2)
 
Rozhodčí turnaje: Mojmír Krupa
Počet dvojic21
NasazeníBH
Kajabová Klára 2225
Navrátilová Magdalena 3125
Pobořilová Aneta 3720
Damašková Kristýna 3820
Huťková Klaudie 5015
Huťková Valerie 6015
Nováková Veronika 6215
Ticháčková Eliška 6815
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 414970

Tisková PDF verze hracího plánu