Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mladcova Cup 2022
Pořadatel:  SK Zlín-Mladcová
Datum:  05.-07.02.
Věk. kategorie:  dorost
Davidová Natali
 
 
 
Zimanyi Ela
6:2, 6:1
 
Závišková Barbora
4:6, 6:3, 6:3
 
Vallová Valentina
7:5, 6:1
 
Trunečková Ema
6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Podškubková Klára
 
Ticháčková Eliška
6:7 (5), 6:4, 6:4
 
 
 
Chytilová Agatha
1:6, 6:1, 6:2
 
Holubová Aneta
6:7 (4), 6:3, 6:2
 
Nerudová Eliška
scr.
 
Sokolová Marie
3:6, 6:4, 7:6 (6)
 
 
6:2, 6:1
 
Škrabalová Gabriela
 
Navrátilová Magdalena
6:4, 7:6 (4)
 
 
 
Janošková Amálie
6:3, 6:1
 
Dopplerová Barbora
6:4, 2:6, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Borovičková Nicol
 
 
6:4, 1:6, 6:2
 
Slováková Kamila
 
Veselá Barbora
6:4, 5:7, 2:1, scr.
 
 
 
Dvořáčková Anna
6:4, 6:3
 
Zitová Tamara
6:4, 6:1
 
Šindelková Nela
6:1, 6:2
 
Brožová Amélie
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Jantačová Elen
 
Židelová Viktorie
6:2, 7:5
 
 
 
Stryková Justyna Anna
4:6, 6:3, 6:1
 
Ostravská Adéla
6:3, 6:2
 
Svítilová Adéla
3:6, 6:2, 7:5
 
Piteráková  Natálie
6:7 (5), 6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Huťková Valerie
 
Jelínková Anna
6:3, 6:1
 
 
 
Cháňová Laura
6:1, 6:2
 
Depešová Soňa
6:1, 6:4
 
Peterková Adina
6:1, 6:1
 
Boudová Valerie
6:1, 6:2
 
 
6:3, 5:7, 6:3
 
Wirglerová Simona
 
Řezníčková Natálie
6:2, 6:2
 
 
 
Kročková Natália
7:5, 6:3
 
Maršálková Kateřina
6:0, 6:1
 
Navrátilová Liliana
6:0, 6:1
 
Štveráková Terezie
6:1, 6:4
 
 
6:4, 2:6, 6:4
 
Temenugov Isabella
 
Svobodová Michaela
3:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Kotzmannová Emma
6:4, 6:2
 
Dvořáková Natálie
6:0, 6:1
 
Tichá Šárka
6:4, 6:0
 
Zourková Lucie
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Damašková Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Svoboda Marek (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Chytilová scr. nevolnost; Brožová scr. zranění kolene;
Počet účastníků47
NasazeníBH
Davidová Natali 3320
Damašková Kristýna 3420
Wirglerová Simona 4120
Navrátilová Magdalena 4220
Řezníčková Natálie 5015
Škrabalová Gabriela 5315
Židelová Viktorie 5515
Jantačová Elen 5715
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 402065

Damašková Kristýna - Davidová Natali
 
 
 
Dvořáková Natálie - Jusková Dagmar
6:2, 6:1
 
Piteráková  Natálie - Vallová Valentina
6:4, 6:4
 
Jantačová Elen - Jelínková Anna
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Svobodová Michaela - Ticháčková Eliška
 
Navrátilová Magdalena - Huťková Valerie
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Stryková Justyna Anna - Šindelková Nela
 
Štveráková Terezie - Závišková Barbora
6:0, 7:5
 
 
 
 
2:0, scr.
 
Kročková Natália - Peterková Adina
 
Dopplerová Barbora - Cháňová Laura
6:3, 3:6, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Veselá Barbora - Slováková Kamila
 
Holubová Aneta - Svítilová Adéla
6:4, 7:6 (3)
 
Brožová Amélie - Zimanyi Ela
2:0, scr.
 
 
scr.
 
Temenugov Isabella - Židelová Viktorie
 
Boudová Valerie - Dvořáčková Anna
6:3, 5:7, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Nerudová Eliška - Ostravská Adéla
 
Navrátilová Liliana - Trunečková Ema
6:1, 6:0
 
Janošková Amálie - Maršálková Kateřina
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Wirglerová Simona - Řezníčková Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Svoboda Marek (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Holubová scr. nevolnost; Brožová scr. zranění kolene; Kročková scr. zranění ramene;
Počet dvojic19
NasazeníBH
Davidová Natali 3320
Damašková Kristýna 3420
Wirglerová Simona 4120
Navrátilová Magdalena 4220
Řezníčková Natálie 5015
Židelová Viktorie 5515
Jantačová Elen 5715
Ticháčková Eliška 5915
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 404065

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jusková Dagmar22.04.2004TK PRECHEZA Přerov o.s.