Český tenisový svaz

Oficiální (2hra), neoficiální (4hra) výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  21.-25.05.
Věk. kategorie:  dorost
Zámečníková Kristina
 
 
 
Peldová Nikola
6:7, 7:5, 6:0
 
Bořová Nikola
6:4, 6:0
 
Benáčanová Eliška
6:1, 6:0
 
Jiráková Julie
6:1, 6:1
 
Havlová Anna
5:7, 6:1, 7:6
 
Kodešová Klára
6:0, 6:1
 
Tomcová Štěpánka
6:4, 6:3
 
Žoldáková Denisa
6:2, 7:6
 
Stoneová Tereza
6:2, 7:5
 
Hajná Kateřina
6:0, 6:0
 
Bittarová Juliana
7:5, 6:2
 
Musilová Valérie
6:1, 6:0
 
 
6:7, 6:2, 6:3
 
Štěpánová Terezie
 
Paterová Natálie
6:3, 6:3
 
 
 
Agovič Lejla
6:3, 6:4
 
Barešová Aneta
6:0, 6:1
 
Jandová Nela
6:4, 3:6, 6:1
 
Štěpánková  Klára
6:0, 6:0
 
Dvořáková Kristýna
6:0, 6:0
 
Roháčová Emma
6:3, 6:4
 
Kasková Valentýna
6:2, 6:1
 
Ječmínková Karolína
6:2, 7:5
 
Zítková Karolína
7:6, 5:7, 7:5
 
Kotrčová Eliška
1:6, 7:6, 6:3
 
Bervid Victoria
6:3, 6:0
 
Zikmundová Valérie
3:5, scr.
 
 
2:6, 7:6, 6:4
 
Syrová Natálie
 
Látalová Adéla
6:3, 6:7, 6:4
 
 
 
Dvořáková Zuzana
6:0, 6:0
 
Jirousková Karoline
6:1, 6:2
 
Hronová Kateřina
6:2, 6:4
 
Melicharová Kateřina
6:0, 6:1
 
Krymlová Marie
6:2, 6:2
 
Červenková Lucie
6:1, 6:3
 
Svěcená Kristýna
7:5, 6:1
 
Šimková Barbara
6:4, 2:6, 6:4
 
Opletalová Emma
4:6, 6:1, 6:1
 
Jahodová Sandra
6:3, 6:1
 
Schiestlová Nataša
6:0, 6:1
 
Gayraud Noémie
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Nováčková Karolína
 
Machková Natálie
6:4, 7:5
 
 
 
Hrbková Lenka
6:0, 6:2
 
Švíglerová Pavla
2:6, 6:3, 6:1
 
Šípková Agáta
6:0, 6:0
 
Zikmundová Aneta
6:0, 6:0
 
Lhotáková Barbora
6:4, 6:3
 
Linhartová Nela
6:1, 6:0
 
Knížová Jana
7:5, 3:6, 6:2
 
Nouzová  Lucie
6:3, 6:3
 
Dolejší Eliška
6:3, 7:6
 
Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:2
 
Těhníková Ester
6:0, 6:0
 
Lhotáková Laura
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Nová Andrea
 
Rozhodčí turnaje: Zelinka David (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program pondělí: Obě semifinále se hrají v 9:00 Zápasy a přípravu můžete sledovat on-line na www.vistasport.cz
Rozpis zápasů, výsledky a on-line stavy
Počet účastníků56
NasazeníBH
Zámečníková Kristina 2130
Nová Andrea 2425
Paterová Natálie 3920
Nováčková Karolína 4620
Látalová Adéla 4720
Syrová Natálie 4920
Machková Natálie 6315
Agovič Lejla 7715
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 412800


Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Junová Aneta11.09.2006Tenis Cibulka
Heřmanová Barbora06.02.2005SK HAMR, z.s.
Mlenská Sára03.10.2006TK Sparta Praha
Kněžková Nelly02.12.2003TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Linhartová Nela12.04.2007I.ČLTK Praha
Švíglerová Pavla29.07.2008LTC Modřany 2005
Havlová Anna11.01.2008SK Aritma Praha