Český tenisový svaz

Dedková Nela

Datum narození:
21.03.2004
Platnost reg. do:
26.10.2023
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
O.s. Mladý tenista
248 (9)
 
 
 
2016
TK TENNISPOINT FM
185 (12)
 
 
 
2017
TK TENNISPOINT FM
135 (1)
298 (6)
 
 
2018
TK TENNISPOINT FM
 
168 (9)
437 (4)
 
2019
TK TENNISPOINT FM
 
173 (1)
307 (6)
 
2020
TK TENNISPOINT FM
 
 
506 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.06.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.06.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'A'
30.04.2022, TK TENNISPOINT FM A - TK Na Dolině o.s. C
0
1.
Oblastní soutěž skupina B
14.05.2022, TO Odry - TK TENNISPOINT FM B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
28.05.2022, TK TENNISPOINT FM B - Tenisový klub Příbor,z.s. B
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
04.06.2022, SLOVAN HRANICE,z.s. - TK TENNISPOINT FM B
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
18.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - Tenisový klub Příbor,z.s. A
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'A'
30.04.2022, TK TENNISPOINT FM A - TK Na Dolině o.s. C
1
1.
Oblastní soutěž skupina B
14.05.2022, TO Odry - TK TENNISPOINT FM B
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
28.05.2022, TK TENNISPOINT FM B - Tenisový klub Příbor,z.s. B
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
04.06.2022, SLOVAN HRANICE,z.s. - TK TENNISPOINT FM B
0
4.
Oblastní soutěž skupina B
18.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - Tenisový klub Příbor,z.s. A
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.05.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.05.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
01.05.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK Na Dolině B
0
2.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2022, TK DEZA Valašské Meziříčí A - TK TENNISPOINT FM B
0
3.
Liga JUNIOR TOUR
15.05.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK SC OSTRAVA
3
4.
Liga JUNIOR TOUR
29.05.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK TENNISPOINT FM B
0
5.
Liga JUNIOR TOUR
05.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK Milo Olomouc A
0
6.
Liga JUNIOR TOUR
19.06.2022, SK LAMA o.s. A - TK TENNISPOINT FM B
1
7.
Liga JUNIOR TOUR
26.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - TJ Start Ostrava-Poruba A
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
01.05.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK Na Dolině B
9
2.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2022, TK DEZA Valašské Meziříčí A - TK TENNISPOINT FM B
0
3.
Liga JUNIOR TOUR
15.05.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK SC OSTRAVA
0
4.
Liga JUNIOR TOUR
29.05.2022, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK TENNISPOINT FM B
0
5.
Liga JUNIOR TOUR
05.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - TK Milo Olomouc A
0
6.
Liga JUNIOR TOUR
19.06.2022, SK LAMA o.s. A - TK TENNISPOINT FM B
1
7.
Liga JUNIOR TOUR
26.06.2022, TK TENNISPOINT FM B - TJ Start Ostrava-Poruba A
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18