Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
21.-25.05.
Pořadatel:
Praha (P - 400)
Místo konání:
Nad lávkou 5,Pha 5
Kódové číslo:
416800
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šnajdr Petr
Nad lávkou 5
160 00 Praha 6
Tel. (1):
777761192
E-mail:
tenisservis@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace zrušena. Počet startujících rozšířen maximálně do počtu 64.
Hlavní soutěž začne v sobotu v 9:00! Hráčky se mohou prezentovat v pátek do 17:00 prostřednictvím SMS zprávy a nebo volat mezi 16:00 a 17:00 na telefon 777 761 192.
Čtyřhra se hrát nebude!
Opatření kvůli Covid 19:
Hráčky i jejich doprovod musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT -PCR test s negativním výsledkem
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hod antigenní test s negativním výsledkem, samotest neplatí!
c) osobě byl vystaven certifikát MZ ČR o provedeném očkování
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní
!!! Výsledek testu mějte s sebou v papírové podobě!!!
Školní test nebude akceptován.

Děkujeme, že respektujete hygienická opatření.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
21
30
 
 
23.04.2021 19:02:43
2.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
24
25
 
 
05.05.2021 21:24:23
3.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
36
20
 
 
05.05.2021 17:12:22
4.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
39
20
 
 
26.04.2021 08:28:32
5.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
43
20
15
 
04.05.2021 12:20:13
6.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
46
20
 
 
30.04.2021 11:48:48
7.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
47
20
 
 
22.04.2021 20:56:11
8.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
49
20
9
 
16.04.2021 19:39:27
9.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
63
15
 
 
20.04.2021 15:53:22
10.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
95
12
 
 
01.05.2021 19:54:40
11.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
97
12
 
 
23.04.2021 21:31:57
12.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
109
12
 
 
19.04.2021 19:58:06
13.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
109
12
 
 
07.05.2021 22:21:28
14.
Roháčová Emma 15.05.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
126
12
 
 
10.05.2021 13:50:25
15.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
147
9
306
 
08.05.2021 16:33:34
16.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
152
9
548
 
18.04.2021 15:37:39
17.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
159
9
 
 
20.04.2021 10:17:00
18.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
169
9
 
 
30.04.2021 14:21:42
19.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
171
9
 
 
08.05.2021 12:03:19
20.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Pliskova Tennis Academy, z.s.
196
9
34
dle nvk
20.04.2021 19:04:42
21.
Hrbková Lenka 19.08.2005 Sokol Čimice
199
9
 
volná karta
09.05.2021 10:28:37
22.
Bořová Nikola 20.08.2004 SK HAMR, z.s.
206
6
 
volná karta
15.04.2021 17:37:41
23.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
207
6
55
volná karta
28.04.2021 09:32:22
24.
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s.
209
6
 
volná karta
15.04.2021 17:34:22
25.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
277
6
10
dle nvk
25.04.2021 20:05:17
26.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
290
6
36
dle nvk
18.04.2021 21:23:39
27.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
299
6
107
volná karta
07.05.2021 20:57:32
28.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
451
4
30
dle nvk
18.04.2021 11:42:42
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany
210
6
743
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
11.04.2021 20:23:04
2.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha
218
6
46
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
28.04.2021 20:10:06
3.
Dvořáková Zuzana 09.12.2006 SK Aritma Praha
223
6
203
volná karta
19.05.2021 08:33:56
4.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
247
6
 
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
04.05.2021 23:08:34
5.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
303
6
265
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
26.04.2021 13:15:54
6.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
346
4
48
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
15.04.2021 16:56:32
7.
Benáčanová Eliška 04.04.2005 TK Ruzyně Praha
440
4
 
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
20.04.2021 16:03:46
8.
Jahodová Sandra 31.05.2006 TK Písnice
459
4
743
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
09.05.2021 21:14:43
9.
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha
533
3
266
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
16.04.2021 21:17:05
10.
Lhotáková Laura 23.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
550
3
284
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
04.05.2021 23:09:49
11.
Krymlová Marie 13.12.2006 TK Start Praha-Topolka
561
3
197
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
21.04.2021 13:07:26
12.
Hronová Kateřina 23.10.2007 LTC Modřany 2005
571
3
294
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
07.05.2021 13:20:45
13.
Barešová Aneta 18.03.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
614
3
270
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
30.04.2021 09:31:07
14.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
640
3
80
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
08.05.2021 08:39:46
15.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
699
1
70
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
12.05.2021 10:49:15
16.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TC VŠ Praha
699
1
203
volná karta
20.05.2021 17:21:03

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šípková Agáta 14.12.2007 SK HAMR, z.s.
640
3
189
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
29.04.2021 18:31:15
2.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
640
3
94
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
04.05.2021 23:23:37
3.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
699
1
111
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
03.05.2021 16:43:44
4.
Gayraud Noémie 13.04.2005 Lokomotiva Praha
699
1
 
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
10.05.2021 14:14:21
5.
Stoneová Tereza 03.11.2006 TENIS Klánovice
503
3
189
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
12.05.2021 10:40:29
6.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
336
4
 
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
12.05.2021 11:03:45
7.
Agovič Lejla 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
77
15
 
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
12.05.2021 15:20:23
8.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
609
3
54
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
13.05.2021 11:09:42
9.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
640
3
74
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
13.05.2021 13:17:59
10.
Schiestlová Nataša 24.03.2004 Pliskova Tennis Academy, z.s.
699
1
 
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
18.05.2021 11:41:56
11.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
310
4
675
Q-zrušena-přijata do hlavní soutěže
18.05.2021 13:10:01
12.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
210
6
 
přijata do hlavní soutěže
18.05.2021 13:33:14
13.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
699
1
104
Prijata do hlavni souteze
20.05.2021 09:03:35

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
18
30
7
odhlášeno hráčem
14.05.2021 17:58:57
2.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha
57
15
35
odhlášeno hráčem
15.05.2021 09:17:40
3.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
123
12
 
odhlášeno hráčem
17.05.2021 11:53:24
4.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
101
12
 
odhlášeno pořadatelem-angina
17.05.2021 12:05:06
5.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
128
12
64
odhlášeno hráčem
18.05.2021 10:13:58
6.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
299
6
85
odhlášeno hráčem
18.05.2021 19:23:11
7.
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
699
1
164
odhlášeno hráčem
18.05.2021 20:38:15
8.
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany
183
9
 
odhlášeno hráčem
19.05.2021 18:14:01